Vrsta X - ljudje. Skrivna grožnja svetu.

dragulj med starim in novim svetom.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Vrsta X - ljudje. Skrivna grožnja svetu.

Post by brahbata » Sun Apr 24, 2022 2:32 pm

Image
Image




Sprehodil sem se skozi gozd, dokler nisem prišel na majhno jaso. Luna in zvezde so svet obsijale s svojim svetlim, bledim sijajem, zaradi katerega se je povsod bleščala nočna rosa.
Mehak mah, ki je med mojim pohodom do te točke prekrival zemeljska gozdna tla, se je na robu čistine spremenil v dolgočasno podrast. Starec je že sedel na lesenem stolčku za hrastovo mizo na prostem in me čakal. Pod nogo mi je počila vejica in starec me je pogledal. Še naprej sem hodila proti njemu in on mi je rekel, naj se usedem poleg njega.
Pozdravila sva se s pogledom, resnim in tesnim. V srcu sem začutil prijeten občutek dobrega počutja in topline, ki ga lahko dobimo le, če skupaj hodimo v prijateljstvu že celo večnost.

Usedel sem se na stolček. Potnik je tiho napolnil pločevinasto posodo, ki me je čakala, z rdečim vinom. Nazdravila sva drug drugemu in nekaj časa sedela ter tiho razmišljala o prijateljstvu.
Ko je moje srce doseglo njegov um, sem ga prosil: "Prosim, prijatelj. Povej mi, kako je to potekalo v tvojem svetu z njimi."

Starec je gledal temna drevesa v ozadju navidezne jasnine, vendar se je zdelo, da se jih ne zaveda. Pogledal je v svoje srce, se zbral, premišljeno naredil še en požirek iz skodelice in začel govoriti.

"No, brahbata..." je popotnik z lahkoto začel govoriti.
"Boj za usmeritev vašega sveta se bo končal drugače, kot se je nekoč končal za moje ljudi," je začel. "Najina svetova bosta doživljala vzpone in padce časa, toda tvoj svet bo ozdravljen." Globoko je vdihnil in me pogledal. Njegove oči so se žametno črno bleščale. Z nasmehom je dejal: "Duh se je takrat odločil, da bo naredil obrat v mojem svetu, zato je ta obrat v tvojem svetu zdaj lahko drugačen."

Starec je umolknil in v žepu poiskal pipo. Zdelo se je, da razmišlja. Tudi jaz sem se zbral in nadaljeval z vprašanjem: "Povej mi o vrsti X, Animus. Kako misliš, da bom najbolj pametno koristil svojemu svetu, svojemu ljudstvu?"

Potepuh je medtem v globini kombinezona našel svoje zaloge, napolnil pipo s tobakom in jo prižgal. Ko je segrel pipo, je globoko potegnil, za trenutek zadržal dih, izpihnil dim in me ogovoril. "Vedno je neugodno, če se imaš za pametnejšega od drugih. Nepremagljivosti se ne premaga s pametjo. Vaše srce vas bo vodilo k duhu resnice. Moč, pravo moč, lahko dosežemo le s predanostjo. Čistost prvinske želje v enem samem bitju lahko zapečati usodo celih svetov."

Prisluhnil sem njegovim besedam. Starec je v meni prebudil neodločen spomin na pretekle izkušnje. Še enkrat je potegnil iz pipe, se navidezno zamišljeno pogladil po bradi in nadaljeval.

"Animus..." je začel, bolj sebi kot meni.
"Celo varuhi svetih spisov mojega ljudstva ne vedo, od kod izvirajo. Stari so, brahbata, zelo stari. V naših evidencah so navedeni z več imeni. Prav tako ne poznamo njihovega prvotnega imena, da ne omenjamo številnih možnih pomenov njihovega imena. Številni svetovi v več galaksijah jih imenujejo Aspen, nekateri jim pravijo Animus, mi pa smo jih vedno imenovali le 'ljudje'."

Starec se je ustavil. Zdelo se mi je, da razmišlja o tem, kateri del njegove izkušnje "ljudi" bi lahko bil pomemben zame.

"No," je po miselnem toku, ki ga je prehitel, končno nadaljeval, "tako ali tako - na koncu nas niso premagali, temveč je naša aroganca, ki smo jo čutili do njih, ker smo odrasli vase, povzročila, da so zavzeli naš takratni svet."



Starec se je nenadoma zasmejal, kot bi si očital neumnost bitij osvojenih svetov. Nato je nadaljeval. "Nikoli jih ne podcenjuj zaradi njihove domnevne majhnosti, brahbata, saj potem ne boš poznal vesolja in njegovega načina življenja. Že eno od teh bitij lahko zadrži um desetih odraslih bojevnikov, kot ste vi, če ti niso pripravljeni s čistim srcem in jasnim umom. Nikoli ne glejte predstavniku "ljudstva" v oči, nikoli ne združujte svojega duha z njegovim duhom, če vaša duša ve zanje in niste pripravljeni. Njihova zavest, njihovo mišljenje nam je tako tuje, da šibki modrec odkrije nemočno, prodorno, hladno voljo šele, ko jih srečamo na telepatski ravni. Tisti, ki o njih in njihovi pravi naravi ne vedo ničesar, se zdi, da gredo mimo njih brez poškodb. Ne pozabite, da lahko s pravim detektorjem tudi "sprejemate" radijske valove. Vendar ti valovi "obstajajo", obstajajo ne glede na to, ali imate uporabno merilno napravo. Vrsta X, "ljudje", prav tako deluje le kot en kolektivni organizem med mnogimi drugimi v vseh svetovih."

Starec se je za trenutek ustavil in raztegnil ude. Tiho se je smejal - morda zato, ker je užival v ranljivosti svojega starajočega se telesa. Nato je začel govoriti.

"Moč 'ljudstva' je v navidezni majhnosti njegovih posameznikov - ti ne ostanejo neprepoznani, le neopaženi. Vendar so povsod v vesolju in drug za drugim zavzemajo svet, čeprav jih skoraj nihče ne prepozna kot to, kar so - kot varuhe teme. In zdaj, brahbata," je nadaljeval, "je tvoj svet na vrsti.....

Vse na svetu je podobno drug drugemu," je nadaljeval popotnik.
"Vsak posamezen član osike je podoben posamezni celici v telesu. Telepatsko in energetsko so močno prepleteni in v nenehni medsebojni interakciji. Šele kot celota tvorijo organizem, ki vam želi učinkovito škodovati.
In nenehno potujejo po vašem svetu. Dan za dnem, uro za uro sem prihaja nešteto ljudi. Neskončno. Njihova zaščita je v vaši nevednosti.

Nekoč smo se borili proti številnim vrstam," je dodal starec in ni vzdihnil, "premagali smo vsakega na videz nepremagljivega velikana, ki nam je želel škodovati, vendar naš um ni bil pripravljen na 'ljudi'. Zato, brahbata, smo zdaj tukaj, da ti podamo razlago.

Vsako od teh bitij je v stalnem stiku s kolektivom. Ne le v vašem svetu, temveč prežemajo vse svetove, v katere se razširijo. In vsako od teh bitij ima skupno moč, da zlomi duha odraslih in močnih bojevnikov, ko ti izstopijo iz zavesti. Ker so napadli druge svetove, celotne svetovne sisteme, jih lahko ustavite. Tako je zapisano v knjigi življenja in tako ga bodo narisale zvezde."

Sveča na hrastovi mizi je utripala do zadnjega plamena. Moj prijatelj je na videz nesmiselno in čarobno očaran strmel v svetlobo, neposredno v energijo, ki je bila osnova vsega življenja.
Oba sva za trenutek molčala. Potreboval sem tišino, da bi prebavil, kar sem slišal, on pa je verjetno užival v svojih davnih izkušnjah z "ljudmi". Potem je potnik, moj učitelj iz preteklih dni, spet začel.

"Animusi so mogočni vladarji, saj se sprva ne pokažejo kot taki," je dejal starec. Še enkrat je srknil iz svoje ostruge in nadaljeval. "Povej mi, brahbata: kako se boriš s sovražnikom, ki je premajhen, da bi ga lahko imeli za sovražnika? Kdo je povsod? Imajo sposobnost, da nadzorujejo vaše misli, vi pa tega niti ne opazite. Številne vrste so v njihovi službi in pod njihovim nadzorom. In prav te fizično večje vrste so po vašem mnenju vaši glavni sovražniki.

"Ljudstvo" je mogoče premagati le s sposobnostmi našega srca. Moč sočutja, ki je nad instinktom ohranjanja vrste, je vaše najmočnejše orožje. In tokrat, brahbata, se bo svet uprl in premagal sovražnost. Vedno se spomnite, kako ste začutili njihovega duha, kako je nekoč v vaše bitje prodrla migetajoča kalkulacija njihove kolektivne zavesti. Zapomnite si ga - in tokrat jih premagajte - premagajte!

'Ljudstvo'.




__________________________________



Opomba: Za osiko sem prvič slišal pred približno 15 leti, ko sem imel telepatsko povezavo s prijatelji na drugi strani lune, ki so mi povedali o njej. Kasneje - ko so se duhovno "nahranili" - so spoznali mene. Tukaj v Hombergu (ne potujem več). So večje od kopenskih mravelj (največje mravlje, ki sem jih doslej videl, so bile dolge približno 3-4 cm) in znanstveniki menijo, da gre za vrste, ki so jih prinesli iz Južne Amerike ali Azije, vendar to ni res. Sodelujejo z Atonom, vladarjem Orionske federacije. Imamo REALNEGA zaveznika: kopenske pajke. Pajki so tudi odlični telepati in borci. Mislijo, da smo ljudje preveliki slabiči, preprosto zato, ker so sami bojevniki. Z nami so se povezali proti osikam.
Zmagali bomo.





der SPIEGEL št. 5/28.1.2008

piše na strani 120:

Recept za uspeh vojnih mravelj


Argentinska mravlja (Linepithema humile) je osvojila svet in jo zdaj najdemo na šestih celinah. Raziskovalci na Univerzi Illinois v Urbani so zdaj odkrili skrivnost njenega uspeha. Že osem let opazujejo, kako je žuželka osvojila kanjon Rice v južni Kaliforniji. V študiji je bilo ugotovljeno, da prišleki na poti do cilja uporabljajo dve različni strategiji: najprej napadejo svoje lokalne sorodnike, da bi jih pojedli, pozneje pa sistematično izčrpavajo vire hrane svojih tekmecev. Jedo in stradajo - s to dvojno strategijo so očitno zelo uspešne: pred prihodom v kanjon Rice je bilo v njem 23 avtohtonih vrst mravelj, pred kratkim pa le 2. Le s spremljanjem takih invazij v realnem času lahko razumemo dinamične procese, s katerimi tuje vrste sčasoma zmagajo," je pojasnil znanstvenik Andrew Suarez.


[/barva]

"Igrajmo se gospodarja in služabnika"
Depeche Mode

Zdaj pa sile meddimenzionalnega altruizma uporabljajo meč modrosti, da bi končno zmagale.
[/barva]





Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked