Biz ölümsüzüz. Bizler ruhuz.

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

Biz ölümsüzüz. Bizler ruhuz.

Post by brahbata » Sat May 21, 2022 11:24 am

Image
Image

Biz ölümsüzüz. Biz Ruh'uz.

Büyüdüğümde hayatım herkesin hayatı gibi oldu.

Oyun oynardım, ailem tarafından her zaman korunduğumu hissederdim ve birçok arkadaşım vardı. Hayatın koşulları beni çok hoş bir şekilde rahatlattı, bunu biliyordum ve bu konuda her zaman minnettarlık hissettim.
Ben 14 yaşındayken babam 47 yaşında aniden vefat etti. Ve her şey değişti. Çimleri biçmek üzereydi, yere düştü ve kalp krizinden öldü. Bütün bunlar 30 saniye bile sürmedi. Yarın doğum günü olan anneme doğum günü hediyesi almak için evden çıkmak üzereydim ki -otobüs durağına doğru yürürken- cüzdanımı unuttuğum için eve geri döndüm. Eve geri döndüğümde, kardeşim bağırarak ve ağlayarak babamın düştüğünü söyleyerek veranda kapısından içeri koştu.
Acil doktorları üç dakika içinde geldiler ama babamı hayata döndürme şansları yoktu. Ailem onlarla birlikte üniversite kliniğine gitti - ben evde kalıp ailemi ve bazı arkadaşlarımı telefonla arayarak bilgilendirdim.

Babamın cenaze töreni çok büyük bir tören oldu. Etrafta yüzlerce insan toplandı ve çok sayıda çelenk vardı. Tabut kazılan toprağa bırakıldığında iki kuş gelip üzerine oturdu ve cıvıldadı. Herkes ağladı - ben ağlayamadım. Ben de babamı kaybettim ama ağlayamadım. Bir şekilde onun ölmediğini hissettim.

Yıllar geçti, büyüdüm, ergenliğe girdim ve genç bir yetişkin oldum. Bugün 54 yaşındayım ve hala her gün babamı düşünüyorum. Onu 40 yıldan uzun bir süredir fiziksel olarak görmemiş olmama rağmen, hala hayatımın çok canlı bir parçası.

Ben bir medyumum. Çok sayıda berrak rüya, vizyon ve "diğer dünya" ile çok yakın bir temasım var. Gerçeklik dediğimiz şeyin bu diğer kısmı, hayatta kararlar almayı düşündüğümde giderek daha fazla ilk dünyam haline geldi.

İlkbahar 1994'te Gökler ve Meleklerim aracılığıyla ruhsal açılışımı yaptıktan sonra, şu denen şeyi daha yakından kavradım:
"Bizler ruhsal deneyim yaşayan insan varlıklar değiliz - bizler insan deneyimi yaşayan ruhsal varlıklarız."
Bu sözleri hissettim, gerçekten de içime çektim, şimdi hala yaptığım gibi.
Müstakbel eşim Angela şu anda zor günler geçiriyor. Yetişkinlik hayatının büyük bir bölümünde askerlik yaptı ve şu anda kanser hastası. Eğer bir mucize olmazsa, bu konuda daha fazla düşünmek istemiyorum.

Angela, tek yapabileceğim zihnini yatıştırmak ve seni sakinleştirmek. Senden her zaman yukarıdaki Göklere olan inancını ve güvenini korumanı istiyorum. Hayat bir video oyunudur, gerçeklik ise bir oyun alanıdır, diye yazmıştım bir keresinde. Bizler ölümsüz varoluşa sahip ruhlarız ve Cennet gerçekten de bizi çevreleyen bu sözde gerçeklikten daha gerçektir. Bu "diğer dünya" hakkında bir tür içgörüye sahibim ve yapabileceğim tek şey sizi Cennetin gerçek olduğu konusunda temin etmektir. Zamanı gelmeden bu içgörümü başkalarıyla paylaşamayacağımı biliyorum - sadece sözlerime güvenmeniz ve inanmanız gerekiyor.

Hayatta aktör olmak gibiyiz. Ve iyi bir aktör her rolü oynar, sadece Kral ya da Kraliçe rolünü değil. Dilenciyi, fahişeyi, avukatı ve çobanı da oynar. Her şey deneyim ve kendimizi ifade etmek için enkarne olmamızla ilgilidir. Hayata dair ruhani bir bakış açısı edindiğimizde, hayatın sorunları ve zorlukları daha az önem kazanır. Hatta gözümüzün önünden bile kaybolabilirler, çünkü ölümsüz bir ruh özünde incinemez. Sadece zamanı geldiğinde ve ders alındığında oyun dışı bırakılabilir.

Dualarımız kabul olur.

İlahi bir Sevgi Kaynağı vardır ve her zaman umut için bir neden vardır.

Meleğim, her zaman inancını korumanı istiyorum. Mucizeler gerçektir.

Seni seviyorum.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image