Pažinimas – meditacija

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Pažinimas – meditacija

Post by brahbata » Fri Nov 26, 2021 10:05 am

Image
Image


Meditation

1.


Pasaulis nėra toks, kaip jums aiškinama.

Jis daug gražesnis.

Nuo neatmenamų laikų mūsų seserys ir broliai iš visatos lydi mūsų vystymąsi ir padeda žmonijai Žemėje.

Dabar Dievas nusprendė pažadinti žmoniją, kad paaiškintų mums mūsų atsakomybę už kūriniją.

Ateityje nebeliks tautų, Dievas leidžia mums suprasti, kad visi esame vienos žemės vaikai.

Dievas dovanoja visam pasauliui meilę, taiką, laisvę ir tiesą.

Image

2.

Tikėkime ne tuo, kuo mums liepiama tikėti, bet tikėkime tuo, ką patiriame asmeniškai ir patys. Svetimos patirtys - jei pripažįstame jas savo tiesa - atima iš mūsų asmenybę (net jei ego yra iliuzija ir nėra pastovus) ir padaro mus priklausomus. Dievas nori matyti mus ne vergijoje, bet laisvus. Neturėtume būti atviri melui, kad egzistuoja pragaras, kuriame esame baudžiami už savo veiksmus. Tie, kurie nori mus įtikinti, kad egzistuoja pragaras, nežino arba nori surišti mūsų dvasią ir išlaikyti mus priklausomus. Pragaro nėra. Dievas myli ir yra visame kame, taigi ir mumyse. "Atpildas" - nesvarbu, geras ar blogas - kyla tik dėl karmos dėsnio, tapsmo, priežasties ir pasekmės dėsnio. Už savo blogus poelgius "atperkame" būsimuose gyvenimuose, o už gerus poelgius yra atlyginama. Tai ne bausmė, o mokymosi procesas. Niekada nevėlu atgailauti. Reinkarnacija yra amžinojo gyvenimo sudedamoji dalis. Kadangi kosmosas žino reinkarnacijos įrodymo reikalavimus, ji egzistuos ir ateityje. Mes visi tiesiog siekiame Dievo šviesos, be sunkumų ir be pastangų, bet per darbą. Mes nesame "atsitiktiniai" čia ir dabar. Nėra jokio atsitiktinumo. Žvaigždės mus moko, kad dabar prasideda Šventosios Dvasios amžius. Visiems ir kiekvienam. Tik meilė, malonė ir gailestingumas galioja nuo amžių iki amžinybės. Esame akli, nors galėtume matyti.

Image

3. Savęs programavimo meditacija

Ieškau prieglobsčio pas visus Budas ir Bodhisatvas ir siūlau jiems savo ramybę. Pasirenku mylinčias ir taikias mintis ir taip galiu suvokti mylinčią ir taikią aplinką. Atleidimas yra raktas į laimę. Aukščiausia tiesa yra meilė, o aukščiausia išmintis - jai būdinga ramybė. Taika ir meilė turėtų pripildyti visas jaučiančias būtybes ir atvesti mus į harmoniją su savimi. Aš einu šviesos keliu ir nekliudau savęs, net kai visa gyvybė kenčia. Nėra negatyvumo, yra tik pusiausvyra. Einu vidurio keliu ir einu kilniuoju aštuonialypiu keliu. Savasties harmonija leidžia man suvokti aukštesnius matmenis. Aš transformuoju save mąstydamas, jausdamas ir būdamas taika ir meile. Mano aukštesnysis aš mane veda ir veda į šviesą. Aš atgailauju už savo mintis ir veiksmus, kuriuos manyje sukūrė neišmanymas. Einu tiesos keliu ir prisipažįstu. Savęs nugalėjimas ir taika yra viena. Klaida kyla dėl tiesos nežinojimo ir yra įveikiama per meilę. Aš esu.

Image

4.

Buda Gautama Siddharta Šakjamuni moko, kad teisingą požiūrį formuoja kito balsas ir savo paties atspindys. Taigi įmanoma pakeisti savo sąmonę, todėl turėtume su tuo kovoti. Kas nori patirti meilę ir taiką, turėtų žinoti, kad būtent žmogaus būdas, jo paties požiūris į dalykus, jo paties požiūris leidžia taikiai suvokti pasaulį. Tai nereiškia, kad žmogus nepastebi ar neigia karinius konfliktus, aplinkos taršą ar kitas kančias, bet jei pakeičia savo požiūrį į tai, pasikeičia ir suvokimas. Aukštesnio požiūrio į dalykus galima pasiekti atliekant kontempliacijos pratimus, kurių metu susitelkiama į save. Ego iliuzijos įveikimas - suvokiant, kad gyvenimas reiškia pokyčius ir kad mes visi nuolat keičiamės - yra meditacijos išeities taškas. Taigi atpažįstantysis aš gali įveikti save, suvokdamas, kad esame sukurti iš pokyčių ir veikiami procesus, kurie sukelia šiuos pokyčius. Kančios priežastis, moko Aukščiausiasis, yra troškulys - noras gyventi. Jis sukelia daugybę procesų, dėl kurių visos jaučiančios būtybės patiria kančią. Tik trečdalis kančios visatoje yra būtina jai palaikyti, du trečdaliai - savaiminė. Proto monadą, kuri kyla ir miršta kintančiomis proporcijomis (taigi gali keistis), galima apibūdinti formule kylanti priklausomybėje (pratitya-samutpada, Skrt.). Ši formulė iš priežastinio ryšio išreiškiama glaustai: Per (1) neišmanymą kaip išankstinę sąlygą (2) atsiranda varomosios jėgos, per varomąsias jėgas (3) sąmonė, per sąmonę (4) dvasinė-kūniška individualybė, per individualybę (5) šešios juslės, per šešias jusles (6) prisilietimas, per prisilietimą (7) pojūtis, per pojūčius (8) troškulys, per troškulį (9) gyvenimo troškimas, per gyvenimo troškimą (10) karminis tapimas, per tapimą (11) atgimimas, per atgimimą (12) senėjimas, mirtis, sielvartas, sielvartas, sielvartas, kančia, sielvartas ir neviltis [paskutinės dvi pastraipos išjungtos: Helmuth von Glasenapp, "Penkios pasaulio religijos", Bertelsmann, Eugen Diederichs Verlag, 1963 m., 1991 m.]

Tegul mes tai apmąstome ir medituojame.

Image
[img]https:www.brahbata.space/images/spacer1.gif[/img]
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked