Кожна причина має свій наслідок.

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Кожна причина має свій наслідок.

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 11:36 am

Image
Image


Не відвертайся, коли світ божеволіє



Світу потрібно більше божевільних людей. Подивіться, до чого нас довели нормальні.


Привіт @ll,




Насправді, я все ще вірю в нормальність. Хоча, здається,
моя нормальність зараз трохи відрізняється від нормальності інших. Мій досвід Небес повністю змінив мене за роки, що минули.

Я ріс звичайним хлопцем, як і будь-яка інша людина на цій планеті. Я набував досвіду, будучи дитиною, підлітком, юнаком, дорослим і повільно старіючим чоловіком.
За всі ці роки багато чого в моєму житті змінювалося. Але одне завжди залишалося незмінним: те, як моя душа відчувала, що правильно, а що неправильно в житті.
Я твердо вірю,
кожна душа у Всесвіті знає різницю між тим, що правильно і що неправильно в житті. Ми часто просто не прислухаємося до того, що показує нам наше внутрішнє і вище "я" з цих питань. Ми занадто мало дбаємо про це. Можливо, нас так навчили.

Земляни подібні до лемінгів. Ми всі шукаємо собі кумирів, щоб наслідувати їх, незважаючи на те, що вони нас зраджують і навіть брешуть нам в обличчя. Мабуть, це відбувається тому, що ми
хочемо мати когось, в кого можна повірити. І ми відчуваємо себе менш винними, коли можемо звинуватити інших у власних проступках.

Причиною такої поведінки є образ Бога, якого нас навчили, як мстивої та вимогливої вищої сутності. Наше вчення говорить нам, що ми повинні виконувати певні правила, щоб догодити Небесам, при цьому ставлячи нас у становище безпорадних грішників. Більше того, нас навчили боятися Божественного Джерела всього живого. Це свідчить про те, що ми не гідні називати себе справжніми синами і доньками Всевишнього
.


Image


Сьогодні моя позиція зовсім інша

Всі ми походимо з ЄДИНОГО Джерела, з якого походить все живе. Іншого джерела немає. Є тільки ОДИН.
Уявіть собі всезнаючу, всепіклуючу, вселюблячу, всеволодарюючу, всевиконуючу будь-яку "Істоту", яку ми називаємо Богом. І ця істота повинна повною мірою вимагати від нас якихось особливих вчинків, інакше ми заслужимо його або її гнів. Це не має ніякого сенсу.

У молоді роки мене так вчили в школі і в церкві. Мій батько був мудрим вченим з сильною вірою в Небеса, а також у психологічне розуміння наших вчинків і помилок у житті. Від нього та інших членів моєї родини і друзів, які обрали мене, я навчився довіряти собі і нести відповідальність за те, що я думаю, відчуваю і роблю сам і для себе. Коли в нашому житті щось йде не так, немає кого звинувачувати, окрім нас самих. Космос
завжди дає нам кармічну реакцію на всі наші вчинки, незалежно від того, хороша це реакція чи скоріше погана, ми заробляємо.

Кожна причина має свій наслідок

Розуміння цього загального принципу життя призводить до формулювання бажання змінити причини в собі, щоб отримати більше приємних переживань. Отже, якщо вам не подобається якийсь наслідок, просто змініть його причину, і все буде добре.

Найрозумніший спосіб дізнатися, у що краще вірити, - це медитація, наскільки показує мій досвід і підказує мені досі. Ця медитація в ідеалі може відбуватися досить психологічним способом: Використовуйте свій мозок, щоб
проаналізувати і поміркувати над своєю поведінкою в цьому світі. І, будь ласка, не забувайте давати говорити своєму Серцю. Почуття душі розмовляє з нашими емоціями і через них, не нехтуйте ними, як такими, що турбують або недостатньо аналітичними, щоб просунути вас далі у вашому самостворенні в житті. Яку б думку ви не відчували у своєму розумі - якщо вона супроводжується емоцією, ми дізнаємося і запам'ятаємо емоцію, яку ми відчуваємо в цей момент. І якщо це глибока емоція істинного прозріння , то вона буде супроводжуватися глибоким вдихом, тому що наша душа прагне цього переживання.

Отець не вимагає від нас нічого, окрім одного: ми доповнюємо Космос власними рішеннями, які приймаємо в житті. Так, є план Космічного розгортання, але
МИ ТВОРЕМО цей план в кожній окремій миті. Це не означає, що немає ніякої вищої істоти або ніякого вищого Джерела, ні, це просто ставить нас у позицію відповідальності за все, що ми робимо.
Тож будьте сильними і мудрими у прийнятті своїх
власнихрішень. Будьмо чесними і завжди люблячими та турботливими. Будьмо захисними та корисними, всіма можливими способами.

Image

І дайте Миру Шанс


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked