Відкритий лист до Галактичної Федерації Світла.

Без України немає миру в усьому світі.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Відкритий лист до Галактичної Федерації Світла.

Post by brahbata » Wed Sep 07, 2022 10:38 am

Image


Hi @ll,


NEW!


Відео-версія повного запрошення:


https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA


Відкритий лист до Галактичної Федерації Світла - виправлено і доповнено


По-перше, хочу від усього серця подякувати вам за вашу благородну, люблячу, мудру і невпинну допомогу і дружбу протягом минулих днів і до цього часу.

Різноманітні контакти і ваші невтомні зусилля по поширенню світла в багатьох сутностях планети Земля - як мені здається - увінчалися справжнім успіхом. Багато істот на матінці Землі вже пробудилися і визнають наше домашнє світило як живий організм і відчувають себе духовно вбудованими в нескінченно населений всесвіт. Більше того, багато хто з нас дійсно розуміє, що шляхи, якими йшли наші народи в минулі часи, насправді не є розумними. Ми все більше усвідомлюємо, що грішимо проти Землі та іншого життя, коли не йдемо дорогою любові.


Image


Тим не менш, я все ще маю велику довіру і віру. І я твердо вірю в моїх сестер і братів.
Наше пробудження буде супроводжуватися великою радістю, надією і деяким жалем. Жаль, тому що ми не завжди могли до кінця розуміти і діяти з нашої найвищої позиції один з одним. Радість і надія, тому що Бог, єдине Божественне Джерело ось-ось докорінно змінить весь наш життєвий досвід. Я не тільки вірю, але й твердо знаю, що все, що добре закінчується, відповідно матиме прекрасний початок. Я твердо вірю, що земне людство простягне вам руки справжньої дружби. Я вірю в те, що всі ми будемо прислухатися до своїх сердець, коли завіса панування Оріона буде піднята.

Благаю вас про допомогу в подоланні рабства Оріона і впливу Атона на нашу Землю. Я дружньо прошу вас про керівництво і допомогу в поваленні панування тих сутностей із зоряного сузір'я Зета Ретікулі і їх злих земних і космічних союзників. Ми, люди, прагнемо миру. І я глибоко в душі знаю, що ми можемо створити цей мир разом з вашою мудрістю, любов'ю і доброю допомогою. Давайте зруйнуємо стіни в нашій свідомості і почнемо йти новими шляхами.
Наше пробудження не повинно бути завойоване мечем, як я все ще сподіваюся, хоча я дізнався, що любов може захистити себе.


Image


Я дуже довіряю нашим друзям з Місяця Землі і різним космічним і енергетичним істотам, які стоять поруч з земними працівниками світла, аборигенами, черницями, монахами і контактними особами. Разом з їх допомогою земне людство може і буде витримувати випробування часом.
Я з радістю чекаю офіційного першого контакту і бажаю всім нам удачі і благословення
.


Kind Regards,

brah

Будь ласка, не соромтеся розміщувати власні слова запрошення як
ВАШ коментар нижче.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked