Žodis sekmadieniui.

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Žodis sekmadieniui.

Post by brahbata » Sun Aug 07, 2022 12:55 pm

Image
Image



Turėsiu elgtis labai apgalvotai.

Norint pasiekti taiką pasaulyje, reikia apgalvotų veiksmų. Negalime neapgalvotai siekti lygybės, laisvės ir klestėjimo pasaulyje, jei esame susipriešinę patys su savimi.

Taika VISADA prasideda mumyse pačiuose. Kaip galėsiu nešti savo šviesą į išorę, jei ji nešviečia viduje?

Dėl šios priežasties man labai svarbu, kad mano viduje šviestų šviesa. Aš siekiu taikos pasaulyje - ir ją pasieksiu TIK per taiką savyje.

Mano angelai man parodė mūsų visų ateities pasaulį daugiau nei prieš 25 metus. Tikiu jų žodžiais. Dangus vis dar turi "planą B" mums visiems. Tačiau svarbu, kaip mes elgiamės, kad pasiektume šį tikslą.

Aš kviečiu mus visus prisidėti prie taikos pasaulyje. Kad ir kaip galėtume. Visi esame pašaukti remti savo seseris ir brolius po dangumi, kaip tik galime.

Pasaulyje, kuris išprotėjo, būtina išlaikyti blaivų protą ir atvirą širdį. Dvasia yra mūsų būties šeimininkė, ir mes visi per mažai klausomės savo tylaus vidinio sąžinės balso. Viltis yra žmogaus varomoji jėga, todėl turėtume ją maitinti, kai tik galime ir kaip galime.

Netrukus žemiškoji žmonija vėl taps tarpgalaktinės žmonijos šeimos dalimi. Esame, taip sakant, pradiniame etape. Karu niekada nepasieksime naujo taikos pasaulio. Nei karas su mumis pačiais, nei karas su mūsų broliais ir seserimis.

Atneškime dangų į žemę. 2022 m., tikrai atėjo laikas. Palikime savo tradicijų kelius, kai jos pasirodė nenaudingos. Pasaulis, kuriame vyksta karas ir mirties bausmė, nėra mano pasaulis. Ir tai jokiu būdu nėra ateities pasaulis.

Atsibuskime, imkimės veiksmų, veikime ir, tai darydami, prisiminkime meilę, kuri glūdi VISUOSE iš mūsų.

Atleidimas yra raktas į laimę.


Herzliche Grüße,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked