Rüya 2

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

Rüya 2

Post by brahbata » Sun May 22, 2022 12:09 pm

Image
Image

Rüya 2

1.

Hindistan'da büyük bir odadayım. Gecedir ve her yerde keşişlerin uyumak için üzerlerine sarıldıkları rafya hasırlar vardır. Hepsi sarı ve kırmızı Budist cübbeleri giyiyor. Muhtemelen 100'den fazla keşiş vardır. Hava hoş bir şekilde serin ve çok keskin değil. Birçok büyük, camsız pencereden yağmur yağdığını görüyorum. Rahiplerden birini 14. Dalai Lama olarak tanıdım. Ona doğru yürüyorum, geleneksel Tibet selamlaması için sevinçle ellerimi birbirine kenetliyorum ve dostça ve neşeli bir şekilde "Du-la Bab!" diye bağırıyorum. Dalai Lama kızgın bir yüz ifadesi takındı ve bana şöyle dedi: "Seni aptal! Ne kadar aptalsın! Etkileniyorum ve kendime geliyorum. Uyandım.

2.

Öğleden sonra. Çalışma arkadaşlarımla birlikte Hessen'de bir dağda küçük bir açık barbekü kulübesine gidiyoruz. Kulübede 14. Dalai Lama Tenzin Gyatso oturuyor. Arkadaşlarımdan biri sadece "Merhaba" diyor ve ben de "Hayır, bakın, bu işler böyle yürüyor" diyorum ve Tibet selamlaması için ellerimi birleştirip derin bir şekilde eğiliyorum. Dalai Lama bana birinci rüyadaki gibi öfkeyle bakmıyor ama sürekli "Bu kadar yeter. Öyle değil. O kadar da endişeli değilim.

Mısır'dayım. Aşağı Mısır çölünde yürüyoruz. Bir arkadaşımla birlikteyim ve arkamızda yürüyen bir sürü insan var. Güneşli bir yaz günü. Kar yağıyor. "Bakın, Mısır'da kar yağıyor!" diye bağırıyorum. Gülüyoruz ve birbirimize kartopu atıyoruz. Birdenbire Mısır'da bir polis karakolundayız ve karşımda kibar bir Alman savcı oturuyor. Gülüyorum ve şöyle diyorum: "Eminim birbirimize anlatacak çok şeyimiz vardır! Gözlüklerinin ardından eğlenen ve ciddi gözlerle gülümser ve şöyle der: "Evet, ben de öyle düşünüyorum...". Uyandım. 3.Loş bir odadayım. Gece oldu. Çekmecenin üzerinde mumlar yanıyor. Çekmeceli dolabın ortasında bir televizyon var. Birden televizyonun ışığı yanar ve bronz bir Buda heykeli belirir. Bir selamlama olarak ellerimi sevinç ve saygıyla birbirine kenetler ve "Kutsal! Birden kendimi çekmeceli dolabın karşısındaki duvarda bir kanepede otururken buluyorum. Yanımda, yine kanepede oturan, 25 yaşlarında, nikel çerçeveli gözlükleri ve orta uzunlukta siyah saçları olan bir adam var. Güzel yüz hatları var ve genellikle 25 yaşındaki gençlerin konuştuğu Almanca ile konuşuyor: özgür, gevşek ve sınır tanımayan. Sonra onu tanıdım: Gautama karşımda oturuyordu. Benimle neşeli ve rahat bir tonda konuşuyor, endişelenmemem gerektiğini ve yapmayı hedeflediğim şeyi kesinlikle "başaracağımı" söylüyor. Onun nispeten "normal" dünyeviliği beni şaşırttı. Bu karşılaşmadan dolayı çok mutluyum. Uyandım.

3.

Uzaydayım. Yıldızlar her yerde parıldıyor. Uzay giysisi olmadan bedenimle seyahat ediyorum. Kendimi sıcak, güvende ve emniyette hissediyorum. Evrenin tadını çıkarıyorum. Birden kendimi bir gezegende buldum. Solumda pürüzlü sıradağlarla çevrili çorak bir buz çölü görüyorum. Henüz uzay giysimin içinde değilim ama fiziksel bedenimin içindeyim. Satürn'deyim. Kot pantolon ve tişört giymiş bir melek bana eşlik ediyor. Onu uzun zamandır tanıdığım için büyük bir sevinçle karşılıyorum. O ve ben birbirimize gülümsüyoruz. Bana dağdaki mağaraya girip rahat edebileceğimizi söyledi. Buz ve taştan bir mağaradayız. Oda düzensiz bir şekle sahiptir ve duvarları pürüzsüz, beyazımsıdır. Odanın ortasında bir sehpa ve etrafında kahverengi kumaşla kaplı tanıdık koltuklar var. Yaklaşık sekiz kişiyiz. Satürn'de olup da uzay giysisine ihtiyaç duymamak bana tamamen normal geliyor. Bu durum beni şaşırtmadı. Hepimiz konuştuğumuzdan daha çok gülümseriz. Uyandım.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image