Мій Кос

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Мій Кос

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 11:48 am

Image
Image


My cosmos


Я - людина, що ходить по землі


Народжена в життя з метою досягнення просвітлення. Мій шлях почався на небесах, де починаються і закінчуються всі наші подорожі.
Я знаю про деякі свої переродження. Я яскраво пам'ятаю епізоди з життя в Тибеті як буддійського ченця і в Індії як браміна. Численні мої життя були присвячені моєму духовному становленню і дослідженню таємниць Всесвіту.

Ця подорож мала свої земні витоки в минулому як молекулярна амінокислота.
Усе живе має душу. Свідомість формується поступово і знаходить шлях свого становлення в залежності від обраного земного тіла. Так, амеба може робити саме те, що повинна вміти робити як амеба - так само, як і людина може робити як людина те, що повинна вміти робити як людина. Тут немає ніякої валентності в тому сенсі, що більш розвинене життя було б ціннішим, ніж нижча клітина. Дух, який наповнює наші істоти, живе в усьому космосі. У кожній клітині тіла і в танці атомів у найтвердішому камені. Життя - це рух, а рух - це життя.

Наш матеріальний рівень досвіду утворює лише крихітну, але істотну грань енергетичного спектру в енергетичній бульбашці матерії, яка складає наш космос. Незліченні енергетичні рівні складають веселковий спектр існування, і всі сфери взаємно взаємодіють одна з одною. Кожна втілена істота приходить у світ із цілком конкретним завданням, яке під силу ТІЛЬКИ тій єдиній душі. Якими б рівними ми не здавалися в суспільстві, всі ми - індивідуальності. Спроба організувати себе соціально походить від глибокої туги за безпекою Небес. Тільки коли любов кидає нас у найглибшу темряву, ми змушені нести своє світло назовні. І кожен з нас - переливчаста яскрава зірка.

Планетарна структура сонячної системи також має кілька граней або рівнів свідомості. Подібно до того, як ми, люди, сприймаємо себе індивідуально, планети також мають єдину свідомість, яка виходить за межі сукупності індивідуальних свідомостей їхніх створінь, навіть якщо вони мають свою частку в загальній події. З рівнів індивідуальної планетарної свідомості формується сонячна свідомість як колективна свідомість. З неї, у свою чергу, виникають свідомості секторів і квадрантові свідомості. Кульмінацією цього мольберта стає
галактична колективна свідомість, яка як ціле є більше, ніж сума своїх частин.


Image


Ця матеріально відчутна форма духовної істини знаходить свою відповідність багато- та іншомірно оформлену відповідно. Так людське буття сприймається на інших енергетичних рівнях як найчистіше світло і знову ж таки інші сфери відображають наше буття як тони в частотному спектрі. Немає меж розмаїттю можливих чуттєвих переживань - те, що може наснитися, стає реальністю в тій чи іншій площині.

Сила, яка діє через наше буття, має божественне походження - безпочаткове і нескінченне, без початку і без кінця, безпросторове і позачасове. Лише формування нашого космічного досвіду надає їй форму.

Таким чином, наша праця на землі несе в собі божественну присутність і за своєю природою дорівнює сферичним явищам. Валентності в сенсі "більшого і меншого" в духовному значенні знаходять це вираження в світі дуальності, який дозволяють нам сприймати наші фізичні закони.


Мета - єдність


Сила, яка роз'єднує атоми (ядерний поділ), дає стільки ж енергії, скільки і сила, яка їх об'єднує (ядерний синтез). У своєму емоційному досвіді ці два полюси "страх і любов" є для нас матеріальними істотами, які, тим не менш, "представляють дух в єдності". Обидва дають енергію.

Як люди, ми схильні до відокремлення. Можливо тому, що ми відчуваємо себе відокремленими від Небес. Правда полягає в тому, що ми
НІКОЛИ не відокремлені від Неба.


Небеса - це лише стан душі


Якщо ми хочемо зрозуміти свою вбудованість у космічні та енергетичні події, ми можемо звернутися до сили нашого серця. Так само, як полум'я свічки є вираженням божественної енергії, наші емоції вказують нам шлях. Натренований інтелект може мати значення для розрахунку формул - він, ймовірно, ніколи не зможе повністю проникнути в реальність через свою обмеженість.

Давайте простягнемо обидві руки до сили наших сердець і сформуємо наш світ у справжньому партнерстві.


З повагою,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked