бодхісатви

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

бодхісатви

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:04 pm

Image
Image



бодхісатви
.

1.


Які знання ми прийшли отримати? Нічого не знаю. Ми тут для того, щоб набиратися мудрості. Я тут, щоб навчати. Я - науковець, тому я - вчитель. Політичні лідери цієї планети під назвою Земля, я вам не довіряю. Я вам не вірю. Я не підкоряюся тобі. Ви - інструменти. Ви використовуєте свою так звану владу для того, щоб принести безлад, гноблення і розгубленість своєму народу, про який ви повинні піклуватися. Я не хочу звинувачувати вас, звинувачувати треба тільки себе. Однак я не розумію вас. Релігійні лідери, я прошу вас не зупинятися на досягнутому. Нехай інші займаються своєю пристрастю. Розкажіть про це. Що б вас не збивало з пантелику: йдіть за світлом. Світло, яке Божественний Отець дозволяє сяяти у вас і на вас. Будь вільним - не будь рабом - не будь рабом власного розуму, не будь послідовником чужого розуму. Мир усім істотам. Я тут не тільки для того, щоб піклуватися про свій вид. Я тут, щоб піклуватися про всі види. Репресованих і гнобителів. Я - іскра. Я стану полум'ям. Серце буде панувати над розумом. Це називається духом.

2.

Ця мати-Земля жива, священна і створена як школа. Поверхня нинішньої Землі, якою "керують" так звані анонімні "вожді", насправді є гетто. Земля частково порожниста. Усередині нього споконвіку живе священний народ. Протягом всієї історії цієї планети відбувалися неодноразові і безперервні (тому постійні) контакти з істотами, що походять з інших планет. Одні прийшли як господарі, інші прийшли, щоб нас підкорити.

Image

Людина сьогодні не є дитиною людства, створеною для того, щоб жити на землі як її володар, або, навіть, будучи першим, останнім і єдиним її мешканцем, який отримав дух. Перед тим, як з'явився наш вид, існувало кілька періодів різних гуманітарних наук. Тому ми не є *власниками* планети Земля, насправді ніхто, крім Отця, не був, не є і не буде. Ми - по суті - творіння серед творінь. Людина сьогодні використовує свою дану Богом свободу волі для того, щоб ігнорувати Божий Закон. Це танець навколо золотого тельця.
Кожен з нас покликаний бути небайдужим. Використовуймо нашу вільну волю, щоб слухатися і слідувати Божим правилам - ігноруючи правила, встановлені людиною, щоб збити нас з пантелику.
Людина сьогодні використовує свою дану Богом свободу волі для того, щоб ігнорувати Божий Закон. Це хоровод навколо золотого тельця, а кожен з нас має дбати про себе. Давайте використовувати нашу вільну волю, щоб слухатися і слідувати Божим правилам - ігноруючи правила, встановлені людиною, щоб спантеличити нас. У мене маленький голос. Але, принаймні, у мене є голос. Я - іскра. Я стану полум'ям. Люди світу, повстаньте! Ми всі живемо в рабстві. Не живіть мовчки. Встаньте на захист божественного духу, який живе в вас. Не піддавайтеся (ніколи!) тим, хто на вас тисне. Переслідуйте свою пристрасть. Планети спроектовані як судна. Всі вони є носіями життя. По суті, вони самі є життям. Прославляйте Отця, бережіть планету.

3.

Місяць Землі відрізняється від того, чого нас вчили. У місячній атмосфері дмуть прекрасні вітри, будучи частиною організму і для того, щоб підтримувати цей організм живим. Темний бік Місяця окупувала позаземна раса. Людство на Землі буде пов'язане через телепатію. Ми всі маємо "надприродні" здібності. Ті, хто хоче тримати нас у рабстві, забезпечують нас технічною комунікаційною підтримкою, щоб ми не могли розробляти свої природні ресурси. У прийдешні часи людство буде розширювати індивідуальну і колективну свідомість.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked