תקשורים.

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

תקשורים.

Post by brahbata » Fri Oct 21, 2022 7:53 pm

Image
Image

שלום יקרים :-)

לפני 20 שנה קיבלתי את השניים הבאים מתוך שלושה תקשורים בסך הכל. מכיוון שהרבה מזה נוגע לכולנו, אני מפרסם אותם כאן. תעשה חיים :-)

brah :-)

התכונן לשידור...

בתחילת הטקסט השאלות ששאלתי. ואז מגיע התקשור. שימו לב, בבקשה, שהמקור הגבוה ביותר מדבר את המילים הללו. נתנו לי הוכחות. התקשור מסתיים בשלוש נקודות.... משם נאמר: "לכן, אל תכתוב את זה עכשיו..." וקיבלתי מחשבות, רגשות, תפיסות, שהם מחוץ לזמן הזה והיו תקפים רק עבורי בתור אישור על *טוב* המקור. בתקשור השני זה קרה שוב, הפעם סיפרו לי סיפורים מניסיוני בניו יורק שרק אני מכיר (ויכולתי לדעת), אין מקור ארצי. האישה שעשתה לי את ההודעות התגוררה באותה תקופה באי הספרדי מיורקה. כתשלום, היא רצתה, "רק תשלח לי קשת בענן, בבקשה...."

אהבה

תהנה

אֶמֶת

brah

Image

תקשור לברה-1

שאלות:

1. האם ללכת למנזר בודהיסטי בסקוטלנד?
2. האם איאון זהה לדראקו?
3. פרסום בסוני פלייסטיישן: מאיפה? האם אני מכיר את המערכת?
4. דראקו מ-M102 או קבוצת הכוכבים של הדרקון?
5. מה מותר/צריך לעשות?
6. מתי זה יקרה?
איך אני יכול להתכונן?
8. איך להתמודד עם שדים?

בשמחה, בראה היקר, אני רוצה להודיע ​​לך שכמעט כל השאלות שלך אינן נענות על ידי, אלא שאתה לומד את התשובות בעצמך מעצמך כאן עלי אדמות. אני רוצה להסביר לך בנוסף בפירוט רב יותר.

אתה, כידוע, בפעם המי יודע כמה עומדים לנהל חיים כבן אדם עלי אדמות. היית קיים בתור ברהמין בהודו והחלטת לחיות גם על פי חוקי משמעת נוקשים במספר מנזרים בטיבט. הרבה פעמים נזיר היית. אהבת בדידות, כפי שאתה עדיין אוהב עכשיו, ואהבת לקרוא על כל מסתורי היקומים. תמיד ניסית ללכת בדרך הנכונה לחלוטין.
הכרחת את עצמך להקריב קורבנות רבים כדי לברוח מתענוגות החומר. לימדו אותך על טוב ורע פעמים רבות והאמנת לדעת איזו דרך מוותרת מובילה למלכות השמים. אם המילים האלה הן האמת שלך, אז אתה תרגיש הקבלה גם לחיים הנוכחיים-בהחלט.

אתה יודע, אחי, גם אתה לא רצית להיות יותר על פני האדמה ולכן אתה עדיין נמשך לממלכת הכוכבים. אבל אתה תבין, בחיים האלה, אנשים הגיעו לארץ כדי לתת את ההוכחה שאפשר לחיות גן עדן עלי אדמות. וזו בדיוק החוויה שיהיו לאנשים רבים על פני כדור הארץ בעתיד. אתה יודע מה זה אומר? זה אומר שהרבה אנשים הולכים על פני האדמה בידיעה שהוא מעולם לא נפרד מאלוהים, ולכן הנה הסבר לשאלותיך.

אתה מבקש ללכת למנזר בודהיסטי בסקוטלנד?

אני אעזור לך להפוך לעצמך ולא לעזוב אותך כתלמיד שואל תמידי. כל חייך היו עבורך תסביכי נחיתות, ספקות עצמיים ופחדים. כל זה לא יהיה עוד בעתיד. אני מכניס את להבת האהבה הבוערת שלך למוחך הדוהר כל הזמן. קיבלת חלק כל כך גדול של אינטואיציה, ובכל זאת אתה תמיד שואל אחרים מה עליך לעשות, מה עליך להכיר כאמת שלך, מאז שהחיים שלך התחילו. כילד היית ביישן, טוב ותמיד הרגשת קטן. עכשיו תתחיל להיות הניצוץ האלוהי שלך, ה"אני קיים" שלך. לעולם אל תשאל אחרים מה עליך לעשות או לא, אלא תשאל את עצמך על כמיהות הלב שלך. אז אם אתה רוצה ללכת למנזר, אז לך. אבל אם שום דבר לא מושך אותך לשם מהבטן ואם אבל עדיין עומד בחדר, אז תפס את המחשבה הזו כדחף בלבד ותדע, בקרוב ממדים גדולים יותר עדיין שם בשבילך.

תלכו למנזר בודהיסטי מקורי בטיבט במשך זמן רב ולא תסתפקו בווריאציות מהמקור. במנזרים או במרכזים קדושים שרק נראים דומים. אתה מפחד כרגע רק מצעדים גדולים, כי אז אתה לא יכול לתכנן את החיים שלך יותר ואתה יודע שאם תתערב זה יחמוק מהמוח שאתה עדיין נאחז בו, שאתה נאחז בו חזק מאוד , למרות הרוחניות שלך. עכשיו אתה מחליט בעצמך אם אתה הולך או לא, אבל יודע שהתחושה, שהלב, שהגעגוע תמיד דובר אמת. אל תעשה יותר שום דבר שאתה חושב שאתה צריך לעשות. אם אתה באמת חי אהבה, אז אתה רוצה לצאת מעצמך צעדים מסוימים ועכשיו אתה מקבל את הביטחון.

שאלת ביניים: מתי/איך עלי לנסוע לטיבט?

בראה יקר, לא הקשבת. עם כל מה שקורה בחיים האלה זה כך שהלב שלך מוביל אותך תמיד בזמן הנכון למקום הנכון, בכל זאת. אתה צריך למחוק את המילה הקטנה "צריך" או "חייב" מאוצר המילים שלך ולתת את שתי הידיים למילה "אני רוצה" כי זה משמח אותי. אז אתה לא צריך לתת לרגליים שלך את הכיוון למנזר הזה בחיים זה או אחר. הלב שלך מושך אותך לשם ותלך, פשוט החיים הם, אתה תראה.

לשאלה השנייה: Aeon לא זהה לדראקו ואני לא רוצה להסביר לך פרטים נוספים לגביו. אתה יודע, יש לך הרבה מה לעשות עם זה ובגלל זה אתה תרגיש מחוץ לעצמך את כל המידע הקשור.
אז תלמד לעמוד ליד המידע שלך ואז סוף סוף תפסיק לראות את כל האנשים האחרים כחכמים יותר, בעלי ערך רב יותר ויותר.

Image

שאלת אותי על הפרסומת של סוני פלייסטיישן (ראה https://www.youtube.com/watch?v=zKFXJjtF8Xo). האם אתה באמת יודע שמי ששואל שאלות כאלה נתן לעצמו את התשובה בעולם הזה, בחיים האלה. אתה יודע, אחי, אנשים רבים יכולים לספר הרבה לאנשים אחרים והאנשים האחרים מתחילים להאמין בכל דבר עד שיום אחד הם ילמדו לקלף לעצמם את האמת שלהם. לכן, בכל פעם שמשהו נוגע בך עמוק בפנים, בכל פעם שהבראה מרגישה רגשות לא מתוכננים, אז אתה צריך להתמודד עם זה. אז, ועם זה תענה לעצמך על השאלה עכשיו. אתה יודע, כשהיית קטן, כבר היו לך פחדים עצומים שלא לקיים את האל היקר. תמיד היה לך מצפון רע, פחד שלא יאהבו אותך-כאן עלי אדמות. אתה יודע, אנרגיה חדשה לגמרי נכנסת לחיים שלך עכשיו. ניתן לך עדות לאהבה שאינה תובענית, לא מענישה, לא מחייבת, כוללת. זה קשור לכל השאלות הבאות שלך. נא לכתוב, אבל גם להרגיש עכשיו. בחיי הכוהנים הקודמים שלך הייתה הפרדה גדולה בין טוב לרע. הייתה ההוראה שבמקום שבו יש הרבה אור, חייבים להיות גם צללים רבים, ושדים נכנסו לפעולה.

