Zemeljska straža – Bodhisattva

dragulj med starim in novim svetom.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Zemeljska straža – Bodhisattva

Post by brahbata » Fri Nov 12, 2021 1:12 pm

Image
Image


bodhisattva

1.


Kakšno znanje želimo pridobiti? Nobenega znanja. Tu smo, da bi pridobili modrost. Tukaj sem, da se izobražujem. Sem učenjak, zato sem učitelj. Politični voditelji tega planeta, ki se imenuje Zemlja, vam ne zaupam. Ne verjamem vam. Ne ubogam vas. Vi ste instrumenti. Svojo tako imenovano moč uporabljate, da vnašate nered, zatiranje in zmedo med svoje ljudi - za katere bi morali skrbeti. Nočem vas kriviti, kriviti je treba le sebe. Kljub temu vam ne sledim. Verski voditelji, prosim vas, da sledite svoji strasti. Pustite drugim, da se ukvarjajo s svojo strastjo. Razširite besedo. Ne glede na to, kaj vas zmoti, sledite svetlobi. Luči, ki jo božanski Oče pusti sijati v vas in nad vami. Bodite svobodni - ne bodite sužnji - ne bodite niti sužnji svojega uma niti sledilci tujega. Mir vsem bitjem. Tukaj nisem samo zato, da bi skrbel za svoje vrste. Tukaj sem, da skrbim za vse vrste. Zatirane in zatirane. Sem iskra. Spremenila se bom v plamen. Srce bo vladalo nad umom. To se imenuje duh.

2.

Ta mati Zemlja je živa, sveta in zasnovana kot šola. Današnje zemeljsko površje, ki mu "vladajo" anonimni tako imenovani "voditelji", je dejansko geto. Zemlja je delno votla. V njej živi sveto ljudstvo - že od vekomaj. Skozi zgodovino tega planeta so potekali različni in nenehni (torej stalni) stiki s stvarstvom, ki izvira z drugih planetov. Nekateri so prišli kot učitelji, drugi so si nas prišli podrediti.

Image

Današnji človek ni otrok človeštva, ki je bilo ustvarjeno, da bi živelo na Zemlji kot njen vladar ali celo kot prvi, zadnji in edini prebivalec, ki je prejel duha. Preden se je naša vrsta rodila v življenje, je obstajalo več obdobij več človeških rodov. Zato nismo *lastniki* planeta Zemlje, pravzaprav nihče razen Očeta nikoli ni bil, ni in ne bo tak. Dejansko smo - res - stvarstvo med stvarstvom. Današnji človek uporablja od boga dano svobodno voljo, da bi ignoriral božji zakon. To je ples okoli zlatega teleta.
Vsakdo in vsak od nas naj bi skrbel za to. Uporabimo svojo svobodno voljo, da bi ubogali in sledili božjim pravilom - medtem ko ne upoštevamo tistih pravil, ki jih je postavil človek, da bi nas zmedel.
Današnji človek uporablja svojo od boga dano svobodno voljo, da bi ignoriral božji zakon. To je ples okoli zlatega teleta.Vsakdo in vsak od nas naj bi skrbel za to, da bo poskrbel. Uporabimo svojo svobodno voljo, da bi ubogali in sledili božjim pravilom - medtem ko ne upoštevamo tistih pravil, ki jih je vzpostavil človek, da bi nas zmedel.Imam majhen glas. Toda vsaj jaz imam glas. Sem iskra. Spremenila se bom v plamen. Ljudje sveta, vstani! Vsi živimo v suženjstvu. Ne živite v tišini. Branite božanski duh, ki prebiva v vas. Ne ubogajte (nikoli!) tistih, ki pritiskajo na vas. Sledite svoji strasti. Planeti so oblikovani kot posode. Vsi nosijo življenje. Pravzaprav so sami življenje. Hvalite Očeta in skrbite za planet.

3.

Zemljina luna je drugačna, kot so nas učili. V Lunini atmosferi pihajo čudoviti vetrovi, ki so del organizma in zato, da bi ta organizem ohranili pri življenju. Temno stran Lune je zasedla zunajzemeljska rasa. Zemeljsko človeštvo se bo povezalo s pomočjo telepatije. Vsi imamo "nadnaravne" moči. Tisti, ki nas želijo obdržati v suženjstvu, nam zagotavljajo tehnično komunikacijsko podporo, da bi nas ovirali pri razvoju naših naravnih virov. V prihajajočem času bo človeštvo povečalo individualno in kolektivno zavest.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked