Виявлення

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Виявлення

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:36 pm

Image
Image



Виявлення


Більшу частину своїх молодих років я провів у пошуках в небі невідомих літаючих об'єктів. Я завжди піднімав очі вгору і сподівався побачити тих, чиє існування відчував серцем і чию реальність намагався розшифрувати інтелектуально. При цьому я коливався між фазами інтуїтивного впізнавання і розумового сумніву. Однак, всі мої роки очікування не винагородили мене так, як я сподівався.

Сьогодні, після деякого часу дослідження мого розуму, мого буття і моєї свідомості, з'являється більш перспективний підхід.

Image

Виходячи з ідеї про те, що ми всі визначені (і що ця зумовленість всієї нашої підсвідомості очевидна), "тренування" свідомості представляється мені основною умовою успішного бачення позаземних або міжпросторових літаючих об'єктів і їх пасажирів.

Важливо налаштувати свій розум таким чином, щоб наступна зустріч була впевненою. Тож тут певна "наївність" є вигідною, бо дозволяє подолати інтелектуальні та наукові сумніви. Ми сприймаємо наш світ індивідуальними очима і інформація, яку ми отримуємо, проходить цензуру нашої свідомості. Наші уявлення визначають наше сприйняття і тому ми можемо почати з причини.

Об'єктивності" як такої, мені здається, не існує. Сприйняття більшості в рамках епохи дає нам "правильну" картину світу, і ця модель в усі часи є лише спробою описати і зрозуміти реальність. Тому йдеться передусім про пошук знань і "істини" всередині себе, а отже, відхід від постульованої істини.

Як тільки цей крок буде зроблено в серці, він - рано чи пізно - дійде і до нашого розуму. І цей розум може тоді відкритися для надчуттєвих і екстрасенсорних явищ. Уявна наївність дає - в цій формі усвідомлення (самообмеження) - неоціненну перевагу.

Якщо наш розум відкривається чудесам цього світу, то це лише маленький крок до того, як він перетвориться на пізнання.

Вчитися означає розпізнавати.

Отже, якщо ми хочемо зустрітися з позаземними істотами (зараз, до епохи колективних змін), ми можемо зіштовхнути свою свідомість з цією реальністю і обумовити себе в кожну мить свого буття. Якщо ми не спимо, а наше уявлення про швидку і негайну зустріч зробить все інше, то, за законом резонансу, успіх не змусить себе чекати. Однак завжди важливо мислити з "відкритим" серцем, тобто усвідомлювати універсальну і всепроникаючу та формуючу любов.

Тож визнаймо силу, закладену в самовизначенні нашого буття, і усвідомлюймо нашу багатовимірність у кожній миті нашого досвіду. Ідея ходіння по планеті, по вулиці, повній інопланетян, відкриває нашу свідомість (при постійному обумовлення) до істин нашого світу. Однак важливо усвідомлювати, що наші ідеї базуються на наших бажаннях і рушійних силах, тому іноді вони можуть затьмарювати наш безпосередній досвід. "Сприйняття - це прогулянка по канату, але це не означає, що не варто тренувати власний розум. Критична саморефлексія дозволяє відокремити бажання і сподівання від безпосереднього сприйняття. Це досягається силою власного серця, яке відгукується нам через почуття, що супроводжують кожну пізнавальну думку. Ми всі є господарями свого буття і проявляємо свою реальність відповідно до своїх ідей і потягів. Основою такої поведінки є наше невігластво; і якщо ми чесно захочемо взяти на себе відповідальність за себе, Всесвіт винагородить нас.

Всесвітів, як піщинок у морі, багато, і всі вони багаторазово заселені. Контакт до встановлення "офіційного" контакту є, мабуть, найбільш корисним, коли ми можемо досягти індивідуальної зрілості самостійно. Ми не можемо сумніватися в універсальності розумного життя (у тому числі і в існуючих контактах землян з тими, що приходять ззовні) тільки тому, що особисто у нас ще не було "свідомого" досвіду. Іноді наше пізнання може бути в майбутньому, тому ми можемо зробити перший крок до цієї мети вже сьогодні.

Заперечувати правду означало б закрити очі. Повага є принципом світобудови і веде до смирення. Без поваги немає знань.
"Воістину, святим є лактація, яка заперечувала кулясту форму землі, святим є Августин, який визнавав кулясту форму, але заперечував антиподи, святим є сьогоднішнє вчення, яке визнає малість землі, але заперечує її рух. Але святішою для мене є правда".
Йоганн Кеплер


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked