Cognizance – Teacher

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Cognizance – Teacher

Post by brahbata » Fri Dec 03, 2021 2:30 pm

Image
Image


Teacher

Visi reiškiniai yra skirti mokymui. Visos būtybės yra mūsų mokytojai. Turbūt geriausiai save suprantame, kai visus įspūdžius, kurie artėja prie mūsų vidinės savasties, laikome galimybe mokytis. Ieškant žinių, labai svarbus mūsų požiūris į patiriamus įspūdžius. Medis Vienui gali būti tik medis, o ieškotojas gali jį matyti kaip būtybę, gimusią iš nežinojimo, kaip ir mes patys, ir tada sekti ir REALIZUOTI impulsą augti ir klestėti. Tikriausiai lengviausiai atpažinti ir reflektuoti save galime net tada, kai savo mąstymą, jausmus ir veikimą suprantame kaip reakcijas į jutiminius suvokimus. Taip mūsų POBŪDŽIUOSE sukeičiamos priežastys ir pasekmės, o mes atsiduriame vertingoje ir naudingoje padėtyje, kai suvokiame visos Būties determinuotumą. Kiekviena mūsų kelyje sutikta jaučianti būtybė yra naudinga mūsų brendimui ir niekada nėra atsiųsta "atsitiktinai".

Image

Tik nuo stebėtojo akių priklauso, ar mes greitai ir nerūpestingai susitinkame, ar norime suprasti kiekvieno patyrimo metafizinę prasmę. Mano patirtis rodo, kad tai daugiausia daroma tokiu metodu, kai mes - tiesiogiai kontaktuodami ir patirdami "tu" - apmąstome savo vidinius jausmus ir mintis, kad atpažintume patiriamo nurodymo ir mokymo prigimtį. Tik baimė nebūti mylimam dėl mūsų pačių daro mus įtariais ir arogantiškais. Vadovaujamės klaidingo ego motyvu, tikėdami, kad meilę galime pajusti per saviraišką ir konfrontaciją intelektualiniu lygmeniu. Tačiau TIKRA meilė ir TIKRASIS pripažinimas vyksta širdyje, todėl ir mūsų būties motyvai gali kilti iš ten.
Elgeta pakelėje gali būti paprasčiausias elgeta neabejingam žmogui, už kurio stovi individuali istorija ir kuris su savimi nešiojasi istoriją, lėmusią, kad jo likimas tapo toks, koks jis "yra" dabar. Kita vertus, sąmoningas žmogus gali apmąstyti begalinę žmogaus gyvenimo įvairovę; jis gali būti dėkingas už tai, kad tas elgeta jam primena apie sąžiningos ir nuoširdžios užuojautos poreikį; jis gali suvokti savo paties - geriausiu atveju materialiai užtikrintos - padėties gyvenime brangumą; jis taip pat gali įžvelgti bendrumą su tuo elgeta, kuris taip pat kaip ir jis trokšta meilės ir laimės. Galiausiai savo įžvalgas jis gali paversti veiksmais - paaukoti išmaldą elgetai. Lemiamą reikšmę savo moralinės brandos atpažinimui ir asmeniniam tobulėjimui turi meditacija, kurią reikia nuolat praktikuoti ir praktikuoti. Meditacija taip pat suprantama kaip "kontempliacija", ir man atrodo, kad šis terminas visapusiškai nusako tai, kas atrodo svarbu kontempliatyvioje nuotaikoje. Tas, kuris "nurimsta", įsiklauso į savo vidinį balsą ir ramiai kontempliuoja savo vidinę patirtį, veikiamas pojūčių dirgiklių. Taip praktikuojantis greitai suvokia viso gyvenimo tarpusavio ryšį ir pripažįsta save kaip neatsiejamai susijusį su viskuo, kas yra. "Patirti" Dievą VISADA vyksta dabar, t. y. visuose mūsų kasdieniuose gyvenimuose. Sutelkiant dėmesį į dabar, išmintinga būtų nuolat kelti vidinį klausimą: "Kodėl aš dabar patiriu tai ar aną? KĄ mano patirtis man dabar gali reikšti? KAIP aš atpažįstu tos patirties prasmę? KAS aš esu?"

Image

Mano patirtis rodo, kad žiūrėti į gyvenimą kaip į mokymą ne tik naudinga ramiam ir subalansuotam protui, bet ir veda į ramybę ir taiką širdyje. Jauduliai suvokiami kaip laikini impulsai, kurie atlieka savo - kažkokią - paskirtį, net jei iš pradžių ši paskirtis mums dažniausiai būna uždara. Pripažįstama: atpažinimas dabartyje kartais sunkiai suvokiamas. Dėl šios priežasties tikram praktikuojančiam žmogui labai svarbu reguliariai medituoti pasitraukti į ramią ir jaukią vietą. Medituoti galima įvairiais būdais; aš asmeniškai naudoju reikšmingas praeities patirties apmąstymo akimirkas. Taip dažnai retrospektyviai atpažįstu galimą patirtos patirties prasmę, kuri iš pradžių - tiesioginėje patirtyje - man liko uždara. Nuolatinis savo patirties "nagrinėjimas" ir nuolatinis savo motyvų bei iš jų kylančių veiksmų kvestionavimas tiesiogiai ir iš karto veda į pasitenkinimą.Atpažinimas įvyksta tada, kai klausomės savo širdies ir nepasitikime dvasios sumaištimis, pasitikrindami ramia sąžine. Per tai bręstame meistriškumui ir ugdome neišmatuojamai naudingą nuolankumo dorybę. Tad tegul mes visi suprantame savo patirtį ir susitikimus kaip priemonę tikslui pasiekti - pažinti save, viską, kas vyksta mumyse ir aplink mus, suprasdami kaip nuolatinį mokymą.

"Aš pats pasiekiau nušvitimą - kieno mokiniu turėčiau save vadinti? Aš pats esu nepakartojamas mokytojas."

Gautama Buddha “


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked