Rüya 3

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

Rüya 3

Post by brahbata » Sun May 22, 2022 12:14 pm

Image
Image

Rüya 3

Ailemle birlikte tekerlekli bir diskoda kayıyorum. Her yerde renkli ışıklar parlıyor. Keyfimiz yerinde. Bir şeyler olacağını hissediyorum.

Birden kendimi Tibet'te buldum. Potala Sarayı'nda bir odadayım. Ailem ve çok sayıda Tibetli rahip orada. Keşişlerden biri yanıma geldi ve bana evleneceğimi söyledi. Dizlerime kadar uzanan ve altın işlemelerle süslenmiş beyaz bir ceket giyiyorum.

Beni gelecekteki eşime götürmek isteyen bir grup keşişi takip ediyorum. İki ya da üç büyük salondan geçiyoruz ve sonra kabarık saçlı, sarışın genç bir Tibetli kadına yaklaşıyorum. Çok güzel görünüyor ve gerçekten çok ruhani ve olgun görünüyor. Gözlerimiz buluşuyor ve birbirimizin zihnini okuyabiliyoruz. "Ama bu sıradan bir şey..." diye düşünüyor ve ben de utanarak ve onaylayarak ona bakıyorum.

Sonra sokağa çıkıyoruz. Keşişleri takip ederek birçok insanın oturduğu bir tribünün önünden geçiyorum. Bir tanıdığım orada, tekerlekli sandalyede oturuyor, başında kocaman kırmızı bir türban var. Diğerlerini tanımıyorum. Bana Dalai Lama olarak taç giymek üzere olduğumu ve aynı zamanda düğünümün de yakın olduğunu söylediler. Kafam karıştı ve bu görevlerin hakkını verip veremeyeceğimi merak ediyorum.

Birdenbire Lhasa semaları savaş uçaklarıyla doldu. Yukarı bakıyorum ve devasa filoların tehditkâr bir şekilde yaklaştığını görüyorum.

Tüm uçakların komutanının önünde oturuyorum. Komutan Helmut Kohl. Bana şöyle dedi: "Senin Dalai Lama olmanı ve evlenmeni engelleyeceğim!" Ondan korkmadığımı ve bunu nasıl yapabileceğimi söyledim.

Kohl, DJ Bobo'nun web sitesinde Lhasa havaalanının pistinin devasa bir yeraltı çapa zinciriyle çevrili olduğunu okuduğunu söyler. Ve bu zinciri uçaklarıyla bir ucundan tutup pisti yerden sökerek kendisiyle birlikte götüreceğini söyledi. O zaman Lhasa'nın dış dünyayla bağlantısı kesilecek ve kimse onun yeni Dalai Lama olduğunu bilmeyecekti.

Ailemle birlikte paten diskosunda kayıyorum. Her yerde renkli ışıklar parlıyor. Keyfimiz yerinde. Bir şeylerin olmak üzere olduğunu hissediyorum ve birden kendimi Tibet'te buluyorum. Potala Sarayı'nda bir odadayım. Ailem ve çok sayıda Tibetli rahip orada. Keşişlerden biri yanıma geldi ve bana evleneceğimi söyledi. Dizlerime kadar uzanan ve altın işlemelerle süslenmiş beyaz bir ceket giyiyorum ve beni müstakbel eşime götürmek isteyen bir grup keşişi takip ediyorum. İki ya da üç büyük salondan geçiyoruz ve sonra kabarık saçlı, sarışın genç bir Tibetli kadına yaklaşıyorum. Çok güzel görünüyor ve gerçekten çok ruhani ve olgun görünüyor. Gözlerimiz buluşuyor ve birbirimizin zihnini okuyabiliyoruz. "Ama bu sıradan bir şey..." diye düşünüyor ve ben de utanmış ve itiraf etmek gerekirse çökmüş görünüyorum. Dikkatim üzerinde çalışmaya karar verdim. Sonra sokağa çıktık. Keşişleri takip ederek birçok insanın oturduğu bir tribünün önünden geçiyorum. Bir tanıdığım orada, tekerlekli sandalyede oturuyor, başında kocaman kırmızı bir türban var. Diğerlerini tanımıyorum. Bana Dalai Lama olarak taç giymek üzere olduğumu ve aynı zamanda düğünümün de yakın olduğunu söylediler. Kafam karıştı ve bu görevlerin hakkını verip veremeyeceğimi merak ediyorum. Birdenbire Lhasa semaları savaş uçaklarıyla doldu. Kafamı kaldırdığımda devasa filoların tehditkâr bir şekilde yaklaştığını görüyorum ve tüm uçakların komutanının önünde oturuyorum. Komutan Helmut Kohl. Bana şöyle dedi: "Senin Dalai Lama olmanı ve evlenmeni engelleyeceğim!" Ondan korkmadığımı ve bunu nasıl yapabileceğimi sorduğumda Kohl, DJ Bobo'nun web sitesinde Lhasa havaalanının pistinin devasa bir yeraltı çapa zinciriyle çevrili olduğunu okuduğunu söyledi. Ve bu zinciri uçaklarıyla bir ucundan tutup pisti yerden sökerek kendisiyle birlikte götüreceğini söyledi. O zaman Lhasa'nın dış dünyayla bağlantısı kesilecek ve kimse onun yeni Dalai Lama olduğunu bilmeyecekti. Uyandım.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image