Pažinimas – iliuzija

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Pažinimas – iliuzija

Post by brahbata » Fri Nov 26, 2021 9:44 am

Image
Image


Illusion

Tegul šią meditaciją skaito ir jaučia lėtai

Aš ir mano esame iliuzijos. Ir vis dėlto visuose mums svarbiuose sakiniuose yra šie žodžiai.

Ar aš egzistuoju? Ar aš egzistuoju? Ar aš esu?

Kai žvelgiu į save, susiaurintą iki savo kūniškumo, atpažįstu egzistuojantį "aš". Tačiau jei bandau pažvelgti už stebuklingojo veidrodžio ir sutelkti dėmesį į vidų, negaliu atrasti "aš". Tuomet matau substanciją, iš kurios sukurta mano vidinė būtis - bet ar aš susidedu iš šios substancijos?

Kūniškumas yra sielos namai, šventykla. Ji yra priemonė, leidžianti patirti keliones fizinėje dimensijoje. Šiuolaikiniais terminais kalbant, ne kas kita, kaip "duomenų kostiumas", kuriuo galime "suvokti" juslinius įspūdžius. Taigi kūnas yra forma - ar jis turi esmę?

KAS yra tas, kuriam egzistuoja šie pojūčiai? "KAM" jie skirti? "KAS" arba "KAS" yra tas, kuris juos priima? "KAS" yra vidinis? Kokia yra vidinė esmė to, kas leidžia mums patirti, kad mes "Esame"?

Ar aš sapnuoju savo būtį? Ar aš esu sapnuojamas? "Kieno"? KODĖL? KAS - ESU - AŠ????

Laikinume negali būti amžinybės. Amžinybėje negali būti laikinumo. Negali būti nieko absoliutaus, taip pat ir nieko santykinio. Suvokimas remiasi vaizduote, o vaizduotė dreifuoja iliuzijų vėjyje. Pažinimo magija negalioja visų iliuzijų akivaizdoje. Iliuzija nėra nei melas, nei tiesa, bet be kūno. Būsena yra ne kas kita, o tuštuma. Taigi aš atpažįstu pasaulį - matydamas, kad jis neegzistuoja. Apgaulė - gyvenimas yra apgaulė.

Bet jei "gyvenimas" yra viena iš nesuskaičiuojamų galimų iliuzijų, ar yra tiesa, kuri išliktų? Ar yra tiesa, esanti už bet kokio laikinumo ribų? Ar mano būtis gali iškilti iš gilaus klaidų ir iliuzijų vandenyno?

Niekas nėra TIESA. Tiesa yra NIEKAS. Viskas yra niekas.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked