קורות חיים.

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

קורות חיים.

Post by brahbata » Fri Oct 21, 2022 6:07 pm

Image

רומל I: זיכרונות

הברכות החמות ביותר שלי בעבר!

יורגנסן ביקש ממני בחגיגת הסיום של סמסטר החורף 2019/20 סקירה קצרה (סטודנטית בחיל) על חיי. לאור העובדה שאני מתכוון לחיות עד גיל 140 ושזה כנראה גם יהיה כך-
תודה לשמים-בהקשר של ההתפתחות האבולוציונית הקרובה שלנו מספיינס סאפיינס לסאפיינס סופריור, הזמן הזה אולי קצת מוקדם מדי. אז אני פשוט אכתוב את מה שיוצא לי מהעט בלי לטעון שהוא שלם. תעשה חיים.

שנות משפחה ולימודים

אני אוהב את משפחתי. כולם. הם אנשים מיוחדים מאוד עם לב עדין וחוכמה רבה מלבד השכלתם השופעת.

כרופא בכיר ת'ור פון אוקסקולס, מייסד הרפואה הפסיכוסומטית, דיקן, פרופסור C4, רופא פנימי וכימאי קליני, אבי היה בקשר וסכסוך מתמיד עם משרדים, רשויות, משרדים והנהלות בתי חולים. הוא נשא את ההחלטות האדמיניסטרטיביות הרבות בחלק ניכר של הומור, כי הוא תמיד נשאר בליבו בן הרכבת הפשוט מהרון, שאהב את הערכים האמיתיים בחיים.
במהלך שהותו באולם, היו לו מגעים רבים הקשורים לעבודה עם משרד המדע והחינוך של באדן-וירטמברג. מאחר שאדם כמוהו נלקח ברצינות עם מוניטין חברתי מסוים, התכתבות עם משרד תשומת הלב הזה הובילה גם לכך שהגיש בקשה רשמית ל"גידול בעלי חיים שולחניים מהסוג musca domestica" עבור משרדו במרפאה של אוניברסיטת Ulm. Musca domestica הוא שמו הלטיני של זבוב הבית, והשלטונות התאמצו מאוד לתת לפרופסור תשובה משמעותית. ההתכתבות על כך עדיין נמצאת אי שם בעליית הגג של בית אמי.

פרק נוסף היה כשאבי פנה להנהלת האוניברסיטה בבקשה לקבל מראה עבור נשות המעבדה שלו בחדר ההלבשה, מה שנדחה בתחילה כהוצאה מיותרת. הוא המתין שלושה שבועות ולאחר מכן הגיש "משקף אנושי" בכותרת "ציוד רפואי", שאושר ללא תלונה, אחרי הכל ציוד חשוב זה עלה רק כמה מארקים דויטשים.

יחד עם עמיתיו אחנפלד ובורי, אבי חכר בריכה לדייג באלב השוואבי, שם הפריעו להם שוב ושוב על ידי גולשים ושחיינים בזמן דיג. הם שמרו על עצמם על ידי הצבת שלט גדול על מיכל צף באמצע האגם: "אגם ניסוי של אוניברסיטת אולם-רחצה וצלילה על אחריות עצמית! מכאן ואילך הם יכלו לדוג בשלום.

כשם שאבי (אחוות ל! האסו-גסטפאליה מרבורג) הרשים אותי בגיל צעיר באופיו הנפלא, האלטרואיזם והידע הרב שלו, גם גברים ונשים נוספים במשפחתי הרשימו אותי. מעל הכל, סבי ד"ר מד. לודוויג וואלב (אחווה L! Merowingia Gießen zu Mainz), שעבודתו הרפואית הייתה מכרעת בהקמת תנועת שילוב המזון בגרמניה ובאירופה. הספר שלו ושל סבתי "Die Hay'sche Trenn=Kost" תורגם לשמונה שפות ונמכר במיליונים. סבתא של סבתי הייתה איהרינג יליד ליץ', שהבירה שלו משמחת חלק מאיתנו עד היום. במרפאה משלהם כאן בהומברג, סבי וסבתי תרגלו בהצלחה את הידע הרפואי וההוליסטי שלהם על יותר מ-100,000 מטופלים. דודי ד"ר מד. מרטין נואלקה, https://www.adam3xl.com, גם הוא מהומברג, היה הראשון שהסביר מדעית את ההשפעה של שילוב מזון באמצעות הפרשת אינסולין (רמות אינסולין נמוכות מעודדות ליפוליזה), אשר הוסברה בעבר על ידי "חומצה בלתי נסבלת מבחינה מדעית". מאזן בסיס". דודי ד"ר מד. דיטר וואלב (אחווה ל! האסו-גסטפאליה מרבורג) כתב את "תנ"ך הנפרולוג" של המדינות דוברות הגרמנית, "נפרולוגיה", יחד עם קולמן.
גם בני משפחה נוספים מצד אמי ואבי עובדים בצורה משמעותית בהוראה, טיפול ומחקר.

שנות לימוד

הכל התחיל כשאחרי תואר א' משותף, נרשמתי לפנימייה ההומניסטית Institut Lucius באצ'ל שבאזור ווטראו עם אחי רומל השני בגייסן כדי ללמוד מנהל עסקים. אחי עבר את האביטור עצמו בתור השני הכי טוב בכיתה ואני אחריו במקום הרביעי, וזה היה פחות מרגש ממה שהיה נראה במבט ראשון, בהתחשב במספר הכולל של 23 תלמידים בכיתה.

למעשה, לפני שלמדתי מנהל עסקים, רציתי לעשות התמחות בבנק בדויטשה בנק בפרנקפורט והגשתי בקשה לשם. אולם בסוף שנות השמונים, האדונים בפסי הסיכה היו כל כך משוכנעים בעצמם ובמוניטין החברתי שלהם, עד שלא חשבו שצריך לענות בהתחלה, לפחות לא לבקשתי-גם אם היא נדחתה.

אני התעקשתי. כמה פעמים,במשך כמה שבועות. מזמן שללתי תשובה חיובית, כי בינתיים חלף מועד הגשת הבקשה הרשמי, אבל לא רציתי להקל עליהם כל כך. הייתי חושב שתשובה תהיה לפחות מנומסת ומכיוון שאני גדי, אני משתמש בקרניים שלי.

לאחר מספר מכתבים בהם הבנק הציע לי לפנות לבנק אחר לבחירתי בעיר הולדתי, אך רציתי להמשיך לשני מגדלי ה"חיוב והאשראי" במטרופולין מיין, קיבלתי סוף סוף מכתב מה-מחלקת כוח אדם שבה הודיעו לי שיש 1040 מועמדים לכל מקום הכשרה.

עניתי רק בקצרה במשפט: "גבירותי ורבותי יקרים, 1040 אולי טוב-אני יותר טוב. בכבוד רב".
במשך שבועיים-כפי שציפיתי-לא קרה כלום. ואז נחת בתיבת הדואר שלי מכתב נייר בעבודת יד בצבע שמנת ממנהל הצוות הבכיר של דויטשה בנק עם חתימת הדיו שלו בכתב יד, והזמין אותי לראיון אישי במשרד העליון שלו בגלל "הבקשה החריגה שלי".

מכיוון שפניתי ל-ZVS בינתיים לקבלת מקום לימודים בגייסן למינהל עסקים, עניתי רק בקצרה, הודיתי לו על ההזמנה, והודעתי בחביבות ובתמציתיות שאני מתכוון כעת להצטרף למכון שלהם רק בהנהלה. רָמָה. גיסן יכול לבוא.

לרגל הצטרפותי לעלמה מטר היקרה שלנו פגשתי את סנדר השני, שפנה אליי בנחיתה השנייה, בירך אותי על רשמתי ושאל אותי אם שמעתי אי פעם על אחווה כלשהי. היססתי כי לא ממש הודיעו לי, למרות שאבי, סבי ודודי היו בני ארצי (אחוות L! Merowingia Giessen zu Mainz ו-Hasso-Guestphalia Marburg) והיו לי גם שני דודים במשפחה הרחבה יותר שהיו אחיות האחווה Giessen Hessians.

סנדר ממש ליקק את שפתיו, הוריד את הכתובת שלי והבטיח ליצור קשר. אז עוד לא היה לי מושג לאן ייקח אותי המסע.

