Buddha-Vibes Canlı Yayını.

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

Buddha-Vibes Canlı Yayını.

Post by brahbata » Fri May 20, 2022 4:27 pm

Image

Merhaba @ll,

Ekim 2019 sonu itibariyle canlı yayın (youtube) üzerinden, içinde sohbetin de entegre olduğu bir internet yayını oluşturmaya başladım. Şu anda bu konu üzerinde çalışıyorum ve yayın birkaç hafta içinde başlayacak. 2019 sonbaharında, Ufolar ve Maneviyat ile ilgili gelecekteki eşyalar için bir giriş olarak ilk canlı yayınımı oluşturdum. Bu yayın Almanca olarak yapılsa da, bu projeyi uluslararası İngilizce/Almanca yapmayı planlıyorum. Bu, uluslararası alanda aldığım geri bildirimlere bağlı.

Sohbete katılmak oldukça kolay - o zaman youtube yaşam akışı sohbetine katılmak için sadece bir gmail e-posta adresine ve kendi youtube kanalınıza ihtiyacınız var. Gelecek yayınlar Cumartesi günleri Orta Avrupa Saatiyle 16:00'da canlı olarak yayınlanacaktır. Lütfen kendi zaman diliminizde bu saatin kaç olduğunu öğrenin, eğer isterseniz sizi orada görmekten çok mutlu olurum.

Lütfen Almanca olarak hazırlanan bu tanıtım videosuna bir göz atın - bu bir "beta sürümü", yani yapı gelecekte hemen hemen aynı olacak, ancak bazıları o zaman biraz farklı olacak.

İşte Dünya gezegenindeki mevcut (dünya dışı) durumu ele alan "Nicht von dieser Welt" (bu dünyanın dışında) videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=MMLC3aJtNqA

veya gelecekte doğrudan canlı yayın kanalına gidin:

https://www.tinyurl.com/brahbata

Bu ilişkilere ve konulara devam edebilir ve daha derinlemesine inceleyebilirsek ÇOK mutlu ve memnun olurum. Lütfen kanala abone olun ve gelecek yayınları kaçırmayın. Teşekkür ederim.

Saygılar,

brah :-)

Image

Benim genç bilgisayarım Steve Wozniak ve Steve Jobs tarafından bir garajda yapılmıştı.
Bugün cebimde bir bilgisayar taşıyorum.
Hepsi bu bilgiyi nereden aldı?

Image

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image