אתה שואל, איך אתה מתמודד עם שדים?

מאז אתה, מאחר שכל אחד יוצר את המציאות שלו, נשאר לך, נשאר לכולם הבחירה היכן הוא צריך לפגוש אותך. אתה יכול לקבל תמונה של שד באדם שהושחת בתאונה. אתה יכול לשים לב, אם אתה רואה צל איפשהו, שאתה בורח מפחד, אם אתה חושב שד לתוך הצל הזה. בעידן האהבה, לעומת זאת, לא יהיה יותר מקום לכך.

ברה, אתה יודע, כל מה שאנשים מצאו מגעיל ולא הצליחו להבין, גרם להם להיכנס לרעיון של שדים. לכל אדם יש את הבחירה להחליט אם הוא רוצה לחיות באהבה או להישאר בפחד. האם אתה יודע, האם אתה יודע איך ילדים אוהבים? כשההורים שלהם אלכוהוליסטים, למשל, ובכל זאת הילדים האלה נשארים קרובים אליהם. אתה יודע, אם היית מרגיש אהבה לאדם ומניח שהוא נושא בגופו מחלה מעוותת, האם אתה, האוהב, מחשיב את האהוב כשד רק בגלל שאולי מחלה מעוותת תעצב מחדש את גופו? אהבה כבר לא יכולה לפגוש שד, לא משנה מי עומד מולך. ירד גשם של אהבה והלב ילך איתה.

אם אתה רוצה לפגוש אחד, פשוט תאמין בו ואז דע שהפחד שלך לעשות משהו לא בסדר יכול לגרום לכל המציאות להיראות לך כמו שד. אתה יודע, אחי, אנחנו נכנסים לעידן חדש. אנשים חווים כמה נפלא להיות חופשיים מפחד, חופשיים מאשמה ונאהבים למענם. הגיע הזמן להפסיק להרצות ולהתחיל להשביע באמת את הרעב לאהבה. שאלת אותי איך אתה יכול להתכונן להשיג את ייעודך? אתה רק צריך קצת אמון באלוהים ולהרפות מהפחד שלך שאולי תעשה משהו לא בסדר-ואיך זה מרגיש לחיות את זה, אני אראה לך עכשיו...
.

________________________________________________________________________________

Image

__________________________________________________________________________[/צֶבַע]

תקשור לברה-2

שאלות:

1. מצב תודעה גבוה יותר-איך?
2) איך אני משיג מצב קבוע וגבוה יותר של קביעות?
3. באיזו דרך מעשית אני יכול ללכת?

בשמחה, בראה היקר, אני נותן לך אהבה, ידיים עוזרות, צבעים עוזרים, אלמנטים עוזרים-אבל ללא הוראה.

בכל כך הרבה חיים היית אתה כתלמיד, עכשיו אתה מאומן בפרץ האחרון שבו הברה מוביל את קיומו המאושר כבן אדם עלי אדמות. אני גם נותן לך את התרגיל הרצוי. אבל אין לזה את התוצאה הרצויה. בדיוק כפי שהבראה תמיד השתמש בתרגיל זה בגלגולים קודמים להתקדמותו הרוחנית ואני רוצה להסביר לך את כל זה.

בחיים קודמים רבים היית קיים כאדם ממושמע לחלוטין, שוחר אמת ומחפש אלוהים. עשית הרבה מאוד למען ההתקדמות הרוחנית שלך, כך שהבראה לא יוכל ללמוד דבר נוסף בחיים האלה למען הגבוה שלו.r רמות התודעה. זה, ברה יקר, מה שקורה לך בזמן הזה הוא זה: כל צ'אקרה של בן אנוש שנראית כמו סולם רוחני מלמטה למעלה, פשוט הופכת בשבילך ועבור לא מעט אחרים. עברת את כל רמות הצ'אקרה לפני זמן רב, התרחצת באור סגול ועכשיו, בראה היקר, אתה עוזר לקרניים האלה לפרוץ דרך החומר את הצ'אקרות הנמוכות ביותר. כשאדם הולך בשביל מלמטה למעלה, זה כך שכאשר הוא נמצא בשתי הצ'אקרות התחתונות, הוא נלחם רק על הישרדותו. הוא נוטה להרוג כאשר אחרים לא נותנים לו את הדברים הנדרשים. הרבה מאוד צעיפים עדיין מסתירים את האור האלוהי שלו ורק כשהוא פורץ לצ'קרות הגבוהות הוא מתחיל להרגיש רגשות כלפי אחרים ואהבה. עברת את כל זה הרבה מאוד זמן והיית ברמה של צ'אקרת הכתר. לחיות קיום אנושי עם ויתור בהתבוננות עמוקה ביותר. לא היו לך יותר צרכים, לא היו לך עוד רצונות לעולם החומר. העלאת הרוח לשמים הוצגה כציווי העליון לבני אדם. ככה זה צריך להיות בעבר, אבל אולי, בראה היקר, זה גם מאיר לך, את הלב שלך, את המוח שלך, עכשיו זה זמן חדש לגמרי של המימד הרביעי והחמישי לכדור הארץ באהבה מדהימה ובקרוב גם קְלִילוּת. אז מה צריך לקרות עלי אדמות ואיתה?

הקוסמוס זקוק לאינספור עוזרים שהולכים עם האור הרוחני שלהם שוב אל העניין כדי להרים את זה. לתת לו רטט גדול יותר ויותר אור. אתה יודע, אם פרופסור למתמטיקה יסביר את ה-1+1 לבנו בן השש, זה יהיה טיפשי, אם הוא יראה את הנוסחאות המתמטיות ביותר לצאצאיו. הוא צריך את ה-1+1 לבית הספר והיה עוזב עם אוזניים שמוטות ועיניים עצובות. אז, לרגע קצר, הפרופסור למתמטיקה שם את כל הידע הרב שלו בהמתנה לזמן מה. הוא למעשה מרסן את הידע שלו, האנרגיות שלו, כדי שיוכל להסביר לבנו את ה-1+1 הנדרש ולראות אותו מאושר.

ובכן, פרופסור למתמטיקה רוחנית?
האם זה לא חכם מצידך לעשות את אותו הדבר? איך רצית לעזור לכדור הארץ אם רוחך נמלטה ממנה? כבר כל כך הרבה זמן.

הגעת לכדור הארץ בלי משאלות ארציות. המשאלה היחידה שהייתה לך הייתה שיבוא הזמן, מאוד מאוד בקרוב, שבו תוכל לחזור הביתה. לפי התבנית הישנה, ​​לפי ההוראה הישנה, ​​יהיה זה שהרוח תוביל את התודעה שלך לגן עדן. הרחק מהחומר, הרחק מכדור הארץ, אבל איך, נא להתפלל, האם הדואליות תהפוך אי פעם לאחדות?
אתה רוצה שתרגיל לא יעמוד בי כחומר.
אתה רוצה שתרגיל יראה אותי כמו בך רק בצ'אקרות העליונות.
אתה רוצה תרגיל כדי להפריד את החלק העליון והתחתון עוד יותר.
אתה רוצה תרגיל שימנע שהאור שלי יכול לשרוף בכל מקום.
אני לא יכול לתת לך תרגיל כזה.

Image

כי האהבה מלמדת אותי להרים נשמות אל האור המקיף. אבל זה אומר להניח אותם עם שתי הרגליים על האדמה. זה אומר למלא את הגוף שלהם, שהוא מונפש על ידי אלוהים אבל הוא גם אנושי, בתשוקה אנושית, ברגשות אנושיים.
אתה אומר שאתה רוצה להרגיש. במקביל, אתה אומר שהיית רוצה לשחק את תפקידך ברמות תודעה גבוהות יותר.

