Моє духовне Пробудження.

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Моє духовне Пробудження.

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 11:25 am

Image



Дозвольте розповісти вам одну історію


Коли мені було 27 років, Небеса урочисто відкрили мені дорогу до духовного життя. До цього часу я мав свій мирський досвід, як і всі ми. Це означає, що я страждала, сумнівалася в Богові, сумнівалася в собі, сумнівалася навіть у своїх подругах.

Я відчувала себе незрозумілою і не знайшла свого місця в житті. Я все ще перебував у пошуках "своєї місії" на Землі.

У 1991 році я потрапила в серйозну автомобільну аварію. Я був на той час п'яний, розгублений, зневірився в житті і в собі. Мені було просто начхати на себе.
Машина їхала зі швидкістю 160 км/год вночі по довгій і вітряній дорозі. Раптом вона розвернулася і вискочила з дороги, впритул до лісу в напрямку поля, що лежало під дорогою.
ОСТАННЄ, що було у мене в голові, коли я зрозумів, що ось-ось загину, було



"Я лише хотів допомогти"


Потім, коли машина з'їхала з дороги, мене винесло в біле, тепле світло. Небеса дозволили мені пережити досвід, близький до смерті.
Я був у цьому білому, затишному світлі, не знаю, скільки часу. Я повернувся в машину, "Мерседес", коли вона лежала вщент зруйнована на полі біля дороги. Експерти потім сказали, оглядаючи цю аварію, що машина перевернулася і перекинулася повністю не менше 15 разів. Він був повністю знищений. Навіть не можна було розпізнати, що це була за машина.

Коли я прокинувся в машині, у мене не було ні найменшої травми. Ні найменшого. Я сидів у клубку якогось трансформованого залізного брухту, повністю знищений і не мав жодної рани.
Just nothing.

Потім я пішов додому в Хомберг, місто, в якому жила моя сім'я, близько п'яти миль.

Решта - історія.

НЕБО вберегло мене, тому що моя остання думка, коли машина злетіла, була
"Я лише хотів допомогти". Небеса не залишили мене в спокої.

Пізніше я чотири роки проходив курс психотерапії, щоб попрацювати над своїми життєвими проблемами. Коли я закінчив з цим, несподівано настало моє духовне пробудження.

Під час цього пробудження влітку 1994 року Небеса і мої Ангели показали мені мою місію і мої обов'язки. Я відчував себе таким смиренним, таким любимим, таким вдячним, що попросив Небеса: Отче, якщо це все реально, що я - істинний Месія, Будда епохи Водолія, то я молю і прошу тебе про скорботу і печаль. Тому що раніше я такого не переживав у своєму житті.

Потім я тричі потрапляв до психіатрії на кілька місяців і терпів покарання (вони називали це "лікуванням") від тамтешніх лікарів. Це були страждання, які я випросив.

На той час я вже ненавидів, що мене кинули в таку ситуацію. Я дійсно ненавидів це. Але я продовжував йти.

Сьогодні цей досвід є для мене дуже цінною частиною моєї пам'яті. Тому що моя ситуація потім повністю змінилася, аж до тієї ситуації, яку я маю сьогодні в своєму житті. САМЕ ТОЙ досвід, який я тоді пережив, був свого роду моїм подарунком Небесам у відповідь, зробленим за моїм бажанням бути смиренним і вдячним за чудове, чудове життя, яке дарує нам Месія.


brah


Далі йшла історія моєї духовної інавгурації в 1994 році:




http://www.brahbata.space/Der_kleine_Narr_engl.html



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked