הקוסמוס שלי.

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

הקוסמוס שלי.

Post by brahbata » Fri Oct 21, 2022 7:47 pm

Image
Image

הקוסמוס שלי

אני בן אדם שהולך על פני כדור הארץ.

נולד בחיים שמטרתם להגיע להארה. המסע שלי התחיל בגן עדן, שם מתחילים ונגמרים כל מסעותינו.
אני יודע על כמה מהלידות מחדש שלי. אני זוכר היטב קטעים מחיי טיבט כנזיר בודהיסטי ומהודו כברהמין. רבים מחיי הוקדשו לגיבוש הרוחני שלי ולחקירת מסתרי היקום.

למסע הזה היו מקורות ארציים בעבר כחומצת אמינו מולקולרית.
כל החיים הם בעלי נפש. התודעה היא הדרגתית ומוצאת את דרך היווצרותה בהתאם לגוף הארצי הנבחר. לפיכך, אמבה יכולה לעשות בדיוק את מה שחייב להיות מסוגל לעשות בתור אמבה-בדיוק כפי שאפשר לעשות כבן אדם את מה שחייב להיות מסוגל לעשות כבן אדם. כאן, אין ערכיות במובן שהחיים המפותחים יותר יהיו בעלי ערך רב יותר מהתא הנחות. הרוח שממלאת את ישותנו חיה בכל הקוסמוס. בכל תא גוף ובריקוד האטומים באבן הקשה ביותר. החיים הם תנועה ותנועה היא חיים.

רמת החוויה החומרית שלנו מהווה רק פן זעיר, אך חיוני, של הספקטרום האנרגטי בתוך בועת האנרגיה-חומר המהווה את הקוסמוס שלנו. אינספור רמות אנרגטיות מרכיבות את ספקטרום הקשת בענן, וכל התחומים מקיימים אינטראקציה הדדית זה עם זה. כל יצור בהתגלמותו מגיע לעולם עם משימה מאוד ספציפית שרק נשמה אחת יכולה למלא. ככל שנראה שווים בקהילה, כולנו אינדיבידואלים. הניסיון לארגן את עצמנו חברתית נובע מהכמיהה העמוקה לביטחון השמיים. רק כאשר האהבה זורקת אותנו לחושך העמוק ביותר, אנו נאלצים לשאת את האור שלנו החוצה. וכל אחד מאיתנו הוא כוכב בהיר ססגוני.

למבנה הפלנטרי של מערכת שמש יש גם כמה היבטים או רמות תודעה. בדיוק כפי שאנו כבני אדם תופסים את עצמנו באופן אינדיבידואלי, גם לכוכבי הלכת יש תודעה יחידה שמתעלה על מכלול התודעות האינדיבידואליות של יצוריהם, גם אם לאלה יש חלק באירוע הכולל. מרמות התודעה הפלנטרית האינדיבידואלית תודעת השמש נוצרת כתודעה קולקטיבית. מכאן, בתורו, עולות תודעות מגזריות ותודעות רביע. השיא של כן הציור הזה נמצא בתודעה קולקטיבית גלקטית
, שבסך הכל הוא יותר מסך חלקיו .

Image

צורה חומרית זו של אמת רוחנית מוצאת את ההתכתבות שלה בצורת רב-ממדית ואחרת בהתאם. אז הקיום האנושי נתפס ברמות אנרגטיות אחרות כאור הטהור ביותר ושוב ספירות אחרות משקפות את הווייתנו כצלילים בספקטרום התדרים. אין גבולות למגוון החוויות החושיות האפשריות-מה שניתן לחלום הופך למציאות במישור זה או אחר.

הכוח, הפועל דרך הווייתנו הוא ממקור אלוהי-ללא התחלה וללא סוף, ללא התחלה וללא סוף, ללא חלל וללא זמן. רק עיצוב החוויה הקוסמית שלנו נותן לה צורה.

כך עבודתנו עלי אדמות נישאת על ידי נוכחות אלוהית ושווה להופעות כדוריות על פי טבעה. ערכיות במובן של "גדולים וקטנים יותר" במשמעות הרוחנית מוצאות את הביטוי הזה בעולם הדואליות, שהחוקים הפיזיים שלנו מאפשרים לנו לקלוט. [/צֶבַע]

המטרה היא אחדות.

הכוח שמוביל את האטומים זה מזה (ביקוע גרעיני) נותן אנרגיה כמו הכוח שמפגיש אותם (היתוך גרעיני). בחוויה הרגשית שלהם שני הקטבים הללו "פחד ואהבה" הם עבורנו יצורים חומריים אשר בכל זאת "מייצגים את הרוח באחדות". שניהם נותנים אנרגיה.

כבני אדם, אנו נוטים להיפרד. אולי בגלל שאנו חווים את עצמנו כנפרדים מגן עדן. האמת היא שאנחנו
לעולם נפרדים מגן העדן. [/צֶבַע]

גן עדן הוא רק מצב נפשי.

אם ברצוננו להבין את ההטמעות שלנו באירועים הקוסמיים והאנרגטיים, אנו עשויים לפנות לכוח הלב שלנו. בדיוק כמו שלהבת נר היא ביטוי של אנרגיה אלוהית, הרגשות שלנו מראים לנו את הדרך. אינטלקט מאומן עשוי להיות בעל חשיבות לחישוב נוסחאות-הוא כנראה לעולם לא יחדור במלואו למציאות בשל מגבלותיו..

בואו נושיט את שתי הידיים לכוח הלב שלנו ונעצב את העולם שלנו בשותפות אמיתית.

בברכה,

brah

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image