Форми

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Форми

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:55 pm

ImageImage



Форми


Це моя власна обмеженість змушує мене бачити речі так, як велить мені моя правда. І тому вони для мене є істинами. Інший може визнати істину, відмінну від моєї - це означає для мене дозволити йому йти своїм шляхом, бо пізнання завжди відбувається індивідуально по-різному.

Image

Наш світогляд базується на нашому досвіді, який ми прожили і сприйняли у своєму індивідуальному бутті. Істина є нашою метою, і ми не маємо жодних сумнівів у виборі засобів для досягнення цієї мети. Ми всі риссю крокуємо по життю і визнаємо свої шляхи (можливо?) єдино можливими, бо інколи тільки ми самі можемо пояснити свої думки, слова і вчинки.

Іноді нелегко пояснити іншим наші мотиви і висновки, які ми з них робимо, часто наші зусилля закінчуються обміном ударами. З мого досвіду, найкращий спосіб уникнути цієї дилеми - зосередитися на реальній меті. Ця пам'ять для нас, ожила і стала плоттю, являє собою божественний мир.

Практичним способом реалізації нашого прагнення до істини у вигідний для нас спосіб є толерантність. Толерантність не включає в себе мотив тієї байдужості, яка має покірне походження. Скоріше, толерантність означає для мене вивчення мотивацій і рішень іншої істоти, щоб побачити, чи можу я отримати користь від визнання іншого. Це дозволяє уникнути сліпого наслідування та егоїстичного наполягання на власній точці зору.

Ми всі живемо у світлі і всі наші істоти створені з нього.

З однієї з двох наших базових мотивацій в досвіді нашого буття (любові і страху) формується шлях, що лежить перед нами. Щодня. Кожну мить нашого буття. Ми відчуваємо себе мінливими істотами, і цей факт змушує нас сумніватися і вагатися. Це, в свою чергу, породжує невпевненість у своєму бутті, що змушує нас здаватися іншим осудливими, обережними або навіть відкидаючими.

Image

У визнанні незавершеності нашого шляху - мудрість, яка наближає нас до світла. Бо останнє буде першим, і лише уявна нестача змушує нас відчути нашу справжню природу. Коли ми любимо беззастережно, нам байдуже, що важка хвороба може спотворити тіло коханої людини. Саме в пам'яті про силу любові, яка живе в кожному з нас, ми переживаємо наше зцілення. Одним із проявів цього є прощення. Таким чином, наші сварки ґрунтуються на нашій незавершеності і є - всупереч поганій долі - потужними знаками на наших шляхах до спасіння.

У визнанні незавершеності наших шляхів - мудрість, яка наближає нас до світла. Бо останнє буде першим, і лише уявна нестача змушує нас відчути нашу справжню природу. Коли ми любимо беззастережно, нам байдуже, що важка хвороба може спотворити тіло коханої людини. Саме в пам'яті про силу любові, яка живе в кожному з нас, ми переживаємо наше зцілення. Одним із проявів цього є прощення. Тому наші сварки ґрунтуються на нашому неповному визнанні і є - всупереч поганій долі - потужними знаками на наших шляхах спасіння, однак, це правда:

"Правильна думка народжується з чужого голосу і власної рефлексії"
Гаутама Будда
"Діти, любіть один одного!"
Фрідріх Ніцше


ImageImage
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked