שאלות לד"ר לורה.

מדינה עם תפקיד מיוחד בעידן הדגים.
Locked
brahbata
Site Admin

שאלות לד"ר לורה.

Post by brahbata » Fri Oct 21, 2022 9:46 am

Image

דר. לורה שלסינגר היא אשת רדיו אמריקאית שנותנת עצות לאנשים שמתקשרים לתוכנית הרדיו שלה. היא הצהירה שהומוסקסואליות היא תועבה על פי ויקרא י"ח:22, ולא ניתן להסכים לה בשום פנים ואופן. להלן מכתב פתוח לד"ר לורה פרי עטו של תושב ארה"ב, אשר פורסם באינטרנט. זה מצחיק, וגם אינפורמטיבי.
בהיותה יהודיה מומרת, היא לא יכולה לטעון "שהחוק בוטל" להגנה על נוצרים רבים.

ד"ר לורה היקרה:

תודה שאתה עושה כל כך הרבה כדי לחנך אנשים לגבי חוק אלוהים. למדתי הרבה מאוד מהתוכנית שלך, ומנסה לחלוק את הידע הזה עם כמה שיותר אנשים. כשמישהו מנסה להגן על אורח החיים ההומוסקסואלי, למשל, אני פשוט מזכיר לו לויקרא 18:22 ברור שזה תועבה. סוף הדיון.
עם זאת, אני צריך עצה ממך לגבי חלק מהחוקים הספציפיים האחרים וכיצד לפעול לפיהם.
1. כשאני שורף פר על המזבח כקורבן, אני יודע שזה יוצר ריח נעים לה'--לב. 1:9. הבעיה היא השכנים שלי. הם טוענים שהריח לא נעים להם. האם עלי להכות אותם?

2. ברצוני למכור את בתי לעבדות, כפי שנקבע בשמות כא:7. בעידן הנוכחי, מה לדעתך יהיה מחיר הוגן עבורה?

3. אני יודעת שאין לי מגע עם אישה בזמן שהיא בתקופת חוסר ניקיון הווסת--לב. 15:19-24. הבעיה היא איך אני יכול לדעת? ניסיתי לשאול, אבל רוב הנשים נעלבות.

4. לב. 25:44 קובע שאכן אוכל להחזיק עבדים, זכר ונקבה, בתנאי שהם נרכשים מעמים שכנים. חבר שלי טוען שזה תקף למקסיקנים, אבל לא לקנדים. את יכולה להבהיר? למה אני לא יכול להחזיק קנדים?

5. יש לי שכן שמתעקש לעבוד בשבת. שמות 35:2 קובע בבירור שיש להרוג אותו. האם אני מחויב מוסרית להרוג אותו בעצמי?

6. חבר שלי מרגיש שלמרות שאכילת רכיכות היא תועבה--לב. 11:10--זו תועבה פחותה מהומוסקסואליות. אני לא מסכים. אתה יכול להסדיר את זה?

7. לב. 21:20 קובע שאסור לי להתקרב למזבח ה' אם יש לי פגם בעיני. אני חייב להודות שאני מרכיב משקפי קריאה. האם הראייה שלי חייבת להיות 20/20, או שיש כאן איזשהו מקום להתנועע?

8. רוב החברים הגברים שלי גזזו את השיער, כולל השיער סביב הרקות, למרות שזה אסור במפורש על ידי לב. 19:27. איך הם צריכים למות?

9. אני יודע מלב. 11:6-8 שנגיעה בעור של חזיר מת גורמת לי לטמא, אבל האם אני עדיין יכול לשחק כדורגל אם אני לובש כפפות?

10. לדודי יש חווה. הוא מפר את לב. 19:19 על ידי שתילת שני גידולים שונים באותו שדה, וכך גם אשתו על ידי לבישת בגדים משני סוגים שונים של חוטים (תערובת כותנה/פוליאסטר). הוא גם נוטה לקלל ולגדף הרבה. האם באמת יש צורך לטרוח ולרכז את כל העיר לסקול אותם באבנים?--לב כ"ד 10-16. האם לא יכולנו פשוט לשרוף אותם למוות באירוע משפחתי פרטי כמו שאנחנו עושים עם אנשים ששכבים עם חמיהם? (לב כ', י"ד)

אני יודע שלמדת את הדברים האלה בהרחבה, אז אני בטוח שתוכל לעזור. שוב תודה לך שהזכרת לנו שדבר אלוהים הוא נצחי ובלתי משתנה.

התלמיד המסור והמעריץ המעריץ שלך.

ג'ייק.

Image

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image