Işığın Galaktik Federasyonu'na açık mektup.

Doğu ve Batı arasındaki bağlantı. Amiral Piri Reis'in evi.
Locked
brahbata
Site Admin

Işığın Galaktik Federasyonu'na açık mektup.

Post by brahbata » Fri May 20, 2022 4:23 pm

Image

Hi @ll,

NEW!

Davetiyenin tamamının video versiyonu:

https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA

Işığın Galaktik Federasyonu'na açık mektup - gözden geçirilmiş ve güncellenmiş

Öncelikle, geçtiğimiz günlerden bugüne kadar gösterdiğiniz asil, sevgi dolu, bilge ve amansız yardım ve dostluğunuz için size tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum.

Çeşitli temaslar ve Dünya gezegeninin birçok varlığına ışık yayan yorulmak bilmez çabalarınız - düşündüğüm gibi - gerçek başarı ile taçlandırıldı. Dünya ana üzerindeki pek çok varlık şimdiden uyanmış durumda ve evimizdeki aydınlığı canlı bir organizma olarak tanıyor ve kendilerini sonsuz nüfuslu bir evrene ruhen gömülmüş hissediyorlar. Dahası, birçoğumuz uluslarımızın geçmişte izlediği yolların gerçekten aklı başında olmadığını gerçekten anlıyoruz. Sevgi yolunda gerçekten yürümediğimizde Dünya'ya ve diğer yaşamlara karşı günah işlediğimizin giderek daha fazla farkına varıyoruz.

Image

Bununla birlikte, hâlâ büyük bir güven ve inanç taşıyorum. Ve kız ve erkek kardeşlerime yürekten inanıyorum.
Uyanışımıza büyük bir sevinç, umut ve bazı pişmanlıklar da eşlik edecek. Pişmanlıklar, çünkü birbirimizi her zaman tam olarak anlayamadık ve en yüksek konumumuzdan hareket edemedik. Sevinç ve umut, çünkü tek İlahi Kaynak olan Tanrı, tüm yaşam deneyimlerimizi temelden değiştirmek üzere. Her şeyin sırasıyla iyi bir sona yaklaştığına ve harika bir başlangıca sahip olacağına sadece inanmakla kalmıyor, bunu kuvvetle biliyorum. Dünya insanlığının gerçek bir dostluk içinde ellerini size uzatacağına yürekten inanıyorum. Orion'un egemenliğinin perdesi kalktığında hepimizin kalplerimizin sesini dinleyeceğine inanıyorum.

Orion'un köleliğinin ve Aton'un Dünyamız üzerindeki etkisinin üstesinden gelmek için yardımınızı rica ediyorum. Zeta Reticuli yıldız takımyıldızından gelen varlıkların ve onların şeytani dünyevi ve kozmik müttefiklerinin egemenliğini yıkmak için sizden dostça rehberlik ve yardım istiyorum. Biz insanlar barışa hasretiz. Ve kalbimin derinliklerinde bu barışı sizin bilgeliğiniz, sevginiz ve nazik yardımınızla birlikte yaratabileceğimizi biliyorum. Haydi zihinlerimizdeki duvarları yıkalım ve yeni yollarda yürümeye başlayalım.
Uyanışın kılıçla fethedilmemesi gerektiğini hala umuyorum, ancak sevginin kendini savunabileceğini öğrendim.

Image

Dünya'nın Ay'ından gelen dostlarımıza ve Dünya'nın ışık işçileri, yerlileri, rahibeleri, keşişleri ve temasçılarıyla birlikte güçlü bir şekilde duran çeşitli kozmik ve enerjik varlıklara büyük güven duyuyorum. Onların yardımıyla Dünya insanlığı zamanın testlerine dayanabilir ve dayanacaktır.
Resmi ilk teması mutlulukla bekliyor ve hepimize iyi şanslar ve kutsamalar diliyorum.

Kind Regards,

brah

Lütfen aşağıya yorum olarak
kendi davet sözünüzü koymaktan çekinmeyin

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image