אם הייתם עומדים רק בתודעה הגבוהה ביותר, לא הייתם יכולים להיכנס לרגשות האנושיים. אתה מאומן להכיר את האור שלך. גם אם הברה מרגיש רק חושך לכאורה בשלבים. אתם מחפשים חלל שבו הכל זורח באור בהיר. אתה לא יודע שאף אחד עדיין לא יכול לזהות את האור שלו בחדר כזה? אבל באשר לך, בקרוב זה מסופק, זה יפה לעמוד באמצע האורות הזוהרים, אבל זה לא נותן לאף אחד לזהות את האור שלו. רק כשהאהבה מכניסה אותך לחומר הצפוף ביותר, בחושך השחור ביותר שכאילו מכסה הכל, אתה נאלץ להביא את הכוח שלך, את הכוח שלך, את האור שלך מבפנים אל החוץ. ואתה זורח כל כך בבהירות, אין חושך יותר. ואתם מזהים מעצמכם שאחד עם האב כולם כבר היו בכל עת. היה צורך לשחק תפקיד עלי אדמות כדי ללמוד. לא להזדהות עם התפקיד, אלא בכל תפקיד, להרגיש כמו שחקן. שחקן טוב לובש כל תחפושת. הוא מגלם את הקבצן, הרוצח, הזונה, ואינו מתאמץ ללבוש רק גלימות של מלך. אז למה אתה מענה את עצמך במאמץ להעלות את התודעה שלך יותר ויותר? האם אינך יודע שכאשר אדם מתפלל לשמים, השמים עונה לתפילה? האם שכחת, אחי, איזו תפילה הובלת באוזני האב שבשמים? "אבא, תן לי לעשות רק את רצונך". מלא מסירות נפש. זו לא הייתה התפילה שלך? כל החיים שלך כבר? אתה לא יודע מה זה אומר להיכנע? יש לך אמונה מוחלטת, לא משנה לאן הדרך שלך תיקח אותך. אתה כבר לא חושב על העלאת התודעה שלך, כי על כל צעד, על כל שביל, אתה יכול רק להרגיש אהבה חובקת הכל. ובכל זאת כבן אדם תקועk בגוף יודע איך מרגישה תוקפנות או עצב. מכסה את כל השמחה ובכל זאת עמוק בפנים יש רק התמסרות ואהבה. בדיוק כפי שלפני 2000 שנה דרכו של אדם הייתה דוגמה לכולנו. עם הלב, עם הרגשה של אישה, גבר יכול להבין מסירות. לכן, ברה יקר, הבאת איתך לכדור הארץ הזה מנות גדולות להפליא של אנרגיות יין.

בזמן הזה, לעומת זאת, נקבה וזכר, יין ויאנג, מאוזנים, כך שגם גוף אנושי מרגיש לבד כמושלם בכל הרמות. אני יודע, בראה היקר, זה בדיוק המאמץ שלך. אבל: חוקים ניתנו ליקום כולו. אחד מהם קשור לזה: "בפנים כמו בחוץ" מתואר בחוק זה. משמעות הדבר היא שאנו כבני אדם כעת לא רק אוהבים יותר את השלמות שלנו, אלא שאנו גם נותנים את האנרגיות הללו באופן גלוי לתוך חיי היומיום שלנו, לתוך השותפות שלנו, לכל שנייה שחיינו כבני אדם.

באותו זמן, בריאה, גבוה בהרי ההימלאיה, הרגשת אחד עם אלוהים. רק בגלל ששמעת צלילים, הרגשת רגשות וראית צבעים שאין בשום אופן על פני האדמה. אבל זו עדיין הייתה דואליות. האנרגיה שעכשיו נעה לכדור הארץ מביאה אותה לחיות אהבה אמיתית. אין יותר הפרדה בין העולמות. לא יהיו עוד טוב ורע.
למדנו להעריך. גם בדרך הרוחנית. אהבה, לעומת זאת, אינה יודעת הערכות. זה כמו גשר להולכי רגל יציב מאוד שכולם יכולים ללכת עליו די בבטחה, אפילו בלי פחד. אם הוא יעשה רק צעד אחד לפני השני, בלי להסתכל לתוך המעמקים כביכול מתחתיו.
אני רוצה לתת לך את הבית האמיתי שלך. זה נמצא בך, בלב שלך, בכל דבר, באמת כל החיים. זה לא אומר לברוח מהאדמה, אלא לראות את האדמה כביטוי של כל העצמי שלך. את הבית הזה אני רוצה לתת לך בתודעה....

Image
Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image