Що повідомляє влада

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Що повідомляє влада

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 1:50 pm

Image






Що повідомляє влада





"У мене була знімальна група, яка знімала інсталяцію, коли вони помітили тарілку. Вони зняли, як він пролетів над головою, потім завис, витягнув три ноги, як шасі, і повільно опустився, щоб приземлитися на сухе озерне дно. Це було класичне блюдце, сріблясте і гладеньке, діаметром близько 10 метрів. Було цілком зрозуміло, що це інопланетний корабель".

Астронавт полковник Гордон Купер розповідає про свій досвід зустрічі з НЛО.



"Я знаю, що інші астронавти поділяють мої почуття, і ми знаємо, що уряд сидить на твердих доказах існування НЛО".

Полковник астронавт Гордон Купер, 14 січня 1997 р.


"Феномен - це щось реальне, а не візіонерське чи вигадане".

Генерал Натан Твінінг, 23 вересня 1947 року, начальник Командування матеріального забезпечення ВПС США


"Я знайшов переконливі докази того, що більшість цих повітряних об'єктів значно перевершували наземні технології того часу, коли вони були помічені. Я був змушений зробити висновок, що існує велика ймовірність того, що Землю відвідують високотехнологічні аерокосмічні апарати під справді "розумним" управлінням".

Доктор Річард Хейнс, аерокосмічний дослідник НАСА у відставці


"Ми маємо багато повідомлень про літаючі тарілки. Ми сприймаємо їх серйозно, якщо врахувати, що ми втратили багато людей і літаків, намагаючись їх перехопити".

Генерал Беньямін Чідлав, Командування протиповітряної оборони


"Коли ви бачите повітряний простір і екран радара і бачите НЛО, які кружляють зі швидкістю двадцять-тридцять миль на секунду, це дуже реально. Вони можуть раптово розвернутися майже на 90 градусів за секунду або півсекунди. НЛО можуть підніматися вертикально вгору дуже швидко".

Старший авіадиспетчер Мехіко Енріке Кольбек ділиться тим самим досвідом, про який розповідають тисячі людей.


"З нами дійсно контактували, можливо, навіть відвідували, позаземні істоти, і уряд Сполучених Штатів, у змові з іншими національними державами на Землі, сповнений рішучості приховати цю інформацію від широкої громадськості".

Віктор Маркетті, 1979, колишній співробітник ЦРУ з питань НЛО


Image


"Літаючі тарілки існують. Занадто багато хороших людей їх бачили, у яких немає галюцинацій".

Цитата про НЛО від одного з найвидатніших пілотів-винищувачів в американській історії, капітана Едді Рікенбекера


"Так, були візити інопланетян. Були розбиті кораблі. Були вилучені матеріальні цінності та тіла. Існує певна кількість зворотного інжинірингу, що дозволило продублювати деякі з цих кораблів або деякі компоненти. І є група людей, які зараз можуть бути пов'язані, а можуть і не бути пов'язані з владою, які володіють цими знаннями. Високопоставлені урядовці мають дуже мало достовірної інформації про це, якщо взагалі мають. Це було предметом дезінформації, щоб відволікти увагу і створити плутанину, щоб правда не вийшла назовні".

Д-р Едгар Мітчелл, астронавт Аполлона-14


"НЛО - це фізичні прояви, які неможливо зрозуміти окремо від їхньої психічної та символічної реальності. Те, що ми бачимо тут, не є вторгненням інопланетян. Це духовна система, яка діє на людину і використовує її".

Доктор Жак Валле


"Якби до нас завітали інопланетяни, то результат був би дуже схожий на той, коли Колумб висадився в Америці, що не дуже добре закінчилося для корінних американців".

Стівен Гокінг


"Я більше не сміюся над людьми, коли вони кажуть, що бачили НЛО. Я сам бачив одного з них".

Президент США Джиммі Картер, ABC News, 22 січня 1979 року


"Зараз перед вами новий світ, світ змін. Ми говоримо дивними термінами, про використання космічної енергії, про фінальний конфлікт між об'єднаною людською расою і зловісними силами якоїсь іншої планетарної галактики. Народам світу доведеться об'єднатися, бо наступна війна буде міжпланетною. Народам Землі колись доведеться виступити єдиним фронтом проти натиску жителів інших планет".
Генерал Дуглас Макартур, 8 жовтня 1955 року, New York Times


"Коли прийде довгоочікуване рішення проблеми НЛО, я вірю, що це буде не просто наступний маленький крок у розвитку науки, а могутній і абсолютно несподіваний квантовий стрибок".

Професор Дж. Аллен Хайнек в "Досвіді НЛО"


"Якби маси почали сприймати НЛО, це глибоко вплинуло б на їхнє ставлення до життя, до політики, до всього. Це поставило б під загрозу статус-кво. Коли люди усвідомлюють, що існують більш широкі міркування, ніж їхнє маленьке життя, вони готові до радикальних змін на особистому рівні, які в кінцевому підсумку призведуть до політичної революції в суспільстві в цілому".

Джон Леннон, музикант, активіст та свідок НЛО


Image
 
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked