X rūšis - žmonės. Slapta grėsmė pasauliui.

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

X rūšis - žmonės. Slapta grėsmė pasauliui.

Post by brahbata » Sun Apr 24, 2022 2:06 pm

Image
Image




Vaikščiojau po mišką, kol priėjau nedidelę kirtavietę. Mėnulis ir žvaigždės nušvietė pasaulį savo ryškiu, blyškiu švytėjimu, todėl visur spindėjo nakties rasa.
Minkštos samanos, kurios iki tol dengė žemėtą miško paklotę, prie miško kirtavietės pakraščio užleido vietą nuobodžiam krūmynui. Senukas jau sėdėjo ant medinės taburetės prie ąžuolinio stalo atviroje erdvėje ir laukė manęs. Po mano koja trakštelėjo šakelė, ir senis pažvelgė į mane. Aš toliau ėjau link jo, o jis parodė man, kad užimčiau vietą šalia jo.
Pasveikinome vienas kitą rimtu ir artimu žvilgsniu. Širdyje pajutau tą malonų geros savijautos ir šilumos pojūtį, kuris gali atsirasti tik draugiškai vaikštant kartu visą amžių.

Atsisėdau ant taburetės. Keliautojas tyliai pripildė manęs laukiančią skardinę skardinę raudonuoju vynu. Iškėlėme tostus ir kurį laiką sėdėjome tyliai draugiškai susimąstydami.
Kai mano širdis pasiekė jo protą, paprašiau jo: "Prašau, drauge. Papasakokite man, kaip tai vyko jūsų pasaulyje su tais žmonėmis."

Senolis žvelgė į tamsius medžius iš pažiūros plynaukštės fone, tačiau atrodė, kad jų nepastebi. Pažvelgęs į savo širdį, susikaupęs jis susimąstęs dar kartą gurkštelėjo iš taurės ir pradėjo kalbėti.

"Na, brahbata..." keliautojas lengvai pradėjo kalbą.
"Kova dėl jūsų pasaulio krypties baigsis kitaip, nei kadaise baigėsi mano tautai", - pradėjo jis. "Mūsų pasauliai išgyvens laiko pakilimus ir nuosmukius, bet tavo pasaulis bus išgydytas." Jis giliai įkvėpė ir pažvelgė į mane. Jo akys spindėjo aksominiu juodumu. Šypsodamasis jis pasakė: "Tuomet Dvasia nusprendė padaryti posūkį mano pasaulyje, todėl šis posūkis jūsų pasaulyje dabar gali būti atvirkštinis."

Senukas nutilo ir kišenėje susirado pypkę. Atrodė, kad jis mąsto. Aš taip pat susikaupiau ir tęsiau klausimą: "Papasakok man apie X rūšį, Animusai. Kaip, jūsų manymu, aš išmintingiausiai pasitarnausiu savo pasauliui, savo žmonėms?"

Tuo tarpu klajūnas surado savo atsargas kombinezono gilumoje, pripildė pypkę tabako ir užsidegė. Įkaitinęs pypkę, jis giliai įtraukė, akimirką sulaikė kvėpavimą, iškvėpė dūmus ir tada prakalbo į mane. "Visada nepalanku manyti, kad esi protingesnis už kitus. Nenugalimumas neįveikiamas gudrumu. Jūsų širdis nuves jus prie tiesos dvasios. Galia, tikroji galia, pasiekiama tik atsidavus. Vienos būtybės pirmapradžio troškimo tyrumas gali nulemti ištisų pasaulių likimus."

Viduje įsiklausiau į jo žodžius. Senolis pažadino manyje nedrąsų praeities patirties prisiminimą. Jis dar kartą patraukė iš pypkės, tarsi susimąstęs paglostė smakrą ir tęsė.

"Animus..." pradėjo jis, labiau sau, nei man.
"Net mano tautos šventųjų raštų saugotojai nežino, iš kur jie atsirado. Jie seni, brahbata, labai seni. Mūsų dokumentuose jie įvardijami įvairiais vardais. Nežinome ir jų pirminio vardo, jau nekalbant apie daugybę galimų jų vardo reikšmių. Daugelis pasaulių keliose galaktikose juos vadina Aspenais, kai kurie - Animusais, o mes juos visada vadinome tiesiog žmonėmis."

Senolis padarė pauzę. Man atrodė, kad jis norėjo sužinoti, kokia dalis jo patirties apie "žmones" gali būti reikšminga man.

"Na, - galiausiai tęsė jis, regis, nenuosekliai, po to, kai jį apėmė minčių srautas, - bet kokiu atveju - galiausiai jie mūsų nenugalėjo, tai buvo mūsų pačių arogancija, kurią jautėme jų atžvilgiu, nes buvome suaugę į save, ir dėl kurios jie užvaldė tuometinį mūsų pasaulį."




Senolis staiga nusijuokė, tarsi priekaištaudamas sau dėl užkariautų pasaulių būtybių kvailumo. Tada jis tęsė. "Brahbata, niekada nenuvertink jų dėl jų tariamo mažumo, nes tada nepažinsite kosmoso ir jo gyvenimo būdo. Net vienas iš šių padarų gali suvaldyti dešimties suaugusių karių, tokių kaip jūs, protus, jei šie vyrai nebus pasiruošę tyra širdimi ir švariu protu. Niekada nežiūrėkite "žmonių" atstovams iš arti į akis, niekada nesuvienykite savo dvasios su jų dvasia, jei jūsų siela žino apie juos, o jūs nesate pasiruošę. Jų sąmonė, jų mąstymas mums toks svetimas, kad silpnas išminčius atranda bejėgę, skvarbią, šaltą valią tik tada, kai susitinkame su jais telepatinėje plotmėje. Tie, kurie nieko nežino apie juos ir jų tikrąją prigimtį, atrodo, praeina pro juos nesužeisti. Nepamirškite, kad radijo bangas taip pat galite "priimti" naudodami tinkamą detektorių. Tačiau tos bangos yra "ten", jos egzistuoja nepriklausomai nuo to, ar turite tinkamą matavimo prietaisą. X rūšis, "žmonės", visuose pasauliuose taip pat veikia tik kaip vienas kolektyvinis organizmas iš daugelio kitų."

Senolis akimirkai sustojo ir ištiesė galūnes. Jis tyliai nusijuokė - galbūt todėl, kad mėgavosi savo senstančio kūno pažeidžiamumu. Tada jis kalbėjo toliau.

"Žmonių" stiprybė slypi tariamame jų atskirų individų mažume - jie nėra neatpažinti, tik nepastebėti. Tačiau jie yra visur visatoje, vienas po kito užgrobdami pasaulį, nors beveik niekas neatpažįsta, kas jie yra - tamsos sergėtojai. O dabar, brahbata, - tęsė jis, - tai jūsų pasaulio turas.....

Viskas pasaulyje panašu vienas į kitą, - tęsė keliautojas.
"Kiekvienas atskiras drebulės narys yra analogiškas vienai kūno ląstelei. Jie yra telepatiškai ir energetiškai stipriai susiję ir nuolat sąveikauja tarpusavyje. Tik kaip visuma jie sudaro organizmą, kuris nori jums veiksmingai pakenkti.
Jie nuolat keliauja po jūsų pasaulį. Diena po dienos, valanda po valandos čia atvyksta daugybė žmonių. Be galo. Jų apsauga yra jūsų nežinojimas.

Kadaise kovojome su daugeliu rūšių, - pridūrė senolis, neatsisveikindamas, - nugalėjome kiekvieną, atrodytų, nenugalimą milžiną, kuris norėjo mums pakenkti, bet mūsų protas nebuvo pasiruošęs "žmonėms". Todėl, brahbata, dabar esame čia, kad jums paaiškintume.

Kiekviena iš šių būtybių nuolat palaiko ryšį su kolektyvu. Jie skverbiasi ne tik į jūsų pasaulį, bet ir į visus pasaulius, į kuriuos yra pasklidę. Kiekviena iš šių būtybių turi kolektyvinę galią palaužti suaugusių ir stiprių karių dvasią, kai jie išeina iš sąmonės. Vis dėlto, įsiveržę į kitus pasaulius, ištisas pasaulio sistemas, dabar galite juos sustabdyti. Taip parašyta gyvenimo knygoje ir taip žvaigždės ją nupieš".

Žvakė ant ąžuolinio stalo ėmė mirksėti, artėdama prie paskutinės liepsnos. Mano draugas žvelgė, regis, beprasmiškai ir stebuklingai sužavėtas, į šviesą, tiesiai į energiją, kuri buvo visos gyvybės pagrindas.
Akimirką abu tylėjome. Man reikėjo tylos, kad suvirškinčiau tai, ką išgirdau, o jis tikriausiai mėgavosi savo sena patirtimi su "žmonėmis". Tuomet keliautojas, mano mokytojas iš praėjusių dienų, vėl pradėjo.

"Animusai yra galingi valdovai, nes iš pradžių jie tokie neatrodo", - pasakė senolis. Jis dar kartą gurkštelėjo iš savo spurgos ir tęsė. "Sakyk, brahbata, kaip kovoti su priešu, kuris yra per mažas, kad būtų laikomas priešu? Kas yra visur? Jie geba kontroliuoti jūsų protą, o jūs to net nepastebite. Daugybė rūšių jiems tarnauja ir yra jų kontroliuojamos. Būtent šios fiziškai stambesnės rūšys, jūsų manymu, yra pagrindiniai jūsų priešai.

"Žmones" galima nugalėti tik mūsų širdies gebėjimais. Užuojautos galia, kuri yra svarbesnė už rūšies išsaugojimo instinktą, yra galingiausias jūsų ginklas. Ir šį kartą, brahbata, pasaulis atsilaikys ir įveiks priešiškumą. Visada prisiminkite, kaip pajutote jų dvasią, kaip jų kolektyvinės sąmonės virpesiai prasiskverbė į jūsų esybę. Prisiminkite tai - ir šį kartą nugalėkite juos - nugalėkite!

"Žmonės".



__________________________________



Pastaba: pirmą kartą apie drebulę išgirdau maždaug prieš 15 metų, kai užmezgiau telepatinį ryšį su draugais iš kitos Mėnulio pusės, kurie man papasakojo apie drebulę. Vėliau, kai jie buvo dvasiškai "pamaitinti", jie sutiko mane. Čia, Homberge (daugiau nebekeliauju). Jos užauga didesnės už sausumos skruzdes (didžiausios iki šiol matytos skruzdės buvo apie 3-4 cm ilgio), todėl mokslininkai mano, kad tai iš Pietų Amerikos ar Azijos atvežtos rūšys, tačiau taip nėra. Jie bendradarbiauja su Oriono federacijos valdovu Atonu. Turime tikrą sąjungininką - sausumos vorus. Vorai taip pat yra puikūs telepatai ir kovotojai. Jie galvoja, kad mes, žmonės, esame per daug silpnapročiai, nes jie patys yra kariai. Jie yra mūsų sąjungininkai prieš drebulę.
Mes laimėsime.





der SPIEGEL Nr. 5/28.1.2008

rašoma 120 puslapyje:

Karo skruzdėlių sėkmės receptas


Argentininė skruzdėlytė (Linepithema humile) užkariavo pasaulį ir dabar aptinkama šešiuose žemynuose. Ilinojaus universiteto Urbanoje mokslininkai atskleidė jo sėkmės paslaptį. Aštuonerius metus jie stebėjo, kaip šis vabzdys užkariauja Pietų Kalifornijos Ryžių kanjoną. Tyrimo duomenimis, pakeliui į paskirties vietą atvykėliai laikosi dviejų skirtingų strategijų: iš pradžių jie užpuola vietinius giminaičius, kad juos suvalgytų, o vėliau sistemingai naikina konkurentų maisto šaltinius. Valgyti ir marinti badu - ši dviguba strategija joms, matyt, labai sėkminga: prieš atvykstant į Ryžių kanjoną ten buvo 23 vietinės skruzdžių rūšys, o pastaruoju metu - tik 2. Tik stebėdami tokias invazijas realiuoju laiku galime suprasti dinamiškus procesus, dėl kurių svetimos rūšys galiausiai laimi", - paaiškino skruzdžių mokslininkas Andrew Suarezas.




"Žaiskime šeimininką ir tarną"
Depeche Mode

Dabar tarpdimensinio altruizmo jėgos, pasitelkusios išminties kardą, pagaliau nugalės.






Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked