Мрія 1

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Мрія 1

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 2:01 pm

Image
Image




Мрія 1


1.


Ніч, недалеке майбутнє. Я перебуваю в прямокутній кімнаті без вікон, розміром приблизно п'ять на вісім метрів. Окрім трьох тростинних крісел з коричневою оббивкою та невеликого столика біля крісел, кімната не обставлена меблями. Меблі розміщуються не по центру, а в кутку по довгій стороні кімнати. У кімнаті мій брат, моя мати, її хлопець і двоє незнайомих чоловіків знаходяться приблизно в десяти футах від мене. Я сиджу в одному з крісел, обличчям до центру кімнати, навпроти мене сидить жінка років 25, зі спокійними очима і довгим темним волоссям. Ми чекаємо, і я розумію, що кімната - це зал очікування. Я відчуваю себе серйозно і спокійно.

Жінка, яка стоїть переді мною, звертається до мене. Вона каже мені, що наша подорож незабаром розпочнеться, і що мені треба готуватися. Я впізнаю в ній Плеяду. Я глибоко дивлюся в її очі, і ми обидва знаємо, про що думає інша, і куди вона прямує.

Приміщення наповнене кристалічним, переливчастим світлом, яке танцює і розтікається по стінах. Вона виблискує всіма кольорами, як коштовне каміння. Світло проникає через отвір зліва від мене, через який я не можу виглянути назовні, тому що отвір паралельний мені. Світло здається холодним, але водночас теплим, якимось весняним, яскравим. Я розумію, що це відблиски світлого корабля, який приземлився зовні і чекає.

Брат дивиться на мене з сумішшю впізнавання, сумніву, серйозності і страху і запитує: "А що це за машина?" В його голосі - впізнавання відповіді, яку він вже дав сам. Я посміхаюся йому і спокійно кажу: "Це не машина, дорогий Єнс". Мій брат відчуває підтвердження свого припущення про визнання і опускає голову - помітно знервований, серйозний і схвильований - медитативно визнаючи і відчуваючи.

Жінка переді мною дивиться мені в очі і дає зрозуміти, що скоро прийде час. Я відчуваю її думки. Я прошу її спочатку супроводжувати мою сім'ю, оскільки я ще хочу попрощатися з землею в медитації і молитві. Я знаю, що дорога туди і назад - поки вона мене не забере - займає півгодини.


2.

Вечір, вже недалеко. Я перебуваю в прямокутній кімнаті без вікон, розміром приблизно п'ять на вісім метрів. Окрім трьох коричневих м'яких крісел з тростини та невеликого столика біля крісел, кімната не обставлена меблями. Меблі розміщуються не по центру, а в кутку по довгій стороні кімнати. У кімнаті мій брат, моя мати, її хлопець і двоє незнайомих чоловіків знаходяться приблизно в десяти футах від мене. Я сиджу в одному з крісел, обличчям до центру кімнати, навпроти мене сидить жінка років 25, зі спокійними очима і довгим темним волоссям. Ми чекаємо, і я розумію, що кімната - це зал очікування. Я відчуваю себе серйозним і спокійним, а жінка, яка стоїть переді мною, розмовляє зі мною. Вона каже мені, що наша подорож незабаром розпочнеться, і що мені треба готуватися. Я впізнаю в ній Плеяду. Я дивлюся глибоко в її очі, і ми обоє знаємо, про що думає інша, і куди вона прямує. Кімната наповнена райдужним, кришталевим світлом, яке танцює і розтікається по стінах. Вона виблискує всіма кольорами, як коштовне каміння. Світло проникає через отвір зліва від мене, через який я не можу виглянути назовні, тому що отвір паралельний мені. Світло здається холодним, але водночас теплим, якимось весняним, яскравим. Брат дивиться на мене з сумішшю впізнавання, сумніву, серйозності і страху і запитує: "Що це за машина?" В його голосі - впізнавання відповіді, яку він вже дав сам. Я посміхаюся йому і спокійно кажу: "Це не машина, дорогий Єнс". Мій брат відчуває підтвердження свого припущення про визнання і опускає голову - помітно знервований, серйозний і схвильований - медитативно визнаючи і відчуваючи. Жінка навпроти дивиться мені в очі і дає мені знати, що скоро настане час. Я відчуваю її думки. Я прошу її спочатку супроводжувати мою сім'ю, оскільки я ще хочу попрощатися з землею в медитації і молитві. Я знаю, що дорога туди і назад - поки вона мене не забере - займає півгодини. Моя сім'я виходить з кімнати з двома чоловіками і жінкою і сідає на корабель світла. Я молюся і медитую. Я знаю, що через деякий час я повернуся на Землю. Я духом і серцем обіймаю і люблю землю і дякую їй. Я прокидаюся.

3.

Я на першому поверсі круглої вежі приблизно в п'ять поверхів. Приміщення має діаметр близько шести метрів. У вікнах є щілини, схожі на бійниці. Приміщення без меблів, стіни - сірувато-білий бетон. На стінах немає жодної картини. Я одна в цій квартирі. Скоро стемніє.

Я знаю, що вторгнення неминуче. У будівлі, яких багато, на верхніх поверхах зібралося кілька людей. Чекаємо на евакуацію.

Я послаблюю пов'язку на голові, і волосся спадає на плечі. На мені біла туніка, схожа на довгу мантію. Піднімаюся на один поверх і бачу охорону і людей в таких же халатах, як і я. Люди бояться, а я відчуваю всередині себе безпорадність і визнання.
Стаємо в коло і стаємо на коліна. Ми молимося.

4.

Я на першому поверсі круглої вежі приблизно в п'ять поверхів. Приміщення має діаметр близько шести метрів. У вікнах є щілини, що нагадують бійниці. Приміщення без меблів, стіни - сірувато-білий бетон. На стінах немає жодної картини. Я одна в цій квартирі. Я знаю, що вторгнення неминуче. У будівлі, яких багато, на верхніх поверхах зібралося кілька людей. Чекаємо на евакуацію, я знімаю пов'язку на голові, і волосся розсипається по плечах. На мені біла туніка, схожа на довгу мантію. Піднімаюся на один поверх і бачу охорону і людей в таких же халатах, як і я. Люди бояться, а я відчуваю в собі безпорадність і визнання, ми стаємо в коло і стаємо на коліна. Раптом я опиняюся на даху будівлі. Я бачу численні космічні кораблі і людей у чорному, які "штурмують" нашу вежу. Відчуваю навколо хвилювання і впізнаваність. Земля і її істоти перестали спати. Я молюся. Я прокидаюся.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked