Мрія 2

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Мрія 2

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:10 pm

Image
Image



Мрія 2


1.


Я у великій кімнаті в Індії. Ніч, скрізь розстелені циновки з рафії, на яких монахи згорнулися для сну. Всі вони одягнені в жовто-червоні буддійські шати. Ченців, напевно, більше 100. Повітря приємно прохолодне і не дуже різке. Крізь численні великі вікна без скла я бачу, що йде дощ. Я впізнаю в одному з монахів 14-го Далай-ламу. Я йду йому назустріч, стискаю руки, сяючи від радості, для традиційного тибетського вітання, і вигукую дружньо і весело "Ду-ля Баб! Далай-лама робить гнівне обличчя і каже мені: "Ти ідіот! Який же ти дурний! Я піддаюся впливу і приходжу до себе. Я прокидаюся.

2.

Це в другій половині дня. Я їду зі своїми друзями по навчанню до невеликої відкритої барбекю-хатини на горі в Гессені. У хатині сидить 14-й Далай-лама Тензін Г'яцо. Один з моїх друзів просто каже: "Привіт", а я кажу: "Ні, бачиш, ось як це робиться:" і я з'єдную руки для тибетського привітання і глибоко вклоняюся. Далай-лама вже не дивиться на мене так гнівно, як у першому сні, але продовжує говорити: "Досить. Не так. Я не дуже переживаю.

Я в Єгипті. Ми йдемо пустелею Нижнього Єгипту. Я з подругою, а за нами йде багато людей. Сонячний літній день. Йде сніг. Я кричу: "Дивіться, в Єгипті йде сніг!". Ми сміємося і кидаємося один в одного сніжками. Раптом ми опиняємося в єгипетському поліцейському відділку, і переді мною сидить симпатичний німецький прокурор. Я сміюся і кажу: "Я впевнений, що нам є що розповісти один одному! Він посміхається крізь окуляри веселими і серйозними очима і каже: "Так, я теж так думаю...". Я прокидаюся. 3.Я в тьмяно освітленій кімнаті. Зараз ніч. На комоді горять свічки. Посередині комоду стоїть телевізор. Раптом загоряється телевізор і з'являється бронзова статуя Будди. Я з радістю і благоговінням стискаю руки в привітанні і кажу: "Святий! Раптом я виявляю, що сиджу на дивані біля стіни навпроти комода. Поруч зі мною, також на дивані, сидить чоловік близько 25 років в окулярах в нікелевій оправі, з темним волоссям середньої довжини. Він має тонкі риси обличчя і розмовляє німецькою мовою, якою зазвичай розмовляють 25-річні: вільно, розкуто і невимушено. Тоді я впізнаю його: навпроти мене сидить Гаутама. Він розмовляє зі мною веселим і спокійним тоном, що мені не варто хвилюватися і що я обов'язково "доб'юся" того, що поставив собі за мету. Мене дивує його відносно "нормальна" приземленість. Я дуже радий цій зустрічі. Я прокидаюся.


3.

Я в космосі. Скрізь мерехтять зорі. Я подорожую у своєму тілі без скафандра. Я відчуваю себе в теплі, безпеці та захищеності. Я насолоджуюся Всесвітом. Раптом я опиняюся на планеті. Бачу безплідну крижану пустелю, облямовану зліва зубчастими гірськими хребтами. Я ще не в скафандрі, але вже всередині свого фізичного тіла. Я на Сатурні. Мене супроводжує ангел, в джинсах і футболці. Я вітаю його з великою радістю, бо знаю його дуже давно. Ми з ним посміхаємося один одному. Він мені каже, що ми можемо піти в печеру в горах і влаштуватися там комфортно. Ми знаходимося в печері з льоду і каменю. Приміщення неправильної форми з гладкими, білуватими стінами. У центрі кімнати - журнальний столик, а навколо нього - знайомі крісла, обтягнуті коричневою тканиною. Нас близько восьми чоловік. Мені здається абсолютно нормальним перебувати на Сатурні і не потребувати скафандра. Я не здивований ситуацією, що склалася. Ми всі більше посміхаємося, ніж говоримо. Я прокидаюся.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked