Moj kozmos

dragulj med starim in novim svetom.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Moj kozmos

Post by brahbata » Mon Aug 16, 2021 5:11 pm

Image
Image


Moj kozmos


Sem človek, ki hodi po zemlji


Rodil sem se v življenje s ciljem doseči razsvetljenje. Moje potovanje se je začelo v nebesih, kjer se vsa naša potovanja začnejo in končajo.
Poznam nekaj svojih ponovnih rojstev. Živo se spominjam zaporedja življenj v Tibetu kot budistični menih in v Indiji kot brahman. Veliko svojih življenj sem posvetil duhovnemu izobraževanju in raziskovanju skrivnosti vesolja.

To potovanje je imelo svoj zemeljski izvor v preteklosti kot molekularna aminokislina.
Vse življenje ima dušo Zavest je postopna in se oblikuje glede na izbrano zemeljsko telo. Tako lahko ameba počne točno to, kar bi morala biti sposobna početi kot ameba - tako kot lahko kot človek počne to, kar bi moral biti sposoben početi kot človek. Tu ni valence v smislu, da je bolj razvito življenje dragocenejše od nižje celice. Duh, ki napolnjuje naše bitje, živi v celotnem vesolju. V vsaki celici telesa in v plesu atomov najtršega kamna. Življenje je gibanje in gibanje je življenje.

Naša materialna raven izkušenj je le majhen, a bistven del energijskega spektra v mehurčku energije in materije, ki sestavlja naš kozmos. Nešteto energijskih ravni sestavlja mavrični spekter obstoja in vsa področja se med seboj povezujejo. Vsako utelešeno bitje pride na svet z zelo specifično nalogo, ki jo lahko izpolni SAMO ta duša. Naj se zdi, da smo v skupnosti še tako enakopravni, smo vsi posamezniki. Poskus družbene organiziranosti izhaja iz globokega hrepenenja po varnosti nebes. Šele ko nas ljubezen vrže v najglobljo temo, smo prisiljeni, da svojo luč odnesemo ven. In vsak od nas je sijoča, mavrična zvezda.

Tudi planetarna struktura sončnega sistema ima različne vidike ali ravni zavesti. Tako kot se mi kot ljudje dojemamo individualno, imajo tudi planeti edinstveno zavest, ki presega celoto individualnih zavesti njihovih bitij, čeprav imajo svoj delež v celotnem dogajanju. Iz posameznih ravni planetarne zavesti se oblikuje sončna zavest kot kolektivna zavest. Iz tega pa izhajajo sektorske zavesti in zavesti kvadrantov. Na vrhu tega grebena je
galaktična kolektivna zavest, ki je kot celota več kot vsota njenih delov.


Image


Ta materialno izkustvena oblika duhovne resnice najde svoj ustreznik v večdimenzionalni in zunajdimenzionalni obliki. Tako se človeški obstoj na drugih energijskih ravneh dojema kot najčistejša svetloba, druge sfere pa odražajo naše bivanje kot tone v frekvenčnem spektru. Raznolikost možnih čutnih izkušenj je neomejena - kar lahko sanjamo, postane resničnost na tej ali drugi ravni.

Moč, ki deluje v našem bitju, je božanskega izvora - brez začetka in brez konca, brez začetka in brez konca, brez prostora in brez časa. Šele konfiguracija naše kozmične izkušnje ji daje obliko.

Tako naše delo na zemlji nosi božanska prisotnost in je po svoji naravi enako sferičnim pojavom. Valence v smislu "večjega in manjšega" v duhovnem smislu najdejo svoj izraz v svetu dvojnosti, ki nam ga omogočajo zaznati naši fizični zakoni.


Cilj je enotnost


Sila, ki razdvaja atome (jedrska fisija), daje enako količino energije kot sila, ki jih združuje (jedrska fuzija). V njegovem čustvenem doživljanju sta ta dva pola "strah in ljubezen" za nas materialna bitja, ki pa kljub temu "predstavljajo duha v enotnosti". Oboje daje energijo.

Ljudje smo nagnjeni k ločevanju. Morda zato, ker se doživljamo kot ločene od nebes. Resnica je, da smo
NIKOLI ločeni od nebes.


Nebesa so le stanje duha.


Če želimo razumeti svojo vpetost v kozmično in energetsko dogajanje, se lahko obrnemo na moč svojega srca. Tako kot je plamen sveče izraz božanske energije, nam tudi naša čustva kažejo pot. Izurjen intelekt je lahko pomemben za izračunavanje formul, vendar zaradi svojih omejitev verjetno nikoli ne bo v celoti prodrl v realnost.

Iztegnimo obe roki k moči naših src in oblikujmo naš svet v resničnem partnerstvu.


Lep pozdrav,

brah


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked