לכל סיבה יש את ההשפעה שלה.

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

לכל סיבה יש את ההשפעה שלה.

Post by brahbata » Fri Oct 21, 2022 7:19 pm

Image
Image

אל תסתובב כשהעולם משתגע.

[גודל=150]
העולם זקוק לעוד אנשים משוגעים. תראה לאן הרגילים הביאו אותנו.

היי @ll,
[/size]

למען האמת, אני עדיין מאמין בנורמליות. למרות שזה נראה,
הנורמליות שלי נראית קצת שונה מהנורמליות של אחרים בימינו. חוויותי בשמיים שינו אותי לחלוטין במהלך השנים שחלפו.

גדלתי בתור בחור רגיל, בדיוק כמו כל אדם אחר על הפלנטה הזו. את החוויות שלי עשיתי כילד, נער, מבוגר צעיר, מבוגר וכגבר מזדקן לאט.
במהלך כל השנים הללו, דברים רבים בחיי השתנו. אבל דבר אחד תמיד נשאר אותו הדבר: הדרך, הנשמה שלי הרגישה לגבי מה נכון ומה לא נכון בחיים.
אני מאוד מאמין,
כל נשמה ביקום יודעת את ההבדל בין מה נכון ומה לא נכון בחיים. לעתים קרובות אנו פשוט לא מקשיבים למה שהאני הפנימי והגבוה שלנו מראה לנו לגבי הנושאים הללו. זה אכפת לנו פחות מדי. אולי, הוכשרנו לעשות זאת.

בני כדור הארץ הם כמו למינגים. כולנו מחפשים אחר האלילים שלנו ללכת בעקבותיהם, בלי קשר אם הם בוגדים בנו ואפילו משקרים לנו בפנינו. נראה שהסיבה לכך היא שאנחנו
רוצים שיהיה לנו מישהו שאנחנו יכולים להאמין בו. ואנחנו מרגישים פחות אשמים כשאנחנו יכולים להאשים אחרים במעשינו השגויים.

הסיבה להתנהגות זו היא דמות של אלוהים שלימדו אותנו, בהיותו ישות נקמנית ודורשת גבוהה יותר. תורתנו אומרת לנו שעלינו למלא כללים מסוימים כדי לרצות את השמים, תוך כדי העמדתנו בעמדה של חוטאים חסרי אונים. יתר על כן, לימדו אותנו לפחד מהמקור האלוהי של כל החיים. זה מצביע על כך שאיננו ראויים לקרוא לעצמנו בנים ובנות אמיתיים של העליון.

Image

היום, המיקום שלי שונה לגמרי.

כולנו באים מהמקור האחד, שכל החיים שוכנים ממנו. אין מקור אחר. יש רק אחד.
דמיינו לעצמכם כל יודע, דואג לכל, אוהב הכל, בעל הכל, ממומש בכל "ישות" שאנו מכנים אלוהים. והוויה זו צריכה לדרוש מאתנו פעולות מיוחדות או שנזכה לזעמו. זה לא הגיוני.

במהלך שנותיי הצעירות, לימדו אותי כך בבית הספר ובכנסייה. אבי היה מדען חכם עם אמונה חזקה בשמיים וגם בהבנה פסיכולוגית של מעשינו וטעויותינו בחיים. ממנו ומבני המשפחה והחברים האחרים שלי שבחרו בי, למדתי לסמוך על עצמי ולהיות אחראי על הדברים שאני חושב, מרגיש ועושה בעצמי ובשבילי. אין מישהו אחר להאשים, מלבד עצמך כשמשהו משתבש בחיינו. הקוסמוס
תמיד נותן לנו תגובה קארמית על כל הפעולות שלנו, ללא קשר אם זו תגובה טובה או גרועה למדי. , אנחנו מרוויחים. [/צֶבַע]

לכל סיבה יש השפעה.

כדי להבין את העיקרון הכללי הזה של החיים מוביל לניסוח המשאלה לשנות את הסיבות בנו, כדי לקבל חוויות נעימות יותר. אז, אם אתה לא אוהב שמתרחשת השפעה, פשוט שנה את הסיבה שלה, ואתה תהיה בסדר.

הדרך ההגיונית ביותר לגלות במה הכי טוב להאמין היא באמצעות מדיטציה, עד כמה שהניסיון שלי מראה ועדיין אומר לי. מדיטציה זו עשויה להתרחש באופן אידיאלי בצורה פסיכולוגית למדי: השתמש במוח שלך כדי
לנתח ולהשקף את ההתנהגות שלך בזה עוֹלָם. ובבקשה אל תשכח לתת ללב שלך לדבר גם כן. חוש הנשמה מדבר עם ודרך הרגשות שלנו, אל תזניח אותם כמטרידים או לא מספיק אנליטיים כדי להביא אותך הלאה עם היצירה העצמית שלך בחיים. כל מחשבה שתחוש בנפשך-אם היא מלווה ברגש, נלמד ונזכור את הרגש שיש לנו ברגע זה. ואם זה רגש עמוק של תובנה אמיתית זה ילווה בנשימה עמוקה, כי הנשמה שלנו כמהה לחוויה הזו.

האב אינו דורש מאיתנו דבר מלבד דבר אחד: אנו משלימים את הקוסמוס באמצעות ההחלטות שלנו שאנו מקבלים בחיים. כן, יש תוכנית להתגלות הקוסמית, אבל
אנחנו יוצרים את התוכנית הזו בכל רגע ורגע. זה לא אומר שאין ישות עליונה או מקור גבוה יותר, לא, זה רק מכניס אותנו למצב של אחריות לכל מה שאנחנו עושים.

אז היה חזק והיה חכם בלקיחת
שלך] החלטות. תהיה זקוף ותמיד אוהב ודואג. בואו נהיה מגינים ועוזרים, בכל הדרכים שלנו.

Image

ותן צ'אנס לשלום.

בברכה,

brah

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image