עברו שלושה או ארבעה שבועות, קיבלתי במהלך הזמן הזה הזמנות שונות, שלא נעניתי בהתחלה, כי התעניינתי יותר באהבתי הצעירה הפורחת לחברה שלי. אבל ביטלתי את ההזמנה הידידותית לעוגת בצל ופדרווייזר בטלפון והתקשרתי עם קליין X, שהודה לי מאוד על כך שלפחות יצרתי קשר-מעט מאוד אנשים היו עושים זאת. הרושם הידידותי השני של טאוטוניה לאחר הפגישה עם סנדר בבניין הראשי. שבוע לאחר מכן, ביום סתיו שטוף שמש ובהיר, יצאתי מההרצאה והחלטתי באופן ספונטני לנסוע בהסנשטראסה.

בקיצור: האחים הקורפס היו כולם מאוד מאוד ידידותיים והרחחנו אחד את השני. היו לי חוויות חיוביות עם כולם ללא יוצא מן הכלל והתרשמתי מאוד מהחום והטבעיות הטבטונית. אז החלטתי להיות שועל. ה(אי) תרופה עשתה את שלה.

תקופת השועל הייתה מרגשת, מלמדת ומלווה בהרבה דברים. השמיים שלחו לנו אז את הקונפוקס קמקס שלי, שהגידור האופקי האגדי שלו אמור להרשים אותי לסמסטרים רבים נוספים. בנאדם, היה לנו כיף!

בזיכרון הטוב ביותר אני עדיין זוכר את ה"שמונה" הראשון שלי עם קליין X, שהיה לו את החוצפה להשתמש בדלי שלי כדי לעשות את הדברים הפיזיים הבאים אחרי שה"עבודה" הסתיימה והוא זכה. נסיבות שמצאתי תלולות מאוד. שמונה לגימות.

הזיקה הגנטית הטבעית שלי למשקאות צהובים גרמה לי לחוות את הסמסטרים הבאים בהתרגשות יחסית. לאחר מכן הגיעו קבוצות כמזכירה, בכירה בפסטיבל הקרן ה-149 ואחר כך גם ב-150, שאותו חגגנו במרטינסהוף (קומרס) ובגלייברג (הכדור). באותו זמן עדיין לא חשדתי שדרכי יובילו אותי אחר כך למרכז הסטודנטים של קוסנר קורפס, ארגון הסטודנטים הבכור באירופה.

Giessener SC כראש ה-KSCV 1992/93
מחשבות וזיכרונות

השנים באו והלכו ואני מבין שבפתח יום השנה ה-27 לזמננו כמנהיגי ארגון הסטודנטים. ה-Gisen SC היה אחראי לקונגרס וירצבורג האחרון ב-1992/93, לפני שהקונגרס מצא את דרכו לבאד קוזן ב-1993/94 בהנהגת גטינגן SC עם חיל האחווה בראשות טאוטוניה-הרסיניה בהנהגתו של הדובר המוביל אוליבר. סנגר. והצעד הזה חגג עכשיו את יום השנה ה-25 שלו עם ראש Giessen החדש לשנת 2019.
מאז השתנו לא רק העמותה, אלא גם העולם וכל חיינו.

ראשו של גיסן ויתרה על כך שהעמידה את כהונתו באותה תקופה יותר ויותר תחת מבטו של הציבור וגירוי של שאלות יסודיות נוספות בנוגע לדימוי העצמי שלנו כסטודנטים של חיל קוסנר. עבורנו הטבטונים של הגיסן, המשימות הללו היו טריטוריה חדשה יחסית, שכן היינו שמורים למדי בהיסטוריה של החיל שלנו עד לאותה נקודה ב"עניינים Kösener". המשימה שלנו כראש הושפעה באופן מכריע מהמשימתנו כאחווה מובילה-יחד עם מינכן החמישית דאז.מועצת המנהלים של AC תחת הנהגתו של בנו קיסל, האחווה Frankoniae Munich עם הכנת מעבר הקונגרס הקרוב לסקסוניה-אנהלט.

בקיצור: להפתעתנו החיובית, מצאנו שישיבות הרבות של הוועדות המגוונות ביותר בארגון הגג ובמבנים אחרים כחיוביות בעיקרן וראינו תועלת אמיתית בדיונים הרבים בין מבוגרים לצעירים. באותה תקופה, בשנות המעבר, נרשמה התלהבות שמחה בקרב כל המשתתפים לנוכח המשימות העומדות בפניהם.

אותם ימים עמדו בסימן התהפוכות החברתיות פורצות הדרך שהשפיעו על כל גרמניה ובכך גם על הארגון שלנו. כבר בתחילת ימי המפנה המחשבה על חזרה אפשרית בקרוב לשורשינו לבאד קוסן ומחשבה זו קבעה במידה ניכרת גם את עבודתנו כאחווה מובילה של Kösen ב-KSCV וב-VAC.

המזל הביא לנו את הנסיבות שצוות האחווה שלנו באותה תקופה כלל טבטונים וכן נורמנים מהאלי, שהשתייכו לחוג מגדבורג עם חיל האחווה שלהם. ראש גטינגן, שירש אותנו בתפקיד ואירח את קונגרס קוסנר הראשון בבאד קוסן ב-1994 בתקופה שלאחר המלחמה, היה תחת הנהגתו של חיל האחווה טאוטוניה-הרציניה עם דובר ההנהלה אוליבר סנגר-גם הוא חיל של המגדבורגר קרייס. הקרבה הידידותית של השתייכות למעגל משותף בין הנורמנים האלנסר מגייזן והגטינגרים הקלה באופן ניכר על שיתוף הפעולה בנוגע לחזרה בקרוב לבאד קוזן. הדובר סנגר היה אישיות מרשימה, איש בעל כישורי משא ומתן גדולים ובעל בדיחה מפורקת ("מר סנגר, אתה בעצם עונה על כל שאלה בשאלה נגדית?" סנגר: "למה אתה מתכוון?").

כאחוות ראשה של גיסן, הדרך הובילה אותנו הטבטונים לעתים קרובות למדי למדינות החדשות, במיוחד לבאד קוסן ולטירת רודלבורג. כמו קודמינו בתפקיד, ה-Freiburger SC עם חיל האחווה היושב רנניה ולפני כן פרנקפורטר SC עם חיל האחווה היושב באוסטריה, ניהלנו גיסנר דיונים רבים וקיימנו פגישות לא רק בוועדות שלנו אלא גם עם העיר באד קוזן, מלונאים, האביר האמיץ ועוד "פקידים" רבים כדי להכין את החזרה של האגודה שלנו לבאד קוזן.

לאור המטרה המשותפת הזו של KSCV ו-VAC ובסופו של דבר גם העיר באד קוסן, הייתה "תחושת אנו" גדולה בקרב כל המשתתפים, כפי שהבנתי והרגשתי. תלמידי חיל בצבעים השונים ביותר עבדו יד ביד והתמסרו במחויבות רבה למחשבה המשותפת והמאחדת לקיים שוב את הכנסים במיקום המסורתי שלנו.

ברכה קטנה בסוף הזכרונות שלי כדי לתאר אולי קצת את האווירה של אותם ימים: כולנו מכירים את "Kösener Raute", שהוא לוח גדול בחצר טירת רודלבורג על החומה לכיוון הסאאלה. המעוין הזה הוצמד לקיר בפעולת גלימה ופגיון-בחשאי ושרוולים בחולצה-על ידי ג'נטלמנים זקנים מחויבים יומיים לפני שהטירה רודלבורג הוכרזה, ולכן היא היום חלק קבוע מהשימור ההיסטורי של רודלבורג. Honi soit qui mal y pense...

באופן אישי, אני מאוד אסיר תודה לשמיים שהייתי חלק מהאירוע בימים מלאי אירועים אלו ושזכיתי לפגוש כל כך הרבה תלמידי חיל מצטיינים, שעדיין מעשירים את חיי היום. לחיל האחווה שלי, ובמיוחד לצוות המתגייס של אז, אני תמיד מחובר ואסיר תודה ברוח ובלב-לולא הרוחות הטובות הרבות שכולן תרמו באותם ימים, לא היינו מצליחים לעבור. הסכנות של ימי המהפך כל כך טובות.

לאחר שנים של התנזרות פיזית מהחיל, שמחתי מאוד למצוא את דרכי חזרה לבית החיל לחגיגת הקרן ה-180 בשנת 2019. את הלבביות שקיבלתי שם מחברים ותיקים, יקרים באמת ו"ירקות צעירים" מלאי תקווה, אני הרגשתי ועדיין מרגישה בעצמי עמוק בלב. למילה "אחים חיל" יש עבורנו הטבטונים הג'יסנים משמעות אינטנסיבית יותר מזו שחיים בדרך כלל באגודות אחרות, שבדרך כלל מספרן גדול יותר.

אירועים נוכחיים

הכל התחיל עם ההרשמה שלי ל-CorpsConnect באביב 2019 כדי לתרום את תרומתי הצנועה למשימה החינוכית ההומניטרית של תלמידי החיל. באותו זמן עדיין היה לי מחשב אחד. בעוד כמה שבועות, אני אעשה את זה תריסר.

כשפרסמתי את המחשבות הראשונות שלי על אקטואליה ב-CorpsConnect, קיבלתי התנגדות חריפה מכמה רופאים שלא הייתה להם גישה למוזרים אזוטריים. להנהלת הפורום הומלץ לעצור אותי.

בשיחה פרטית מנומסת פחות או יותר הקים לי ראש הפלטפורמה קבוצה משלו "חילונית ועל טבעית", שבה הוא רצה שאהיה בידיים טובות.

לאחר מכן פרסמתי קצת בחדר הראשי, מה שהמשיך במילים קשות של ראש הפורום ובקשה למחוק את ההודעות שלי לאלתרely. לאחר מכן ביקשתי מהנהלת הפורום למחוק את החשבון שלי בפלטפורמה, מה שנעשה לאחר שלוש דקות. הם בקושי יכלו לחכות להיפטר ממני.

בינתיים, סמוך ל"איסור המדעי" ולחרטום של תלמידי החיל, פרסמתי במקביל לעמודי הבית הגרמניים והבינלאומיים שלי גם בטוויטר. הטקסט על טלפתיה שקישרתי שם משך את תשומת ליבו של אחד הפודקאסטים המדעיים (הגבוליים) המובילים והמשפיעים בעולם, שהציע לי משרת הוראה באוניברסיטה הפועלת בעולם שלהם באינטרנט וסיפק את הדרישות הטכניות של התוכנה לכך.

במקביל להפעלת עמדת ההרצאה שלי שם (שכנראה לא אתפוס), חברת התוכנה של פרויקטי הזרמת הטלוויזיה באינטרנט שלי (בינתיים אני מנהלת אולפן לטלוויזיה באינטרנט) שילבה אותי גם באוניברסיטה האינטרנטית שלהם ונתנה לי את הסטטוס של יועץ יצירתי. חברה זו גם סיפקה לי את התוכנה והדרישות הטכניות להפעלת חנות האינטרנט שלי בחנות האינטרנט שלי (https://www.brahbata.world), שמוצריה נמכרים ברחבי העולם.

השלמת דף הבית שלי https://www.brahbata.space איפשרה לספק הצעות שונות שלי חילוניות, רוחניות וקשורות לחיים בגרמנית ובאנגלית, אליהן ניתן לגשת בלוח שם ב-57 שפות עד כה, כולל מנדרינית, יפנית גבוהה וגאלית; הזרם משולב גם ליד ארכיון. את דף הבית עצמו עיצבתי עם html, Java, Javascript, Cascading Style Sheets (CSS), פלאש ו-php.

אני מרחיב את היצע הסטודיו, אבל כנראה לא אכנס לתפקידי ההוראה. אני באמת יכול לשחק "לחיים" ב-CorpsConnect, אבל איכשהו זה הולך די טוב כרגע. לפחות זה מה חברתי טניה, כוכבת הפורנו הבריטית בניו יורק, שהייתה מעורבת רבות ביישום הצעתי לחוקה עולמית (https://tinyurl.com/voiceofman) ואשתי לעתיד בת ה-27 , סמל צבא ארה"ב אנג'לה מייסון, המוצבת כעת בנורבגיה ותחת הסגר קורונה, חושב כך גם.

ו-CorpsConnect מלכלך אותי. דברים קורים.

זה עתה הוספתי לאוסף המחשבים הנוכחי שלי את דגם התאים של אבי, נושא עבודת התזה שלו והסימן שלו דגם של מחשב ביוכימי. שעת הכיוון היא קצת בעבר, אבל עדיין מלווה אותי באופן אינטנסיבי במחשבות עד היום. האמונה האיתנה בחופש, שוויון ואחווה היא מה שאני מאמין בו בגוף הסטודנטים של החיל ומה שאני מאמין-נניח-מסוגל כיום להתפתח. בדיוק כפי שסבי מצד אמי כאן בהומברג קיבל את צלב ההצטיינות הפדרלי על ייסוד והרחבת הצלב האדום הגרמני במחוז פוגלסברג, גם אני אקדיש את חיי לדבר אחד:

שלום על פני כדור הארץ.

רומל I Z! (x)

Image

Image

Image

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image