Rüya 1

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

Rüya 1

Post by brahbata » Sun May 22, 2022 11:54 am

Image
Image

Rüya 1

1.

Gece, çok uzak olmayan bir gelecekte. Dikdörtgen şeklinde, penceresiz bir odadayım, yaklaşık beşe sekiz metre. Kahverengi döşemeyle kaplı üç kamış koltuk ve koltukların yanındaki küçük bir masa dışında oda mobilyasızdır. Mobilyalar merkeze değil, odanın uzun kenarındaki bir köşeye yerleştirilmiştir. Odada kardeşim, annem, onun erkek arkadaşı ve iki yabancı adam benden yaklaşık on metre uzaktaydı. Odanın ortasına bakan koltuklardan birinde oturuyorum; karşımda 25 yaşlarında, sakin gözlü ve uzun siyah saçlı bir kadın oturuyor. Bekliyoruz ve odanın bir bekleme odası olduğunu fark ediyorum. Ciddi ve sakin hissediyorum.

Önümdeki kadın benimle konuşuyor. Bana yolculuğumuzun yakında başlayacağını ve kendimi hazırlamam gerektiğini söyledi. Onu Pleiadian olarak tanıyorum. Gözlerinin derinliklerine bakıyorum ve ikimiz de diğerinin ne düşündüğünü ve yolculuğun nereye gittiğini biliyoruz.

Oda, duvarlar boyunca dans eden ve akan kristalimsi, yanardöner ışıkla doludur. Mücevherler gibi her renkte parıldıyor. Işık sol tarafımdaki bir açıklıktan giriyor, açıklık bana paralel olduğu için dışarı bakamıyorum. Işık soğuk hissettiriyor ama aynı zamanda sıcak, bir şekilde bahar gibi, parlak. Bunların dışarıya inmiş ve bekleyen bir ışık gemisinin yansımaları olduğunu fark ediyorum.

Kardeşim bana tanıma, şüphe, ciddiyet ve korku karışımı bir bakışla bakıyor ve soruyor, "Ne tür bir araba kullanıyoruz?" Sesinde zaten kendi verdiği cevabın farkındalığı var. Ona gülümsüyorum ve sakince, "Bu bir araba değil, sevgili Jens," diyorum. Kardeşim tanınma varsayımının doğrulandığını hissediyor ve başını eğiyor - gözle görülür bir şekilde gergin, ciddi ve heyecanlı - meditatif bir şekilde kabul ediyor ve hissediyor.

Önümdeki kadın gözlerimin içine bakıyor ve birazdan vaktin geleceğini haber veriyor. Onun düşüncelerini hissediyorum. Hala meditasyon ve dua ile dünyaya veda etmek istediğim için ondan önce aileme eşlik etmesini istiyorum. Beni alana kadar gidiş ve dönüş yolculuğunun yarım saat sürdüğünü biliyorum.

2.

Gece oldu, çok uzak değil. Dikdörtgen, penceresiz bir odadayım, yaklaşık beşe sekiz metre. Kahverengi döşemeli üç kamış koltuk ve koltukların yanındaki küçük bir masa dışında oda mobilyasızdır. Mobilyalar merkeze değil, odanın uzun kenarındaki bir köşeye yerleştirilmiştir. Odada kardeşim, annem, onun erkek arkadaşı ve iki yabancı adam benden yaklaşık on metre uzaktaydı. Odanın ortasına bakan koltuklardan birinde oturuyorum; karşımda 25 yaşlarında, sakin gözlü ve uzun siyah saçlı bir kadın oturuyor. Bekliyoruz ve odanın bir bekleme odası olduğunu fark ediyorum. Ciddi ve sakin hissediyorum ve karşımdaki kadın benimle konuşuyor. Bana yolculuğumuzun yakında başlayacağını ve kendimi hazırlamam gerektiğini söyledi. Onu Pleiadian olarak tanıyorum. Gözlerinin içine bakıyorum ve ikimiz de diğerinin ne düşündüğünü ve yolculuğun nereye gittiğini biliyoruz. Oda, duvarlar boyunca dans eden ve akan yanardöner, kristal ışıkla dolu. Mücevherler gibi her renkte parıldıyor. Işık sol tarafımdaki bir açıklıktan giriyor, açıklık bana paralel olduğu için dışarı bakamıyorum. Işık soğuk hissettiriyor, ama aynı zamanda sıcak, bir şekilde bahar gibi, parlak. Kardeşim bana tanıma, şüphe, ciddiyet ve korku karışımı bir bakışla bakıyor ve soruyor, "Ne tür bir araba kullanıyoruz?" Sesinde zaten kendi verdiği cevabın farkındalığı var. Ona gülümsüyorum ve sakince, "Bu bir araba değil, sevgili Jens," diyorum. Kardeşim tanınma varsayımının doğrulandığını hissediyor ve başını eğiyor - gözle görülür bir şekilde gergin, ciddi ve heyecanlı - meditatif bir şekilde kabul ediyor ve hissediyor Karşımdaki kadın gözlerimin içine bakıyor ve birazdan vaktin geleceğini bildiriyor. Onun düşüncelerini hissediyorum. Hala meditasyon ve dua ile dünyaya veda etmek istediğim için ondan önce aileme eşlik etmesini istiyorum. Beni alana kadar gidiş ve dönüş yolculuğunun yarım saat sürdüğünü biliyorum. Ailem iki adam ve kadınla birlikte odadan ayrılıyor ve ışık gemisine biniyor. Dua ediyorum ve meditasyon yapıyorum. Bir süre sonra Dünya'ya döneceğimi biliyorum. Toprağı ruhumda ve kalbimde kucaklıyor, seviyor ve ona teşekkür ediyorum. Uyandım.

3.

Yaklaşık beş katlı yuvarlak bir kulenin zemin katındayım. Oda yaklaşık altı metre çapındadır. Pencerelerde mazgal deliklerine benzer yarıklar var. Oda mobilyasız ve duvarlar grimsi beyaz beton. Duvarlarda hiç resim yok. Bu dairede yalnızım. Hava kararmak üzere.

İşgalin yakın olduğunu biliyorum. Binada - ki çok sayıda bina var - üst katlarda toplanmış birkaç kişi var. Tahliyeyi bekliyoruz.

Saç bandımı gevşetiyorum ve saçlarım omuzlarımın üzerine düşüyor. Uzun bir cübbeye benzer beyaz bir tunik giyiyorum. Bir kat yukarı çıkıyorum ve muhafızları ve benimle aynı cübbeleri giyen insanları görüyorum. İnsanlar korkuyor ve ben içimde çaresizlik ve tanınma hissediyorum.
Bir daire oluşturup diz çöküyoruz. Dua ediyoruz.

4.

Yaklaşık beş katlı yuvarlak bir kulenin zemin katındayım. Oda yaklaşık altı metre çapındadır. Pencerelerde mazgal deliklerini andıran yarıklar var. Oda mobilyasız ve duvarlar grimsi beyaz beton. Duvarlarda hiç resim yok. Bu dairede yalnızım. İşgalin yakın olduğunu biliyorum. Binada - ki çok sayıda bina var - üst katlarda toplanmış birkaç kişi var. Tahliyeyi bekliyoruz. Saç bandımı çıkarıyorum ve saçlarım omuzlarıma dökülüyor. Uzun bir cübbeye benzer beyaz bir tunik giyiyorum. Bir kat yukarı çıkıyorum ve muhafızları ve benimle aynı cübbeleri giyen insanları görüyorum. İnsanlar korkuyor ve ben içimde çaresizlik ve tanıma hissediyorum, bir daire oluşturup diz çöküyoruz. Birden kendimi binanın çatısında buldum. Çok sayıda uzay gemisi ve siyah giyimli adamların kulemize "saldırdığını" görüyorum. Her yerde heyecan ve takdir hissediyorum. Dünya ve varlıkları uyumayı bıraktı. Dua ediyorum. Uyandım.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image