Miscellaneous - Dream 3

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Miscellaneous - Dream 3

Post by brahbata » Wed Nov 10, 2021 4:26 pm

Image


Dream 3/

Aš su šeima čiuožinėju riedučių diskotekoje. Visur žybsi spalvotos lemputės. Mes esame geros nuotaikos. Jaučiu, kad tuoj kažkas įvyks.

Staiga atsiduriu Tibete. Esu Potalos rūmų kambaryje. Ten yra mano šeima ir daugybė tibetiečių vienuolių. Vienas iš vienuolių prieina prie manęs ir sako, kad dabar aš ištekėsiu. Aš vilkiu baltą švarką, kuris siekia man kelius ir yra papuoštas auksiniais siuvinėjimais.

Aš seku paskui vienuolių, kurie nori nuvesti mane pas būsimą žmoną, bagažą. Praeiname pro du ar tris didelius kambarius ir tada prieinu prie jaunos šviesiaplaukės tibetietės su burbuliukų šukuosena. Ji atrodo graži ir atrodo labai dvasinga bei rimtai subrendusi. Mūsų akys susitinka, ir mes galime skaityti vienas kito mintis. Ji galvoja: "Bet jis pasaulietiškas...", o aš gėdingai ir atpažįstamai nuleidžiu akis.Nusprendžiu padirbėti ties savo dėmesingumu

Tada ats Einu paskui vienuolius pro tribūną, kurioje sėdi daugybė žmonių. Ten sėdi mano pažįstama, sėdi neįgaliojo vežimėlyje - su didžiuliu raudonu sombrero turbanu ant galvos. Kitų nepažįstu. Man sako, kad netrukus būsiu karūnuotas Dalai Lama, o tuo pat metu artėja mano vestuvės. Esu sutrikęs ir svarstau, ar sugebėsiu teisingai atlikti šias užduotis.

Staiga dangų virš Lhasos užpildo naikintuvai. Pakėlęs akis į viršų matau grėsmingai artėjančias didžiules eskadriles.

Sėdžiu priešais visų lėktuvų vadą. Tas vadas yra Helmutas Kolas. Jis man sako: "Aš neleisiu tau tapti Dalai Lama ir ištekėti!" Aš jam atsakau, kad jo nebijau, o kaip jis gali tai padaryti?

Kohlis atsako, kad jis perskaitė didžėjaus Bobo tinklalapyje, jog Lasos oro uosto kilimo ir tūpimo taką supa didžiulė požeminė inkarų grandinė. Ir jis savo lėktuvais griebtų šią grandinę už vieno galo, o tada išplėštų kilimo ir tūpimo taką iš žemės ir pasiimtų jį su savimi. Tada Lasa būtų atkirsta nuo išorinio pasaulio ir niekas nesužinotų, kad aš esu naujasis Dalai Lama.

Tikrai jausdamas ir tvirtai nusiteikęs atsakiau jam, kad jis neturės jokių šansų. Aš pabudau.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked