bodhisattva

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

bodhisattva

Post by brahbata » Sun May 22, 2022 11:59 am

Image
Image

bodhisattva

1.

Hangi bilgiyi edinmek için geldik? Bilgim yok. Bilgelik kazanmak için buradayız. Eğitmek için buradayım. Ben bir akademisyenim, dolayısıyla bir öğretmenim. Dünya denen bu gezegenin siyasi liderleri, size güvenmiyorum. Sana inanmıyorum. Sana itaat etmiyorum. Sen enstrümansın. Sözde gücünüzü, ilgilenmeniz gereken halkınıza düzensizlik, baskı ve karışıklık getirmek için kullanıyorsunuz. Sizi suçlamak istemiyorum, kişi yalnızca kendini suçlamalıdır. Ancak, sizi takip etmiyorum. Dini liderler, sizden tutkunuzun peşinden gitmenizi istiyorum. Bırakın başkaları tutkularının peşinden gitsin. Kelimeyi yay. Kafanızı karıştıran şey ne olursa olsun: ışığı takip edin. İlahi Baba'nın içinizde ve üzerinizde parlamasına izin verdiği ışık. Özgür olun - köle olmayın - kendi zihninizin kölesi ya da başkasının zihninin takipçisi olmayın. Tüm varlıklara barış. Ben sadece kendi türümle ilgilenmek için burada değilim. Tüm türlerle ilgilenmek için buradayım. Bastırılmış ve baskıcı. Ben bir kıvılcımım. Bir alev olacağım. Kalp akla hükmedecektir. Buna ruh denir.

2.

Bu Toprak Ana canlıdır, kutsaldır ve bir okul olarak tasarlanmıştır. Sözde anonim "liderler" tarafından "yönetilen" mevcut Dünya yüzeyi gerçekte bir gettodur. Dünya'nın içi kısmen boştur. İçinde yüzyıllardan beri kutsal bir halk yaşıyor. Bu gezegenin tarihi boyunca, diğer gezegenlerden gelen yaratılışla çeşitli ve sürekli (dolayısıyla sürekli) temaslar olmuştur. Bazıları efendi olarak geldi, diğerleri ise bize boyun eğdirmek için geldi.

Image

Günümüz insanı, yeryüzünde onun yöneticisi olarak yaşamak üzere yaratılmış bir insanlığın çocuğu, hatta ruh almış ilk, son ve tek sakini değildir. Türümüz hayata geçirilmeden önce çeşitli beşeri bilimler dönemleri var olmuştur. Bu nedenle, bizler Dünya gezegeninin *sahipleri* değiliz, aslında Baba'dan başka hiç kimse Dünya'nın sahibi olmamıştır, değildir ve olmayacaktır. Bizler - aslında - yaratılanlar arasında yaratılanlarız. Günümüz insanı Tanrı vergisi özgür iradesini Tanrı'nın yasasını görmezden gelmek için kullanmaktadır. Bu, altın buzağının etrafındaki danstır.
Her birimiz önemsemek için yaratılmışız. Özgür irademizi Tanrı'nın kurallarına uymak ve itaat etmek için kullanalım - insanoğlunun bizi şaşırtmak için koyduğu kuralları görmezden gelelim.
Günümüz insanı Tanrı vergisi özgür iradesini Tanrı'nın yasasını görmezden gelmek için kullanmaktadır. Bu, altın buzağının etrafındaki danstır. Her birimiz dikkatli olmalıyız. Özgür irademizi Tanrı'nın kurallarına itaat etmek ve uymak için kullanalım - insanoğlunun bizi şaşırtmak için koyduğu kuralları görmezden gelirken... Benim küçük bir sesim var. Ama en azından benim bir sesim var. Ben bir kıvılcımım. Bir alev olacağım. Dünya insanları, ayağa kalkın! Hepimiz kölelik içinde yaşıyoruz. Sessizlik içinde yaşamayın. İçinizde yaşayan ilahi ruh için ayağa kalkın. Size baskı yapanlara itaat etmeyin (asla!). Tutkunuzun peşinden gidin. Gezegenler gemi olarak tasarlanmıştır. Hepsi yaşamın taşıyıcılarıdır. Aslında kendileri de hayattır. Tanrı'ya şükürler olsun, gezegene iyi bakın.

3.

Dünya'nın uydusu bize öğretilenden farklıdır. Ay atmosferinde, organizmanın bir parçası olan ve bu organizmayı canlı tutmak için güzel rüzgarlar eser. Ay'ın karanlık yüzü dünya dışı bir ırk tarafından işgal edilmiştir. Dünya üzerindeki insanlık telepati yoluyla birbirine bağlanacak. Hepimizin "doğaüstü" güçleri var. Bizi köleleştirmek isteyenler, doğal kaynaklarımızı geliştirmemizi engellemek için bize teknik iletişim desteği sağlıyorlar. Önümüzdeki zamanlarda insanlık bireysel ve kolektif bilincini genişletecektir.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image