ההתעוררות הרוחנית שלי.

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

ההתעוררות הרוחנית שלי.

Post by brahbata » Fri Oct 21, 2022 5:57 pm

Image

תן לי לספר לך סיפור.

כשהייתי בן 27, השמיים חנך אותי למסע הרוחני שלי. לפני הזמן הזה חוויתי את החוויות הארציות שלי, כמו כולנו. זה אומר, סבלתי, פקפקתי באלוהים, פקפקתי בעצמי, אפילו פקפקתי בחברות שלי.

הרגשתי לא מובנת ולא מצאתי את מקומי בחיים. עדיין חיפשתי את "המשימה שלי" על פני כדור הארץ.

בשנת 1991 עברתי תאונת דרכים קשה. הייתי שיכור עד אז, אבוד, ויתרתי על החיים ועל עצמי. פשוט כבר לא היה אכפת לי מעצמי.
המכונית נסעה במהירות של 160 קמ"ש בלילה בכביש ארוך וסוער. הוא הסתובב לפתע וקפץ מהכביש, קרוב ליער לכיוון שדה שמונח מתחת לכביש.
המחשבה האחרונה שעלתה לי בראש, כשהבנתי שאני עומדת למות, הייתה

"רציתי רק לעזור".

ואז, כשהמכונית ירדה מהכביש, נלקחתי לאור לבן וחם. גן עדן נתן לי לחוות חוויה של כמעט מוות.
הייתי באור הלבן והנעים הזה, אני לא יודע כמה זמן. חזרתי לרכב, מרצדס, כשהיא מונחת הרוס לחלוטין על המגרש ליד הכביש. מאוחר יותר אמרו המומחים, תוך כדי בחינת התאונה הזו, כי המכונית הסתובבה והתהפכה לחלוטין לפחות 15 פעמים. זה נהרס לגמרי. אי אפשר היה לזהות אפילו באיזה סוג או סוג של מכונית מדובר.

כשהתעוררתי במכונית, לא הייתה לי פגיעה קלה. לא הכי קל. ישבתי בכדור של כל חומר ברזל שהשתנה, נהרס לחלוטין ולא היה לי פצע אחד.
פשוט כלום.

לאחר מכן הלכתי הביתה להומברג, העיר בה המשפחה שלי גרה במשך כחמישה מיילים.

השאר היסטוריה.

גן עדן הציל אותי, כי המחשבה האחרונה שלי כשהמכונית המריאה הייתה
"רציתי רק לעזור". גן עדן לא השאיר אותי לבד.

לאחר מכן עשיתי ארבע שנים של פסיכותרפיה כדי לעבוד על בעיות חיי. כשסיימתי עם זה, פתאום הגיעה ההתעוררות הרוחנית שלי.

בזמן ההתעוררות ההיא בקיץ 1994, הראו לי את שליחותי וחובותיי על ידי השמים והמלאכים שלי. הרגשתי כל כך צנוע, כל כך אהוב, כל כך אסיר תודה, ששאלתי את שמים: אבא, אם כל זה אמיתי, שאני המשיח האמיתי, הבודהה של עידן הדלי, אני מתפלל ומבקש ממך צער ויגון . כי לא חוויתי את זה קודם בחיי.

מאוחר יותר, נכלאתי לפסיכיאטריה שלוש פעמים למשך כמה חודשים וספגתי את העונש (הם קראו לזה "טיפול") של הרופאים שם. זה היה הסבל שהתחננתי אליו.

עד אז, שנאתי שיזרקו אותי למצב הזה. ממש שנאתי את זה. אבל המשכתי ללכת.

היום החוויות הללו הן חלק יקר מאוד עבורי בזיכרון שלי. כי המצב שלי אחר כך השתנה לחלוטין, עד למצב שיש לי היום בחיי. עצם החוויה הזו שחוויתי אז, הייתה מעין מתנת החזרה שלי לשמים שלמעלה, שנעשתה על ידי המשאלה שלי להיות צנוע ואסיר תודה על החיים הנפלאים והנפלאים של להיות המשיח.

brah

לאחר מכן, סיפור ההשבעה הרוחנית שלי בשנת 1994:

http://www.brahbata.space/Der_kleine_Narr_engl.html

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image