Ruhani uyanışım.

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

Ruhani uyanışım.

Post by brahbata » Fri May 20, 2022 4:52 pm

Image

Size bir hikaye anlatayım.

27 yaşımdayken, Cennet beni ruhani yolculuğuma başlattı. O zamandan önce hepimizin yaptığı gibi dünyevi deneyimlerim vardı. Yani acı çektim, Tanrı'dan şüphe ettim, kendimden şüphe ettim, hatta kız arkadaşlarımdan bile şüphe ettim.

Yanlış anlaşıldığımı ve hayattaki yerimi bulamadığımı hissettim. Hâlâ Dünya'daki "görevimi" arıyordum.

1991 yılında ciddi bir trafik kazası geçirdim. O zamana kadar sarhoştum, kendimi kaybetmiştim, hayattan ve kendimden vazgeçmiştim. Artık kendimi umursamıyordum.
Araba uzun ve rüzgarlı bir yolda gece 160 Km/s ile gidiyordu. Aniden döndü ve yolun altından uzanan bir tarlaya doğru ormana yakın bir yerde yola atladı.
Ölmek üzere olduğumu fark ettiğimde aklımdan geçen SON düşünce şuydu

"Sadece yardım etmek istedim."

Sonra, araba yoldan çıkarken, beyaz, sıcak bir ışığın içine çekildim. Cennet bana ölüme yakın bir deneyim yaşattı.
O beyaz, sıcacık ışığın içinde ne kadar kaldım bilmiyorum. Arabaya geri döndüm, bir Mercedes, yolun yanındaki tarlada tamamen parçalanmış halde yatıyordu. Uzmanlar daha sonra bu kazayı incelerken arabanın en az 15 kez tamamen döndüğünü ve takla attığını söylediler. Tamamen yok olmuştu. Ne tür bir araba olduğu bile anlaşılamıyordu.

Arabanın içinde uyandığımda en ufak bir yaram yoktu. En ufak bir şey yoktu. Dönüşmüş demir gibi bir şeyin içinde oturuyordum, tamamen yok olmuştum ve tek bir yaram bile yoktu.
Just nothing.

Daha sonra ailemin yaşadığı Homberg'e, eve doğru yaklaşık beş mil yürüdüm.

Gerisi tarih oldu.

ALLAH beni korudu, çünkü araba havalandığında son düşüncem
"Sadece yardım etmek istedim" oldu. Cennet beni yalnız bırakmadı.

Daha sonra hayatımdaki sorunlar üzerinde çalışmak için dört yıl psikoterapi gördüm. Bunu tamamladığımda, ruhsal uyanışım aniden gerçekleşti.

Bu uyanış sırasında, 1994 yazında, Gökler ve Meleklerim tarafından bana görevim ve görevlerim gösterildi. Kendimi o kadar alçakgönüllü, o kadar sevilen, o kadar minnettar hissettim ki Cennete sordum: Baba, eğer tüm bunlar gerçekse, ben gerçek Mesih, Kova Çağı'nın Buda'sıysam, senden keder ve üzüntü için dua ve istekte bulunuyorum. Çünkü hayatımda daha önce böyle bir deneyim yaşamamıştım.

Daha sonra, birkaç ay boyunca üç kez psikiyatriye kapatıldım ve oradaki doktorların cezalandırmalarına (buna "tedavi" diyorlardı) maruz kaldım. Yalvardığım acı buydu.

O zamana kadar bu duruma düşmekten nefret ediyordum. Gerçekten nefret ediyordum. Ama devam ettim.

BUGÜN, bu deneyimler hafızamda benim için çok değerli bir parça. Çünkü daha sonra durumum tamamen değişti, bugün hayatımda sahip olduğum duruma kadar. O zamanlar yaşadığım BU deneyim, Mesih olmanın harika, harika yaşamı için alçakgönüllü ve minnettar olma dileğimle, yukarıdaki Göklere bir tür geri dönüş hediyemdi.

brah

Ardından 1994 yılındaki ruhani göreve başlama hikayem geldi:

http://www.brahbata.space/Der_kleine_Narr_engl.html

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image