מכתב פתוח לפדרציה הגלקטית של האור.

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

מכתב פתוח לפדרציה הגלקטית של האור.

Post by brahbata » Fri Oct 21, 2022 9:49 am

Image

היי @ll,

חדש!

גרסת וידאו של ההזמנה המלאה:

https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA

מכתב פתוח לפדרציה הגלקטית של האור-מתוקן ומעודכן

ראשית, אני רוצה להודות לך מעומק ליבי על העזרה והידידות האצילית, האוהבת, החכמה והבלתי פוסקת שלך במהלך הימים האחרונים עד עכשיו.

מגעים שונים והמאמצים הבלתי נלאים שלכם להפיץ אור לתוך ישויות רבות של כדור הארץ מוכתרים-כפי שאני חושב-בהצלחה אמיתית. ישויות רבות על אמא אדמה כבר מתעוררות ומזהות את מאור הבית שלנו כאורגניזם חי ומרגישות מוטמעות רוחנית ביקום מאוכלס באין סוף. יתר על כן, רבים מאיתנו באמת מבינים שהדרכים בהן נקטו האומות שלנו בזמנים קודמים אינן ממש שפויות. אנו מבינים ברמה הולכת וגוברת שאנו חוטאים לכדור הארץ ולחיים אחרים כאשר איננו הולכים באמת במסלול האהבה.

Image

עם זאת, עדיין יש לי אמון ואמונה גדולים. ואני מאוד מאמינה באחיותי ובאחיי.
ההתעוררות שלנו תלווה בשמחה עצומה, בתקווה ובכמה חרטות. מתחרט, כי לא תמיד הצלחנו להבין ולפעול מהעמדה הגבוהה ביותר שלנו אחד עם השני. שמחה ותקווה, כי אלוהים, המקור האלוהי היחיד עומד לשנות את כל חווית החיים שלנו באופן יסודי. אני לא רק מאמין, אלא גם יודע מאוד שלכל דבר מגיע לסוף טוב בהתאמה תהיה התחלה נפלאה. אני מאמין בתוקף שהאנושות הארצית תושיט את ידיה אליך בידידות אמיתית. אני סומך על כך שכולנו נקשיב ללבנו כשמסך השליטה של ​​אוריון יוסר.

אני מפציר בכם על עזרתכם להתגבר על העבדות של אוריון ועל השפעתו של אטון על כדור הארץ שלנו. אני מבקש ממך בחביבות את הדרכתך ועזרתך להפיל את השליטה של ​​אותן ישויות מקבוצת הכוכבים זיטה רטיקולי ובני בריתם הרעים והקוסמיים. אנו בני האדם כמהים לשלום. ואני יודע עמוק בליבי שאנחנו יכולים ליצור את השלום הזה ביחד עם החוכמה, האהבה והעזרה האדיבה שלכם. בואו נפרוס את החומות במוחנו ונתחיל ללכת בשבילים חדשים.
התעוררות החוצה לא צריכה להיכבש עם החרב כפי שאני עדיין מקווה, למרות שלמדתי שאהבה עשויה להגן על עצמה.

Image

אמון רב אני נותן בחברים שלנו מירח כדור הארץ ובישויות הקוסמיות והאנרגטיות השונות שעומדות איתן עם עובדי האור, הילידים, הנזירות, הנזירים ואנשי הקשר של כדור הארץ. יחד עם עזרתם האנושות הארצית יכולה ותעמוד במבחני הזמן.
אני מצפה בשמחה למגע ראשון רשמי ומאחל מזל טוב וברכות לכולנו.

בברכה,

brah

אנא אל תהסס להוסיף מילה משלך להזמנה בתור
התגובה שלך למטה.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image