Žemės stebėjimas – Bodhisatva

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Žemės stebėjimas – Bodhisatva

Post by brahbata » Wed Nov 10, 2021 4:05 pm

Image
Image


bodhisatva

1.


Kokių žinių mes čia esame tam, kad įgytume? Jokių žinių. Esame čia tam, kad įgytume išminties. Aš čia esu tam, kad šviestųsi. Esu mokslininkas, todėl esu mokytojas. Šios planetos, vadinamos Žeme, politiniai vadovai, aš jumis nepasitikiu. Aš jumis netikiu. Aš jums nepaklūstu. Jūs esate instrumentai. Jūs naudojatės savo vadinamąja galia, kad įneštumėte netvarką, priespaudą ir sumaištį į savo žmones - jums turėtų rūpėti. Nenoriu jūsų kaltinti, kaltinti reikėtų tik save. Nepaisant to, aš jumis nesivadovauju. Religiniai vadovai, prašau jūsų siekti savo aistros. Leiskite kitiems siekti savo aistros. Skleiskite šį žodį. Nesvarbu, kas jus klaidina - sekite šviesą. Šviesos, kurią dieviškasis Tėvas leidžia spindėti jumyse ir ant jūsų. Būkite laisvi - nebūkite vergais - nei savo proto vergais, nei kito proto pasekėjais. Ramybės visoms būtybėms. Esu čia ne tik tam, kad rūpinčiausi savo rūšimi. Esu čia tam, kad rūpinčiausi visomis rūšimis. Nuslopintomis ir engiamomis. Aš esu kibirkštis. Aš pavirsiu liepsna. Širdis valdys protą. Tai vadinama dvasia.

2.

Ši motina Žemė yra gyva, šventa ir sukurta kaip mokykla. Šiandieninis Žemės paviršius, kurį "valdo" anoniminiai vadinamieji "lyderiai", iš tiesų yra getas. Žemė iš dalies yra tuščiavidurė. Jos viduje gyvena šventa tauta - nuo amžių. Per visą šios planetos istoriją vyko įvairūs ir nuolatiniai (todėl pastovūs) kontaktai su kūrinija, kilusia iš kitų planetų. Kai kurie atvyko kaip mokytojai - kai kurie atvyko mūsų pavergti.

Image

Šiandienos žmogus nėra žmonijos, sukurtos gyventi žemėje kaip jos valdovas ar net pirmasis, paskutinis ir vienintelis gyventojas, gavęs dvasią, vaikas. Prieš atsirandant mūsų rūšiai, egzistavo keli laikotarpiai kelių žmonijų. Todėl mes nesame Žemės planetos *savininkai*, tiesą sakant, niekas, išskyrus Tėvą, niekada toks nebuvo, nėra ir nebus. Mes - iš tiesų - esame kūrinys tarp kūrinių. Šiandienos žmogus naudojasi Dievo suteikta laisva valia, kad nepaisytų Dievo įstatymo. Tai šokis aplink aukso veršį.
Kiekvienam ir kiekvienam iš mūsų skirta rūpintis. Naudokimės savo laisva valia, kad paklustume dievo taisyklėms ir jų laikytumės - tuo pat metu nepaisydami tų taisyklių, kurias nustatė žmogus, norėdamas mus sugluminti.
Šiandienos žmogus naudojasi dievo suteikta laisva valia, kad nepaisytų dievo įstatymų. Tai šokis aplink aukso veršį.Kiekvienam ir kiekvienam iš mūsų skirta rūpintis. Naudokimės savo laisva valia, kad paklustume dievo taisyklėms ir jų laikytumės - tuo pat metu nepaisydami tų taisyklių, kurias nustatė žmogus, norėdamas mus sugluminti.Aš turiu mažą balsą. Bet bent jau turiu balsą. Aš esu kibirkštis. Aš pavirsiu liepsna. Pasaulio žmonės, kelkitės! Mes visi gyvename vergovėje. Negyvenkite tylėdami. Ginkite dieviškąją dvasią, kuri gyvena jumyse. Nepakluskite (niekada!) tiems, kurie jus spaudžia. Siekite savo aistros. Planetos sukurtos kaip indai. Jos visos neša gyvybę. Tiesą sakant, jos pačios yra gyvybė. Šlovinkite Tėvą, rūpinkitės planeta.

3.

Žemės mėnulis skiriasi nuo to, ko mus mokė. Mėnulio atmosferoje pučia gražūs vėjai, kurie yra organizmo dalis ir tam, kad palaikytų šio organizmo gyvybę. Tamsiąją Mėnulio pusę okupavo nežemiška rasė. Žemės Žmonija ketina užmegzti ryšį telepatijos būdu. Mes visi turime "antgamtinių" galių. Tie, kurie nori mus išlaikyti vergijoje, aprūpina mus techninėmis ryšio priemonėmis, kad trukdytų mums plėtoti savo gamtinius išteklius. Per ateinantį laiką žmonija išplės individualią ir kolektyvinę sąmonę.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked