Razno - Sanje 1

dragulj med starim in novim svetom.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Razno - Sanje 1

Post by brahbata » Fri Nov 12, 2021 1:08 pm

Image
Image


Sanje 1

1.


Noč je, ne daleč v prihodnosti. Sem v pravokotni sobi brez oken, visoki približno pet krat osem metrov. Razen treh trsnih foteljev, prevlečenih z rjavim oblazinjenjem, in majhne mizice ob foteljih soba ni opremljena. Pohištvo ni nameščeno v središču, temveč v kotu na daljši strani sobe. V sobi stojijo moj brat, mama, njen fant in dva neznana moška, ki so od mene oddaljeni približno tri metre. Sedim v enem od foteljev, obrnjen proti sredini sobe - nasproti mene sedi približno 25-letna ženska mirnih oči in dolgih temnih las. Čakamo in ugotovim, da je soba čakalnica. Počutim se resno in mirno.

Ženska nasproti mene se pogovarja z mano. Pravi, da se bo naše potovanje kmalu začelo in da se moram pripraviti. Spoznam, da je Plejadčanka. Pogledam ji globoko v oči in obe vesta, kaj si druga misli in kam se bo naše potovanje nadaljevalo.

Soba je napolnjena s kristalno, mavrično svetlobo, ki pleše in teče po stenah. Blešči se v vseh barvah - kot dragulji. Svetloba prihaja skozi odprtino na moji levi, skozi katero ne morem pogledati ven, saj je odprtina vzporedna z mano. Svetloba je hladna, čeprav je hkrati topla, nekako pomladna, bleščeča. Zavedam se, da so to odsevi svetlobne ladje, ki je pristala zunaj in čaka.

Brat me pogleda z mešanico prepoznanja, dvoma, resnosti in strahu ter vpraša: "Kaj je to za avto, ki ga vozimo?" V njegovem glasu se skriva spoznanje o odgovoru, ki si ga je že dal. Nasmehnem se mu in mirno rečem: "To je moj avto: "To ni avto, dragi Jens." Moj brat se počuti potrjenega v svoji prepoznavni domnevi in skloni glavo - vidno živčen, resen in vznemirjen - meditativno prepoznava in premišljeno čuti.

Ženska nasproti mene me pogleda v oči in mi da vedeti, da bo kmalu prišel čas. Čutim njene misli. Prosim jo, naj najprej pospremi mojo družino, saj se želim v meditaciji in molitvi še posloviti od zemlje. Vem, da pot tja in nazaj - dokler me ne bo pobrala - traja pol ure.

Moja družina skupaj z dvema moškima in žensko zapusti sobo in se vkrcajo na svetlobno ladjo. Jaz molim in meditiram. Vem, da se bom čez nekaj časa vrnil na Zemljo. Z duhom in srcem objamem in ljubim Zemljo ter se ji zahvalim. Prebudim se.

2.

Sem v pritličju okroglega stolpa, ki ima približno pet nadstropij. Soba ima premer približno šest metrov. V njej so okenske reže, podobne luknjam. Soba je neopremljena, stene pa so narejene iz belo-sivega betona. Na stenah ni slik. V tem nadstropju sem sam. Je tik pred mrakom.

Vem, da je invazija neizbežna. V stavbi - teh je veliko - se v zgornjih nadstropjih zbere nekaj ljudi. Čakamo na evakuacijo.

Odpnem si trak za lase in lasje mi padejo čez ramena. Oblečen sem v belo haljo - podobno dolgi togi. Dvignem se za eno nadstropje in zagledam stražarje in ljudi v enakih oblačilih, kot jih nosim jaz. Ljudje tu so prestrašeni, v sebi pa čutim nemoč in spoznanje.
Oblikujemo krog in pokleknemo. Molimo.

Nenadoma se znajdem na strehi stavbe. Vidim številne vesoljske ladje in moške v črnih bojnih oblekah, ki "vdirajo" v našo stolpnico. Povsod čutim navdušenje in priznanje. Zemlja in njena bitja so nehala spati. Molim. Prebudim se.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked