Ченнелінги.

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Ченнелінги.

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 11:54 am

Image
Image


Привіт дорогі мої :-)

20 років тому я отримав наступні два з трьох ченнелінгів. Оскільки багато чого з них стосується всіх нас, я викладаю їх тут. Отримуйте задоволення :-)

брате :-)




___________________________________________________________________________


готуємося до передачі...

На початку тексту - питання, які я задавав. Далі йде ченнелінг. Майте на увазі, будь ласка, що ці слова говорить найвище джерело. Мені були дані докази. Закінчується ченнелінг трьома пунктами.... Звідти було сказано: "Тому не пиши цього зараз..." і я отримала думки, почуття, сприйняття, які знаходяться поза цим часом і були дійсні тільки для мене, як підтвердження на *доброту* джерела. У другому ченнелінгу це повторилося, цього разу мені розповіли історії з мого досвіду в Нью-Йорку, які знаю (і не міг знати) тільки я, ніяке земне джерело. Жінка, яка робила мені ці оголошення, жила в той час на іспанському острові Майорка. В якості оплати вона хотіла: "Просто надішліть мені веселку, будь ласка....".

ЛЮБИТИ

НАСОЛОДА

ПРАВДА

брате



Image


__________________________________________________________________________



Ченнелінг для брах - 1


Питання:

1. Чи варто мені їхати в буддійський монастир в Шотландії?
2. чи є Еон тим же самим, що і Драко?
3. Реклама Sony Playstation: Звідки? Чи знаю я систему?
4. драко з М102 або сузір'я дракона?
5. що я можу/повинен зробити?
6. коли це станеться?
Як мені підготуватися?
8. як протистояти демонам?




З радістю, дорогий брате, хочу повідомити тобі, що майже на всі твої питання відповіді дам не я, але відповіді ти дізнаєшся сам від себе тут, на землі. Хотілося б пояснити вам додатково більш детально.

Ви, як ви знаєте, вже в ув'язнений раз збираєтеся прожити життя людини на землі. Ти існував як брамін в Індії і вирішив жити також за суворими дисциплінарними правилами в кількох монастирях Тибету. Ти багато разів був монахом. Ти любив усамітнення, як і зараз, і любив читати про усі таємниці всесвітів. Ти завжди намагався йти абсолютно правильним шляхом.
Ти примушував себе йти на багато жертв, щоб уникнути насолод матерії. Вас багато разів навчали про добро і зло, і ви вважали, що знаєте, який шлях зречення веде до Царства Небесного. Якщо ці слова - твоя істина, то ти відчуєш паралелі і з теперішнім життям - безсумнівно.

Знаєш, брате, ти теж не хотів більше бути на землі, і тому тебе все ще тягне до зоряного царства. Але ти зрозумій, що в цьому житті люди прийшли на землю для того, щоб дати доказ того, що можна жити небом на землі. І це саме той досвід, який багато людей отримають на землі в майбутньому. Знаєте, що це означає? Це означає, що багато людей ходитимуть по землі, знаючи, що вони ніколи не розлучалися з Богом, і тому ось вам пояснення на ваші запитання.

Ви просите поїхати в буддійський монастир в Шотландії?

Я допоможу тобі стати самим собою і не залишу тебе вічно запитуючим учнем. Все твоє життя за тебе боролися комплекси неповноцінності, невпевненість в собі і страхи. Всього цього не буде в майбутньому. Я вкладаю в твій вічно замислений розум твоє власне палаюче полум'я любові. Тобі дана така велика частка інтуїції, але ти завжди питаєш інших, що тобі робити, що визнати своєю істиною, відколи почалося твоє життя. У дитинстві ви були сором'язливими, добрими і завжди відчували себе маленькими. Тепер почніть бути своєю власною божественною іскрою, своїм "Я є". Ти ніколи не повинен питати інших, що ти повинен або не повинен робити, але запитай себе про бажання свого власного серця. Тому якщо ти хочеш піти в монастир, то йди. Але якщо вас туди нічого не тягне з нутра і в кімнаті все одно стоїть "якщо" і "але", то сприймайте цю думку лише як імпульс і знайте, незабаром для вас все одно відкриються більші виміри.

Ви поїдете в оригінальний буддійський монастир в Тибеті надовго і вас не задовольнять варіації від оригіналу. У монастирях або святих центрах, які тільки зовні схожі. Ви боїтеся тільки великих кроків на даний момент, тому що тоді ви вже не зможете планувати своє життя і знаєте, що якщо втягнетеся, то це вже вислизне з голови, за яку ви все ще чіпляєтеся, за яку ви неймовірно міцно тримаєтеся, незважаючи на свою духовність. Тепер ви самі вирішуєте, йти вам чи ні, але знайте, що почуття, що серце, що туга завжди говорять правду. Не робіть більше нічого, що вам здається, що ви повинні робити. Якщо ви дійсно живете любов'ю, то ви захочете пройти певні кроки через себе, і ви зараз отримаєте безпеку.
Проміжне питання: Коли/як мені їхати до Тибету?

Шановний брате, ти не слухав. З усім, що відбувається в цьому житті, буває так, що ваше серце приводить вас завжди в потрібний час в потрібне місце, тим не менш. Ти повинен викреслити зі свого лексикону маленьке слово "повинен" або "мушу" і віддати обидві руки слову "хочу", тому що воно робить мене щасливим. Тому не треба ногам давати напрямок до цього монастиря ні в цьому, ні в будь-якому іншому житті. Ваше серце тягне вас туди і ви підете, досить просто життя таке, ви побачите.

До другого питання: Еон не тотожний Драко, і Я не хочу пояснювати вам більш детально про це. Ви знаєте, що ви багато в чому пов'язані з цим, і тому ви відчуєте з себе усю пов'язану з цим інформацію.
Тоді ви навчитеся відстоювати свою інформацію і тоді ви нарешті перестанете бачити усіх інших людей мудрішими, ціннішими і далі.

Image

Ви запитували мене про рекламу Sony Playstation (див. https://www.youtube.com/watch?v=zKFXJjtF8Xo). Чи знаєш ти насправді, що той, хто задає такі питання, вже дав собі відповідь в цьому світі, в цьому житті. Знаєш, брате, багато людей можуть багато чого розповісти іншим людям, і ті починають вірити всьому, поки одного разу не навчаться відколупувати для себе свою власну правду. Отже, коли щось зачіпає вас глибоко всередині, коли брах відчуває незаплановані почуття, то ви повинні з цим розібратися. Отже, і з цим відповідай собі зараз на питання. Ви знаєте, коли ви були маленькими, у вас вже були величезні страхи, що ви не виправдаєтесь перед дорогим Богом. У вас завжди була нечиста совість, страх бути нелюбимим - тут, на землі. Знаєте, зараз у ваше життя приходить зовсім нова енергія. Вам дається свідчення любові, яка не вимагає, не карає, не зобов'язує, всеохоплююча. Це пов'язано з усіма вашими наступними питаннями. Будь ласка, пишіть, але також відчувайте зараз. У ваших попередніх священичих життях було велике розділення між добром і злом. Існувало вчення, що там, де багато світла, має бути і багато тіней, і в гру вступали демони.

Ви запитаєте, як же вам протистояти демонам?

Оскільки ви, оскільки кожен творить свою реальність, залишається вам, залишається кожному вибір, де він повинен зустрітися з вами. Ви можете отримати образ демона в людині, понівеченій нещасним випадком. Ви можете помітити, побачивши десь тінь, що ви тікаєте від страху, якщо в цю тінь вселився демон. Але в епоху любові для цього вже не буде місця.

Знаєш, брате, все те, що люди вважали огидним і не могли зрозуміти, змушувало їх йти в ідею демонів. Кожна людина має вибір вирішувати, чи хоче вона жити любов'ю, чи залишатися в страху. Знаєте, знаєте, як люблять діти? Коли їхні батьки алкоголіки, наприклад, і все одно ці діти залишаються поруч з ними. Знаєте, якби ви відчували любов до людини і припустили, що вона носить у своєму тілі спотворюючу хворобу, чи стали б ви, люблячі, вважати кохану людину демоном тільки тому, що, можливо, спотворююча хвороба спотворила б її тіло? Любов більше не може зустріти демона, хто б не стояв перед вами. Проллється дощ любові, і серце піде разом з ним.

Якщо ви хочете зустріти таку людину, просто вірте в це і тоді знайте, що ваш страх зробити щось не так може зробити так, що вся реальність здасться вам демоном. Знаєш, брате, ми вступаємо в нову епоху. Люди відчувають, як чудово бути вільними від страху, вільними від почуття провини і любимими заради них самих. Настав час припинити читати лекції і почати по-справжньому задовольняти голод любові. Ви запитали мене, як підготуватися до виконання свого призначення? Потрібно лише трохи довіритися Богові і відпустити свій страх, що ти можеш зробити щось не так - і як це відчувається, коли ти живеш цим, Я покажу тобі зараз...
.

__________________________________________________________________________



Image


__________________________________________________________________________




Ченнелінг для брах - 2

Питання:

1. Вищий стан свідомості - як?
2) Як досягти стійкого, вищого стану постійності?
3. Яким практичним шляхом я можу піти?




З радістю, дорогий брате, я дарую тобі любов, руки допомоги, кольори допомоги, стихії допомоги - але не інструкцію.

У стількох життях був ти учнем, нині тебе навчають останньому ривку, щоб брах вів своє щасливе існування як людина на землі. Я також даю тобі потрібну вправу. Але вона не дає бажаного результату. Так само, як брах завжди використовував цю вправу в минулих втіленнях для свого духовного прогресу, і Я хотів би пояснити все це вам.

У багатьох попередніх життях ви існували як абсолютно дисциплінована, правдо- і богошукаюча людина. Ти зробив неймовірно багато для свого духовного поступу, так що брахові в цьому житті більше нічого не треба вчити для своїх вищих рівнів свідомості. Тому, дорогий брате, те, що відбувається з тобою в цей час, полягає ось у чому: Кожна чакра людської істоти, яка виглядає як духовна драбина знизу вгору, просто розгорнута для тебе і багатьох інших. Ви вже давно пройшли всі рівні чакр, осяяні фіолетовим світлом, і зараз, дорогий брате, ви допомагаєте цим променям пробитися крізь матерію найнижчих чакр. Коли людина проходить шлях знизу вгору, то виходить так, що, перебуваючи в двох нижніх чакрах, вона бореться тільки за своє виживання. Вона схильна вбивати, коли інші не дають їй необхідного. Дуже багато покривал все ще затуляють його божественне світло, і тільки коли він проривається у вищі чакри, він починає відчувати почуття до інших і любов. Ви все це проходили дуже-дуже давно і знаходилися на рівні коронної чакри. Прожити людське існування зі зреченнями в найглибшому спогляданні. У тебе не було більше ніяких потреб, ніяких бажань до матеріального світу. Піднесення духу до небес підносилося як вища заповідь для людини. Так повинно бути в минулому, але, можливо, дорогий брате, і тобі, твоєму серцю, твоєму розуму теж світить, що зараз для землі настає зовсім новий час четвертого і п'ятого виміру з неймовірною любов'ю, а незабаром і легкістю. Так що ж має відбутися на Землі і з нею?

Космос потребує незліченних помічників, які зі своїм духовним світлом знову повертаються в матерію, щоб підняти її. Щоб надати їй більші вібрації і більше світла. Знаєте, якби професор математики пояснював своєму шестирічному синові, що таке 1+1, то було б нерозумно, якби він показував високоматематичні формули своєму нащадкові. Йому "1+1" потрібен для школи, і він піде з опущеними вухами і сумними очима. Так, на коротку мить, професор математики відкладає всі свої величезні знання в довгий ящик. Він фактично стримує свої знання, свою енергію для того, щоб мати можливість пояснити синові необхідне 1+1 і побачити його щасливим.

Що ж ви, духовний професор математики?
Чи не мудро з вашого боку чинити так само? Як ви хотіли допомогти землі, якщо ваш дух втік від неї? Вже так давно.

Ти прийшов на цю землю без земних бажань. Єдине, чого ви бажали, - щоб прийшов час, дуже-дуже скоро, коли ви зможете знову повернутися додому. За старою схемою, за старим вченням, це повинно було статися так, що дух повів би вашу свідомість на небо. Подалі від матерії, подалі від землі, але як, скажіть на милість, дуальність коли-небудь стане єдністю?
Ви хочете вправу, щоб не бачити в мені матерію.
Ви хочете вправу, щоб бачити мене в собі тільки у верхніх чакрах.
Ви хочете вправу, яка ще більше розділить верх і низ.
Ви хочете вправу, яка не дозволить моєму світлу горіти скрізь.
Я не можу дати вам такої вправи.

Image

Бо любов вчить Мене піднімати душі у всеосяжне світло. Але це означає ставити їх обома ногами на землю. Це означає наповнити їхнє тіло, одухотворене Богом, але і людське, людськими бажаннями, людськими почуттями.
Ви говорите, що хочете відчувати. В той же час ви говорите, що хотіли б грати свою роль на більш високих рівнях свідомості.

Якби ви стояли тільки у вищій свідомості, ви не змогли б піти в людські емоції. Ви навчені пізнавати своє світло. Навіть якщо брах відчуває лише видиму темряву по фазах. Ви шукаєте простір, де все сяє яскравим світлом. Хіба ви не знаєте, що в такому приміщенні ще ніхто не зміг розпізнати своє світло? Що ж до вас, то незабаром це буде забезпечено, красиво стояти серед сяючих вогнів, але це не дає нікому розпізнати своє світло. Лише коли любов поміщає тебе в найщільнішу матерію, в найчорнішу темряву, яка, здається, покриває все, ти змушений виносити свою силу, свою міць, своє світло зсередини назовні. І ви світите так яскраво, що ніякої темряви вже немає. І ви визнаєте по собі, що єдині з Отцем всі вже були в усі часи. Потрібно було тільки зіграти роль на землі для того, щоб навчитися. Не ототожнювати себе з роллю, але в будь-якій ролі відчувати себе актором. Хороший актор одягає будь-який костюм. Він грає жебрака, вбивцю, повію, а не прагне одягнути тільки шати царя. Так навіщо ж ви мучите себе зусиллями піднімати свою свідомість все вище і вище? Хіба ти не знаєш, що коли людина звертається з молитвою до Неба, то Небо відповідає на молитву? Хіба ти забув, брате, яку молитву ти підносив до вух Отця Небесного? "Отче, дозволь мені творити тільки Твою волю". Сповнена відданости. Хіба це не твоя молитва? Вже все життя? Хіба ви не знаєте, що значить віддатися? Ви маєте абсолютну віру, незалежно від того, куди вас веде ваша дорога. Ти вже не думаєш про те, щоб підняти свою свідомість, тому що за кожним кроком, за кожним шляхом ти можеш відчувати тільки всеосяжну любов. І все ж як людина, що застрягла в тілі, знає, що таке агресія або смуток. Накриває все радість і все ж глибоко всередині є тільки відданість і любов. Як і 2000 років тому шлях цієї людини був прикладом для всіх нас. Серцем, почуттям жінки, чоловік може зрозуміти відданість. Тому, дорогі брати, ви принесли з собою на цю землю неймовірно великі порції енергій інь.

Але в цей час жіноче і чоловіче, інь і ян врівноважуються, так що людське тіло також відчуває себе єдиним і цілісним на всіх рівнях. Я знаю, дорогий брате, що саме до цього ти прагнеш. Але: Усьому Всесвіту були дані закони. Один з них має відношення до цього: "Усередині - як зовні", - сказано в цьому законі. Це означає, що ми, люди, зараз не тільки більше любимо свою повноту, але і віддаємо ці енергії зримо в наше повсякденне життя, в наше партнерство, в кожну секунду, прожиту як люди.

Тоді, брате, високо в Гімалаях, ти відчував себе єдиним з Богом. Тільки тому, що ти чув звуки, відчував емоції і бачив кольори, яких немає на землі. Але це була ще дуальність. Енергія, яка зараз рухається на землю, виводить її на життя справжньою любов'ю. Більше немає поділу між світами. Не буде більше добра і зла.
Ми навчилися цінувати. У тому числі і на духовному шляху. Любов же не знає ніяких оцінок. Вона - як дуже стійкий пішохідний міст, по якому кожен може йти цілком безпечно, навіть без страху. Якщо тільки буде робити один крок попереду іншого, не заглядаючи в передбачувані глибини під собою.
Я хочу подарувати вам ваш справжній дім. Він в тобі, в твоєму серці, в усьому, дійсно все життя. Це не означає втекти від землі, але бачити землю як вираз всього вашого "я". Цей дім я хочу подарувати вам у свідомості....


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked