Гіза

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Гіза

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:47 pm

Image
Image



Гіза


Офіційна історіографія приписує пірамідам Гізи, Єгипет, середній вік приблизно 4500 років (Велика піраміда). Три піраміди на плато Гіза приписуються фараонам Чуфу (Хеопсу), Чафрі (Хефрену) і Менкауру (Мікеріносу). І те, і інше невірно.
Image
Піраміди Гізи беруть свій початок ще з періоду Атлантиди. За своїм загальним розташуванням вони являють собою посольський комплекс, що документує зв'язок тодішнього третього покоління землян з конфедерацією сузір'я Оріона. Весь комплекс був більш складним за своїм походженням, ніж видно сьогодні. Загальна структура комплексу за своєю архітектурною природою являла собою земне зображення сузір'я Оріона.

Image

Бельгійський історик, автор книги і єгиптолог (без назви) Р. Бауваль разом зі своїми колегами розшифрував комплекс пірамід на плато. Його британський колега Грем Хенкок, з іншого боку, опублікував висновки, отримані науковими методами, які зокрема враховували роль сфінксів на плато. Обидва датували "образ" піраміди в космосі центром сузір'я Оріона, особливо трьома зірками поясу Ан-Нілам, Ан-Нітак і Мінтака, рідними світами атенів. Три піраміди відповідають за розмірами за аналогією з відносною яскравістю зірок поясу. Хенкок зібрав інших вчених, в тому числі кількох геологів, для подальшого вивчення сфінксів. Виявилося, що води потопу зробили сфінксів такими, якими вони бачаться нам сьогодні: шахти, що ведуть з Царської і Цариці у Великій піраміді Гізи, не просто ведуть до північного і південного неба, як вважала б класична єгиптологія, а набагато точніше вирівняні між собою.
Вони датуються приблизно 10 500 роком до н.е. і спрямовані на зірки (зображення): Сузір'я Оріона, зорі поясу або їх центри та система Сіріуса з одного боку, а з протилежного боку в напрямку тодішнього "північного полюса" - північна зоря альфа Дракона та бета Малої Ведмедиці в тому ж напрямку.сузір'я Оріона в його теперішньому угрупуванні, яке базується на міфології, не є класифікацією нового часу. У Шумерській імперії, наприклад, такий устрій був представлений міфологічним образом Гільгаменша (кал.: SIPA.ZI.AN.NA) (шумерські правителі - ЕН.ЛІЛ, АНУ, ІШТАР та інші - були інопланетянами з сірійської системи). Разом зі сфінксами, які спочатку носили голову лева, оскільки вся їхня археоастрономічна орієнтація на сузір'я лева, ймовірно, вказує на 10 500 років до нашої ери, комплекс представляє явно відмінну епоху від епохи класичної єгиптології, яка змушує нас вважати, що найбільша піраміда (помилково звана "Піраміда Хуфу") датується 2450 р. до н.е. Іншим аспектом загадки Гізи, ймовірно, є зображення ланок ланцюга послідовності Фібоначчі, яка відображена у всьому комплексі піраміди. Таку ж математику знаходимо в пірамідах Сонця і Місяця в Теотіуакані (Мексика) і в пірамідах Сіану (Китай).

У цю епоху Водолія настав час переоцінити знання минулого. Великі знання про минуле нашої Землі, які завжди і в усі часи зберігалися небагатьма, стануть доступними для всієї земної громадськості.

Image

Земне людство в осяжному майбутньому поверне собі місце в міжнародному співтоваристві всесвітів.

Image

Image

Image

" "О, Єгипте! Єгипте! "Від твоїх знань залишаться лише байки, неправдоподібні для наступних поколінь"
Луцій Апулей, римський філософ, 2 століття нашої ери.


ImageImage
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked