EarthWatch – Detection

dragulj med starim in novim svetom.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Detection

Post by brahbata » Mon Nov 29, 2021 8:47 pm

Image
Image


Detection

Precejšen del mladosti sem preživel v iskanju neznanih letečih predmetov na nebu. Vedno sem gledal navzgor in upal, da bom videl tiste, katerih obstoj sem čutil v srcu in katerih resničnost sem skušal razumeti intelektualno. Pri tem sem nihal med fazami intuitivnega prepoznavanja in miselnega dvoma. Vendar vsa leta gledanja navzgor niso bila nagrajena tako, kot sem upal.

Danes - po določenem času raziskovanja mojega uma, mojega bitja in moje zavesti - se mi kaže bolj obetaven pristop.

Image

Na podlagi ideje, da smo vsi determinirani (in da je ta predeterminiranost vse naše podzavesti jasna), se mi zdi, da je "trening" zavesti osnovni pogoj za uspešno opazovanje nezemeljskih ali meddimenzionalnih letečih predmetov in njihovih potnikov.


Bistveno je, da pogojujemo našo zavest, da je vrsta, prihajajoče srečanje predpostavljeno kot gotovo. Zato je tu določena "naivnost" koristna, saj nam omogoča premagati intelektualne, naučene dvome. Svet zaznavamo z individualnimi očmi, informacije, ki jih prejemamo, pa cenzurira naša zavest. Naše predstave določajo naše dojemanje in iz tega razloga lahko začnemo pri vzroku.

"Objektivnost" kot taka se mi zdi neobstoječa. Zaznavanje večine v določenem času nam daje "veljaven" pogled na svet in ta model predstavlja v vsakem trenutku zgolj poskus opisa in razumevanja resničnosti. Gre torej predvsem za to, da znanje in "resnico" iščemo v sebi in se tako izogibamo postulirani resnici.

Ko ta korak naredimo v srcu, bo - prej ali slej - dosegel tudi naš um. In ta um se lahko nato odpre nadčutnim in zunajčutnim pojavom. Domnevna naivnost rodi - v tej obliki ozaveščanja (samoumevnosti) - neprecenljivo prednost.

Če je naš um odprt za čudeže tega sveta, je le še majhen korak do tega, da se spremeni v spoznanje.

Učenje pomeni prepoznavanje.

Če torej želimo srečati nezemeljska bitja (zdaj, pred časom kolektivnih sprememb), lahko svojo zavest soočimo s to resničnostjo in se pogojujemo v vsakem trenutku svojega bivanja. Če smo budni in naša zamisel o zgodnjem, takojšnjem srečanju naredi vse ostalo, potem po zakonu resonance uspeh ne bo zamujal. Vendar je vedno pomembno, da razmišljamo z "odprtim" srcem, tj. da se zavedamo univerzalne in vseobsegajoče ter oblikujoče ljubezni.

Spoznajmo torej prirojeno moč samoodločanja svojega bitja in naj se v vsakem trenutku svojega doživljanja zavedamo svoje večdimenzionalnosti. Zamisel, da hodimo po planetu, po ulici, kjer se bohotijo vesoljci, našo zavest (ob stalnem pogojevanju) odpira resnicam našega sveta. Vendar se je pomembno zavedati, da naše predstave temeljijo na naših željah in gonilnih silah, zato lahko včasih zameglijo našo neposredno izkušnjo. "Dojemanje" je hoja po vrvi, vendar to ne pomeni, da se ne splača trenirati lastnega uma. S kritičnim samorefleksivnim razmišljanjem nam je omogočeno, da želje in upanje ločimo od neposrednega zaznavanja. To dosežemo z močjo lastnega srca, ki se nam odziva prek občutkov, ki spremljajo vsako kognitivno misel. Vsi smo gospodarji svojega bitja in svojo resničnost manifestiramo na podlagi svojih idej in nagonov. Osnova tega vedenja je naše neznanje; in če smo iskreno pripravljeni prevzeti odgovornost zase, nas bo vesolje nagradilo.

Vesolja obstajajo kot zrna peska v morju - in vsa so mnogovrstno poseljena. Stik pred "uradnim" stikom se vzpostavi in je verjetno najbolj nagrajujoč, kadar lahko dosežemo individualno zorenje samih sebe. Vsi ne smemo dvomiti v univerzalnost inteligentnega življenja (vključno z obstoječimi stiki Zemljanov s tistimi, ki prihajajo od zunaj) samo zato, ker osebno še nismo imeli "zavestne" izkušnje. Naše spoznanje je lahko včasih v prihodnosti - zato lahko prvi korak k temu cilju naredimo že danes.

Zanikati resnico bi pomenilo zapirati um. Spoštovanje je načelo vesolja in vodi k ponižnosti. Brez spoštovanja ni znanja.

"Sveti je res laktanec, ki je zanikal kroglasto obliko Zemlje, sveti je Avguštin, ki je priznal kroglasto obliko, a zanikal antipod, sveti je Urad naših dni, ki priznava majhnost Zemlje, a zanika njeno gibanje. A bolj sveta je zame resnica."
John Kepler


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked