Медитація

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Медитація

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:43 pm

Image
Image



Медитація


1.


Світ не такий, яким вам його пояснюють.

Це набагато красивіше.

З незапам'ятних часів наші сестри і брати у Всесвіті супроводжують наш розвиток і допомагають людству на землі.

Зараз Бог вирішив розбудити людство, щоб роз'яснити нам нашу відповідальність перед творінням.

У майбутньому не буде більше націй, Бог дає нам зрозуміти, що ми всі діти однієї землі.

Бог дарує всьому світу любов, мир, свободу і правду.

Image

2.

Ми віримо не в те, у що повинні вірити, а віримо в те, що відчуваємо особисто і на собі. Досвід інших - якщо ми визнаємо його як свою правду - позбавляє нас власної особистості (навіть якщо его є ілюзією і не має постійності) і робить нас залежними. Бог хоче бачити нас не поневоленими, а вільними. Ми не повинні піддаватися брехні, що існує пекло, де нас карають за наші вчинки. Ті, хто хотів би, щоб ми повірили, що пекло існує, не знають або не хочуть зв'язати наш дух і тримати нас у залежності. Пекла немає. Бог любить і є в усьому, отже, і в нас. Відплата" - добра чи погана - виникає тільки через кармічний закон, закон становлення, причини і наслідку. У наступних життях ми "спокутуємо" свої погані вчинки, а добрі - винагороджуємо. Це не покарання, а процес навчання. Каятися ніколи не пізно. Реінкарнація - це складова вічного життя. Оскільки Космос знає вимоги випробування реінкарнацією, то він буде існувати і в майбутньому. Ми всі просто прагнемо до світла Божого, невагомо і без зусиль, але через працю. Ми не "випадково" опинилися тут і зараз. Випадковостей не буває. Зірки вчать нас, що епоха Святого Духа починається вже зараз. Для всіх. Тільки любов, благодать і милосердя діють від вічності до вічності. Ми сліпі, хоча могли б бачити.

Ми віримо не в те, у що повинні вірити, а віримо в те, що відчуваємо особисто і на собі. Досвід інших - якщо ми визнаємо його як свою правду - позбавляє нас власної особистості (навіть якщо его є ілюзією і не має постійності) і робить нас залежними. Бог хоче бачити нас не поневоленими, а вільними. Ми не повинні піддаватися брехні, що існує пекло, де нас карають за наші вчинки. Ті, хто хотів би, щоб ми повірили, що пекло існує, не знають або не хочуть зв'язати наш дух і тримати нас у залежності. Пекла немає. Бог любить і є в усьому, отже, і в нас. Відплата" - добра чи погана - виникає тільки через кармічний закон, закон становлення, причини і наслідку. У наступних життях ми "спокутуємо" свої погані вчинки, а добрі - винагороджуємо. Це не покарання, а процес навчання. Каятися ніколи не пізно. Реінкарнація - це складова вічного життя. Оскільки Космос знає вимоги випробування реінкарнацією, то він буде існувати і в майбутньому. Ми всі просто прагнемо до світла Божого, невагомо і без зусиль, але через працю. Ми не "випадково" опинилися тут і зараз. Випадковостей не буває. Зірки вчать нас, що епоха Святого Духа починається вже зараз. Для всіх. Тільки любов, благодать і милосердя діють від вічності до вічності. Ми сліпі, хоча могли б бачити.

Image

3. медитація на самопрограмування

Я шукаю притулку у всіх Будд і Бодхісатв і пропоную їм свій мир. Я вибираю люблячі і мирні думки і тому можу сприймати любляче і мирне оточення. Прощення - ключ до щастя. Найвища істина - це любов, а найвища мудрість - мир, який їй притаманний. Мир і любов повинні наповнити всіх живих істот і привести нас у гармонію з самими собою. Я йду шляхом світла і не засмучуюсь, навіть коли все живе страждає. Немає ніякого негативу, тільки баланс. Я йду середнім шляхом і йду благородним восьмеричним шляхом. Гармонія буття дозволяє мені сприймати вищі виміри. Я перетворююся, думаючи, відчуваючи і будучи миром і любов'ю. Моє вище "Я" веде мене і веде до світла. Я каюсь у своїх думках і діях, які були породжені в мені невіглаством. Я йду шляхом істини і сповідуюся. Самозавоювання і мир - це єдине ціле. Омана виникає через незнання істини і долається через любов. Так і є.
Image

4.

Будда Гаутама Сіддхартха Шак'ямуні вчить, що правильний погляд формується голосом іншого та власним відображенням. Тому змінити власну свідомість можливо, і саме тому ми повинні цим займатися. Той, хто хоче пізнати любов і мир, повинен знати, що саме власний погляд на речі, власна точка зору дає можливість мирно сприймати світ. Це не означає, що людина не сприймає або заперечує військові конфлікти, забруднення навколишнього середовища чи інші страждання, але якщо вона змінює свій погляд на них, то змінюється і її сприйняття. Вищого погляду на речі можна досягти за допомогою споглядальних вправ, які передбачають концентрацію на собі. Подолання ілюзії его - усвідомлення того, що життя означає зміни і що всі ми перебуваємо в постійному стані змін - є відправною точкою медитації. Таким чином, усвідомлююче "Я" може подолати себе, усвідомлюючи, що ми створені зі змін і що ми піддаємося процесам, які викликають ці зміни. Причиною страждань, вчить Піднесений, є спрага: бажання жити. Вона запускає низку процесів, які спричиняють страждання всіх живих істот. Лише одна третина страждань у Всесвіті необхідна для його підтримання, дві третини - самоіндуковані. Психічну монаду, яка виникає і вмирає в різних пропорціях (тобто підлягає змінам), можна описати формулою виникнення в залежності (пратітья-самутпада, шріт.). Ця формула причинного зв'язку виражена в найбільш стислому вигляді: Через (1) незнання як передумову виникають (2) рушійні сили, через рушійні сили (3) свідомість, через свідомість (4) духовно-тілесна індивідуальність, через індивідуальність (5) шість органів чуття, через шість органів чуття (6) дотик, через дотик (7) відчуття, через відчуття (8) спрага, через спрагу (9) бажання жити, через бажання жити (10) кармічне становлення, через становлення (11) переродження, через переродження (12) старіння, смерть, скорбота, жаль, страждання, біль і відчай [останні два абзаци: Професор Гельмут фон Глазенапп, "П'ять світових релігій", Бертельсманн, Eugen Diederichs Verlag, 1963, 1991].

Давайте поміркуємо і порозмірковуємо над цим.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked