Мрія 3

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Мрія 3

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:12 pm

Image
Image



Мрія 3



Катаюся з сім'єю на ковзанах на дискотеці на колесах. Всюди світяться різнокольорові вогники. У нас гарний настрій. Я відчуваю, що щось має статися.

Раптом я опиняюся в Тибеті. Я перебуваю в кімнаті в палаці Потала. Там перебуває моя родина і численні тибетські монахи. Один з монахів підходить до мене і каже, що я виходжу заміж. На мені білий піджак, який сягає колін і прикрашений золотою вишивкою.

Я йду за групою ченців, які хочуть привести мене до моєї майбутньої дружини. Ми проходимо дві чи три великі зали, і тут я підходжу до молодої білявої тибетської жінки з зачіскою-бульбашкою. Вона виглядає дуже гарно і здається дуже духовною і зрілою, справді. Наші очі зустрічаються і ми можемо читати думки один одного. Вона думає: "Але ж це буденність...", а я сором'язливо і з визнанням дивлюся на неї.

Потім виходимо на вулицю. Йду за монахами повз трибуну, на якій сидить багато людей. Там сидить моя знайома в інвалідному візку, з величезною червоною чалмою на голові. Інших я не знаю. Мені кажуть, що мене ось-ось коронують на Далай-ламу і що, водночас, моє весілля неминуче. Я розгублений і сумніваюся, чи зможу впоратися з цими завданнями.

Раптом небо над Лхасою заповнюється винищувачами. Піднімаю голову і бачу величезні ескадрильї, що грізно наближаються.

Я сиджу перед командиром всіх літаків. Командувач - Гельмут Коль. Він мені каже: "Я не дам тобі стати Далай-ламою і одружитися!". Я відповідаю, що я його не боюся і як я можу це зробити.

Коль відповідає, що він прочитав на сайті діджея Бобо, що злітно-посадкова смуга аеропорту Лхаси оточена величезним підземним анкерним ланцюгом. І щоб він своїми літаками за один кінець схопив цей ланцюг, а потім вирвав злітно-посадкову смугу з землі і забрав її з собою. Тоді Лхаса була б відрізана від зовнішнього світу і ніхто не знав би, що він є новим Далай-ламою.

Катаюся з сім'єю на роликах на дискотеці. Всюди світяться різнокольорові вогники. У нас гарний настрій. Я відчуваю, що щось має статися, і раптом опиняюся в Тибеті. Я перебуваю в кімнаті в палаці Потала. Там перебуває моя родина і численні тибетські монахи. Один з монахів підходить до мене і каже, що я виходжу заміж. На мені біла куртка, яка сягає колін і прикрашена золотою вишивкою, і я йду за групою монахів, які хочуть провести мене до моєї майбутньої дружини. Ми проходимо дві чи три великі зали, і тут я підходжу до молодої білявої тибетської жінки з зачіскою-бульбашкою. Вона виглядає дуже гарно і здається дуже духовною і зрілою, справді. Наші очі зустрічаються і ми можемо читати думки один одного. Вона думає: "Але ж це буденність...", а я виглядаю збентеженим і, зізнаюся, пригніченим. Вирішую попрацювати над своєю увагою, виходимо на вулицю. Йду за монахами повз трибуну, на якій сидить багато людей. Там моя знайома сидить в інвалідному візку, з величезною червоною чалмою на голові. Інших я не знаю. Мені кажуть, що мене ось-ось коронують на Далай-ламу і що, водночас, моє весілля неминуче. Я розгублений і сумніваюся, чи зможу виконати ці завдання. Раптом небо Лхаси заповнюють винищувачі. Я піднімаю очі і бачу величезні ескадрильї, що грізно наближаються, а переді мною сидить командир усіх літаків. Командувач - Гельмут Коль. Він мені каже: "Я не дам тобі стати Далай-ламою і одружитися!". Я відповідаю, що не боюся його і як я міг це зробити, Коля відповідає, що прочитав на сайті діджея Бобо, що злітно-посадкова смуга аеропорту Лхаси оточена величезним підземним якірним ланцюгом. І щоб він своїми літаками за один кінець схопив цей ланцюг, а потім вирвав злітно-посадкову смугу з землі і забрав її з собою. Тоді Лхаса буде відрізана від зовнішнього світу, і ніхто не дізнається, що він - новий Далай-лама. Я відповів з упевненістю і твердою волею, що у нього не буде жодного шансу. Я прокинувся.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked