Ілюзія

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Ілюзія

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:30 pm

Image
Image



Ілюзія


Нехай буде прочитана і відчута наступна медитація

Я і моє - це ілюзії. І тим не менше, всі речення, які стосуються нас, містять ці слова.

Чи існую я, чи є я, чи є я, чи є я?

Коли я дивлюся на себе, зведеного до своєї тілесності, я впізнаю існуючого мене. Але якщо я спробую зазирнути за чарівне дзеркало і зосередити свою увагу на своєму внутрішньому "я", я не зможу відкрити для себе "я". Потім я бачу субстанцію, з якої створена моя внутрішня сутність, але чи складаюся я з цієї субстанції?

Тілесність - це дім, храм душі. Це транспортний засіб, який робить подорожі у фізичному вимірі відчутними. Говорячи сучасною мовою, це не що інше, як "інформаційний костюм", через який ми можемо "сприймати" чуттєві враження. Отже, тіло - це форма, чи володіє воно сутністю?

Для КОГО існують ці відчуття, для "КОГО" вони призначені, "ХТО" або "ЩО" їх отримує, "ЩО" є найпотаємнішим, яка внутрішня субстанція того, що змушує нас відчувати, що ми "Є"?

Чи сниться мені моє буття? Чи сниться я? Ким? НАВІЩО? ХТО - Я - Я?

У швидкоплинності не може бути вічності. У вічності не може бути тимчасовості. Не може бути нічого абсолютного, як і нічого відносного. Сприйняття ґрунтується на уяві, а уява дрейфує за вітром ілюзій. Магія пізнання недійсна перед обличчям будь-якої ілюзії. Ілюзія не є ні брехнею, ні істиною, але безтілесною. Безтілесність - це не що інше, як порожнеча. Так я пізнаю світ - бачачи, що його не існує. Омана - життя є омана.

Але якщо "життя" - це одна з незліченних можливих ілюзій, то чи існує істина, яка триває? Чи існує істина за межами всієї минущості? Чи може моє буття вийти з глибокого океану помилок та ілюзій?

Ніщо не є ІСТИНА. Істина - це НІЩО. Все є ніщо.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked