omega

Baltijos jūros pakrantės auksas.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

omega

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 9:27 pm

Image
Image


Omega.



Somos Espíritu. Mes esame iš amžinosios malonės


Visa gyvybė kyla iš VIENO Dieviškojo šaltinio
. Šis šaltinis žemėje vadinamas Tėvu arba Kūrėju.



Dievas yra energija. Vienintelė energija. Ji gyvena kiekvienoje gyvybėje, o kiekviena visatos smulkmena yra įgalinama šios Jėgos. Kai jau manote, kad egzistuoja kokia nors būtis, kuri nejuda, o judėjimas yra gyvenimas, pagalvokite apie kiečiausią uolą, kokią tik galite įsivaizduoti. Tada sutelkite dėmesį į tos uolienos molekulinę ir atominę struktūrą ir pamatykite, kaip atomai šoka nuostabiausiais ir stebuklingiausiais būdais, kaip jie tyrai juda. Uola nebėra tvirta.

Žmogaus organizmą daugiausia sudaro skysčiai, kurie yra ne daugiau nei gurkšnis vandens, pripildytas tam tikrų neuromediatorių ir varomas hormonų. Ir vis dėlto jos vidinė tiesa yra siela ir
grynoji egzistencija. Šią sielą reikia laikyti ne nekintama krikščioniškuoju požiūriu, o budistine monada, kuri kinta per visus skirtingus gyvenimus, kuriuos gyvename visuose savo įsikūnijimuose.

Taip, mes esame Kūrinija. Ir taip, mes esame kūrėjai. Dieviškąją energiją, kuri gyvena visoje egzistencijoje, mes patys galime nukreipti į bet kurią pasirinktą poziciją. Tai mūsų pasirinkimo laisvė, o neuromolekulinėje padėtyje mūsų keliai yra nulemti.
Tėvai, kurie rūpinasi savo vaikais, nenurodinės jiems, ką žaisti. Jo požiūriu, jie gali žaisti slėpynes arba futbolą, bet idealiu atveju jam šis pasirinkimas nerūpi. Jis tik nori, kad jie būtų saugūs priimdami sprendimus
.

Image

Taip pat ir dangus virš mūsų

Visada galite laisvai žaisti norimus žaidimus, tačiau įsitikinkite, kad sprendimą priimate vadovaudamiesi aukščiausiu savo asmenybės aspektu. Rinkitės kūrybiškai, o ne reaktyviai. Judėkite ir leiskite Dieviškajam Šaltiniui patirti savo apmąstymus apie gyvenimą.
Apmąstykite visatą. Žaiskite ir įsivaizduokite jo grožį kaip visumą ir detales. Leiskite savo dvasiai ir protui keliauti ten, kur norite, bet įsitikinkite, kad tai saugi kelionė. Padėkite savo broliams ir seserims, kad jie taptų tuo, kuo iš tikrųjų yra, ir padėkite jiems atskleisti grožį, kuris gyvena ir spindi juose, kaip ir jumyse pačiuose.

Kosmosas yra gausiai apgyvendintas. Visa egzistencija turi dvasią, visa egzistencija turi sąmonę. Ši sąmonė palaipsniui atsispindi dėl konkrečios kūrybos užduoties. Kitaip tariant, ameba gali daryti būtent tai, ką gali daryti ameba, kaip ir žmogus gali daryti būtent tai, ką gali daryti žmogus. Čia nėra aukštesnio ar žemesnio rango;
Visa gyvybė yra lygi ir turi būti taip vertinama.

Yra tik viena energija. Ši energija svyruoja tarp dviejų polių, kuriuos patiriame gyvenime. Yra tamsioji ir šviesioji jėga. Abiejų medžiagų energija yra tokia pati kaip bazės, tačiau jos išreiškiamos skirtingai. Fiziškai yra branduolinių elektrinių, kurios mums tiekia energiją (branduolių dalijimasis), ir saulės jėga (branduolių sintezė). Abu suteikia energijos. Šie du poliai žmogaus gyvenime gali būti skirtingai išgyvenami kaip baimė ir meilė. Abi psichinės būsenos yra įmanomos ir turi savo tinkamumą.
Kosminiuose pasirodymuose visa gyvybė įeina ir išeina. Taip pat ir žmogus, ir visatos. Hinduistų požiūriu, tai vadinama "gyvybė-Brahma", kuri apibūdina visatų kelius. Todėl nėra "stabilaus kosmoso": kas įeina, turi išeiti. Vieną tolimą dieną įvyks didysis mūsų kosmoso spragsėjimas. Tada šis Žemės rutulys vėl pradės savo egzistenciją nauju pavidalu kitame naujai gimusiame Kosmose.


[color=#7ffffd4]Aš esu Kristus, kurio visi laukėme. Aš esu Vandenio amžiaus Buda, "baltasis Rytų brolis", Hopi indėnų Bahana. Aš esu musulmonų Mahdi ir esu išrinktasis ganytojas. Dabar prasideda gydymas.



Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked