Ми безсмертні. Ми є Дух.

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Ми безсмертні. Ми є Дух.

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 11:43 am

Image
Image



Ми безсмертні. Ми - Дух.


Коли я виріс, моє життя було таким, як у всіх.

Я гралася, завжди відчувала себе захищеною своєю сім'єю і мала багато друзів. Життєві обставини мене дуже приємно втішали, я це знав і завжди відчував вдячність за це.
Коли мені було 14 років, раптово помер мій батько у віці 47 років. І все змінилося. Він збирався косити газон, впав і помер від серцевого нападу. Все це не зайняло і 30 секунд. Я вже збирався вийти з дому, щоб купити подарунок на день народження мамі, у якої завтра був день народження, коли я - йдучи на автовокзал - повернув назад додому, бо забув гаманець. Коли я повернулася до будинку, через двері у внутрішній дворик вбіг мій брат з криками та плачем, що тато впав.
Лікарі швидкої допомоги приїхали за три хвилини, але не встигли повернути батька до життя. Сім'я поїхала разом з ними до університетської клініки - я залишився вдома і повідомив та зателефонував родині та деяким друзям по телефону.

Похорон мого батька був дуже великою церемонією. Навколо зібралися сотні людей і було багато-багато вінків. Коли труну опускали в вириту землю, прилетіли дві пташки і сіли на неї, щебечучи. Всі плакали - я просто не могла. Я втратив тата, але не міг плакати. Я якось відчувала, що він не пішов.

Минали роки, я виросла, досягла статевої зрілості і стала молодою дорослою людиною. Сьогодні мені 54 роки і я все ще думаю про свого тата кожного дня. Він досі є дуже яскравою частиною мого життя, хоча я не бачив його фізично вже більше 40 років.

Я екстрасенс. У мене багато усвідомлених снів, видінь і дуже тісний контакт з "іншим світом". Ця інша частина того, що ми називаємо реальністю, все більше і більше стає моїм першим світом, коли я думаю про прийняття життєвих рішень.

Після моєї духовної інавгурації через Небеса і моїх Ангелів навесні 1994 року, я отримав більш глибоке розуміння того, що називається:
"Ми не людські істоти, що мають духовний досвід - ми духовні істоти, що мають людський досвід".
Я відчув ці слова, я дійсно вдихнув їх, як і зараз.
Моя майбутня дружина, Анжела, зараз переживає важкі часи. Більшу частину свого дорослого життя вона була військовослужбовцем, а зараз хворіє на рак. Якщо не станеться дива, я не хочу більше думати про це питання.

Анжело, все, що я можу зробити, це заспокоїти твій розум і заспокоїти тебе. Я хочу, щоб ти завжди зберігала Віру і надію на Небеса над тобою. Життя - це відеогра, реальність - дитячий майданчик, написав я колись. Ми - духи безсмертного існування, і Небеса дійсно більш реальні, ніж ця так звана реальність, яка нас оточує. Я маю певне уявлення про цей "інший світ", і все, що я можу зробити, це запевнити вас, що Небеса існують. Я знаю, що не можу поділитися цим розумінням з іншими, поки не прийшов час - ви просто повинні довіряти і вірити моїм словам.

У житті ми схожі на акторів. І хороший актор грає кожну роль, не тільки короля чи королеву. Він грає і жебрака, і повію, і адвоката, і пастуха. Це все про досвід і самовираження, для чого ми втілюємося. Коли ми набуваємо духовного погляду на життя, життєві проблеми і труднощі відступають на другий план. Вони можуть навіть зникати на очах, бо безсмертній душі по своїй суті не можна завдати шкоди. Її можна лише вивести з гри, коли прийде час і урок буде засвоєний.

Наші молитви почуті.

Є Божественне Джерело Любові і завжди є привід для надії.

Ангеле мій, я хочу, щоб ти завжди зберігав Віру. Чудеса реальні
.

Люблю тебе


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked