Mano kosmosas

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Mano kosmosas

Post by brahbata » Mon Aug 16, 2021 5:00 pm

Image
Image


Mano kosmosas


Aš esu žmogus, vaikštantis po žemę


Gimiau gyventi turėdamas tikslą pasiekti nušvitimą. Mano kelionė prasidėjo danguje, kur prasideda ir baigiasi visos mūsų kelionės.
Žinau kai kuriuos savo atgimimus. Gyvai prisimenu savo gyvenimus Tibete kaip budistų vienuolis ir Indijoje kaip braminas. Daugelis mano gyvenimo metų buvo skirti dvasiniam mokymuisi ir visatos paslapčių tyrinėjimui.

Ši kelionė prasidėjo praeityje kaip molekulinė aminorūgštis.
Visa gyvybė turi sąmonę. Sąmonė formuojasi palaipsniui ir jos formavimosi kelias priklauso nuo pasirinkto žemiškojo kūno. Taigi ameba gali daryti būtent tai, ką turėtų daryti ameba, kaip ir žmogus gali daryti tai, ką turėtų daryti žmogus. Čia nėra valentingumo ta prasme, kad labiau išsivysčiusi gyvybė yra vertingesnė už žemesnę ląstelę. Dvasia, kuri pripildo mūsų būtį, gyvena visame kosmose. Kiekvienoje kūno ląstelėje ir kiečiausio akmens atomų šokyje. Gyvenimas yra judėjimas, o judėjimas yra gyvenimas.

Mūsų materialus patyrimo lygmuo sudaro tik mažą, bet labai svarbią energijos spektro dalį energijos ir medžiagos burbule, kuris sudaro mūsų kosmosą. Vaivorykštinį egzistencijos spektrą sudaro nesuskaičiuojama daugybė energetinių lygmenų, ir visos sritys sąveikauja tarpusavyje. Kiekviena įsikūnijusi būtybė ateina į pasaulį su labai konkrečia užduotimi, kurią gali atlikti TIK ta siela. Kad ir kokie vienodi atrodytume bendruomenėje, visi esame asmenybės. Mėginimas organizuotis socialiai kyla iš gilaus dangaus saugumo ilgesio. Tik tada, kai meilė mus įstumia į giliausią tamsą, esame priversti išnešti savo šviesą į išorę. Ir kiekvienas iš mūsų yra spindinti, vaivorykštinė žvaigždė.

Saulės sistemos planetų struktūra taip pat turi įvairių sąmonės aspektų arba lygių. Kaip mes, žmonės, suvokiame save individualiai, taip ir planetos turi išskirtinę sąmonę, kuri pranoksta jų kūrinių individualių sąmonių visumą, nors ir turi savo dalį bendrame įvykyje. Iš atskirų planetos sąmonės lygmenų formuojasi kolektyvinė Saulės sąmonė. Iš to savo ruožtu kyla sektorių sąmonės ir kvadrantų sąmonės. Šio kalnagūbrio viršūnėje yra
galaktikos kolektyvinė sąmonė, kurios visuma yra daugiau nei jos dalių suma.


Image


Šiai materialiai patiriamai dvasinės tiesos formai atitinka daugiamatė ir ekstradimensinė forma. Taigi žmogaus egzistencija kituose energetiniuose lygmenyse suvokiama kaip gryniausia šviesa, o kitos sferos atspindi mūsų būtį kaip dažnių spektro tonus. Juslinių patirčių įvairovė neribojama - tai, ką galima susapnuoti, tampa tikrove šiame ar kitame lygmenyje.

Jėga, kuri veikia mūsų esybę, yra dieviškos kilmės - be pradžios ir pabaigos, be pradžios ir pabaigos, be erdvės ir be laiko. Tik mūsų kosminės patirties konfigūracija suteikia jai formą.

Taigi mūsų darbas žemėje yra atliekamas dieviškojo buvimo ir pagal savo prigimtį prilygsta sferiniams reiškiniams. "Didesnio ir mažesnio" valentingumas dvasine prasme reiškiasi dualumo pasaulyje, kurį mums leidžia suvokti mūsų fizikos dėsniai.


Tikslas - vienybė


Jėga, išskirianti atomus (branduolių dalijimasis), duoda tiek pat energijos, kiek ir jėga, kuri juos sujungia (branduolių sintezė). Jo emocinėje patirtyje šie du poliai - baimė ir meilė - mums yra materialios būtybės, kurios vis dėlto "atstovauja dvasios vienybei". Abu suteikia energijos.

Mes, žmonės, esame linkę atsiskirti. Galbūt dėl to, kad save patiriame kaip atskirus nuo Dangaus. Tiesa ta, kad mes esame
NIEKADA atskirti nuo Dangaus.


Dangus yra tik proto būsena.


Jei norime suprasti, kaip esame įtraukti į kosminius ir energetinius įvykius, galime kreiptis į savo širdies galią. Kaip žvakės liepsna yra dieviškosios energijos išraiška, taip ir mūsų emocijos rodo mums kelią. Išlavintas intelektas gali būti svarbus apskaičiuojant formules, tačiau dėl savo ribotumo jis tikriausiai niekada iki galo neįsigilins į tikrovę.

Ištieskime abi rankas į savo širdžių galią ir kurkime savo pasaulį tikroje partnerystėje.


Su geriausiais linkėjimais,

brah


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked