Вчитель

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Вчитель

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:54 pm

Image
Image



Вчитель


Всі явища - для ознайомлення. Всі істоти - наші вчителі. Можливо, ми краще зрозуміємо себе, якщо будемо розглядати всі враження, які до нас приходять, як можливість навчання. У цьому прагненні до знань вирішальне значення має наше ставлення до вражень, з якими ми стикаємося. Дерево може бути лише деревом для Єдиного, а той, хто шукає, може бачити в ньому істоту, народжену з невігластва, як і ми самі, а потім слідувати і РЕАЛІЗОВУВАТИ імпульс до зростання і процвітання. Ми, ймовірно, можемо легше розпізнавати і самоаналізувати себе, навіть коли розуміємо, що наше мислення, почуття і дії є реакцією на наші чуттєві сприйняття. Таким чином, причина і наслідок міняються місцями в нашому ДОСВІДІ, і ми опиняємося в дорогоцінній і вигідній позиції усвідомлення детермінації всього Буття. Кожна жива істота, яку ми зустрічаємо на своєму шляху, корисна для нашого дорослішання і ніколи не посилається "випадково".

Image

Лише в очах того, хто дивиться, чи є ми швидкими і недбалими в наших зустрічах, чи ми хочемо зрозуміти глибинний метафізичний сенс кожного досвіду. З мого досвіду, це робиться в першу чергу методом, коли ми - в безпосередньому контакті і досвіді "ти" - роздумуємо над нашими найпотаємнішими почуттями і думками, щоб розпізнати природу настанови і вчення, яке ми переживаємо. Лише наш страх бути нелюбимими самими собою робить нас недовірливими і зарозумілими. Ми слідуємо помилковому мотиву его, вважаючи, що можемо відчути любов через самовираження і протистояння на інтелектуальному рівні. Однак, СПРАВЖНЯ любов і СПРАВЖНЄ визнання відбуваються в серці, і тому мотивації нашого буття також можуть йти звідти.
Жебрак на узбіччі дороги може бути просто жебраком для необізнаних, який має за собою індивідуальну історію і несе в собі історію, яка зробила його долю такою, якою вона "є" зараз. Свідома людина, з іншого боку, може замислитися над нескінченним розмаїттям людського життя; вона може бути вдячна за те, що цей жебрак нагадує їй про необхідність чесного і щирого співчуття; вона може визнати цінність власного - в кращому випадку матеріально забезпеченого - становища у своєму житті; вона також може побачити, що у неї є спільного з цим жебраком, який так само, як і вона, прагне любові і щастя. І, нарешті, його сприйняття можна перевести в дію: подати милостиню жебраку. Для усвідомлення власної моральної зрілості та особистісного розвитку вирішальне значення має медитація, яку необхідно постійно практикувати і вправлятися. Медитацію також розуміють як "споглядання", і мені здається, що цей термін досить повно описує те, що здається важливим у споглядальному стані розуму. Той, хто "занурюється", слухає свій внутрішній голос і спокійно споглядає свій внутрішній досвід, піддаючи себе подразникам своїх почуттів. Таким чином, практикуючий швидко усвідомлює взаємопов'язаність всього живого і визнає себе нерозривно пов'язаним з усім сущим. "Переживання" Бога ЗАВЖДИ відбувається в теперішньому часі, тобто в усьому нашому повсякденному житті. Зосередження на теперішньому часі може мудро включати постійне внутрішнє запитання: "Чому я переживаю те чи інше в цей момент? ЩО може означати мій досвід для мене в цей момент? ЯК я розпізнаю сенс цього досвіду? ХТО я?"


Image
З мого досвіду, сприйняття життя як вчення не тільки корисне для спокійного і врівноваженого розуму, але й призводить до безтурботності і миру в серці. Емоції сприймаються як тимчасові імпульси, які виконують своє - так чи інакше - призначення, навіть якщо це призначення спочатку для нас здебільшого закрите. Це правда: визнання в теперішньому часі іноді важко усвідомити. З цієї причини для істинного практикуючого надзвичайно важливо усамітнитися в тихому, затишному місці для регулярної медитації. Медитація може відбуватися різними методами; особисто я використовую змістовні моменти роздумів про свій минулий досвід. Таким чином, я часто розпізнаю в ретроспективі можливий сенс усвідомленого досвіду, який спочатку - в безпосередньому досвіді - залишався для мене закритим. Безперервний "іспит" власного досвіду і постійна постановка під сумнів власних мотивацій і випливаючих з них дій ведуть безпосередньо і негайно до задоволення. Розпізнавання відбувається тоді, коли ми прислухаємося до свого серця і не довіряємо плутанині духу, випробовуючи з незворушним спокоєм. Так ми дозріваємо до майстерності і розвиваємо незмірно корисну чесноту смирення. Нехай же ми всі сприймаємо наш досвід і наші зустрічі як засіб для досягнення мети, для пізнання самих себе, розуміючи все, що відбувається в нас і навколо нас, як безперервне повчання.

"Я сам досяг просвітлення, кого мені назвати учнем? Я сам є незрівнянним вчителем".
Гаутама Будда"


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked