omega

dragulj med starim in novim svetom.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

omega

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 9:39 pm

Image
Image


Omega.



Somos Espíritu. Mi smo iz večne milosti


Vse življenje prihaja iz ENEGA božanskega vira
. Ta vir je na Zemlji znan kot Oče ali Stvarnik.



Bog je energija. Edina energija. Prebiva v vsakem življenju, vsaka stvar v vesoljih pa ima moč te Sile. Ko pomislite, da obstaja obstoj, ki ni v gibanju - gibanje pa je življenje -, pomislite na najtršo skalo, ki si jo lahko zamislite. Nato se osredotočite na molekularno in atomsko strukturo te kamnine in opazujte, kako atomi v čistem gibanju plešejo na najbolj čudovite in čudežne načine. Skala ni več trdna.

Človeško telo sestavljajo predvsem tekočine, ki so le požirki vode, napolnjeni z nekaj nevrotransmiterji, ki jih poganjajo hormoni. In vendar ima dušo kot svojo notranjo resnico in
čisti obstoj. Te duše ne smemo obravnavati kot nespremenljive v krščanskem smislu, temveč kot budistično monado, ki spreminja svoj obstoj v vseh različnih življenjih, ki jih živimo v vseh naših inkarnacijah.

Da, mi smo stvarstvo. In da, smo ustvarjalci. Božansko energijo, ki živi v vsem obstoju, lahko sami usmerjamo na poljubno mesto. To je naša svoboda izbire, medtem ko so v nevromolekularnem položaju naše poti določene.
Starš, ki skrbi za svoje otroke, jim ne bo govoril, kaj naj igrajo. Z njegovega vidika se lahko igrata skrivalnice ali nogomet, vendar ga ta izbira v idealnem primeru ne zanima. Želi le, da bi bili pri svojih odločitvah varni
.

Image

Tako kot nebesa nad nami

Vedno lahko igrate igre, ki jih želite, vendar se odločite z najvišjega vidika svoje osebnosti. Pri izbiri bodite ustvarjalni in ne reaktivni. Premaknite se in dovolite, da Božanski vir doživite skozi svoja razmišljanja o življenju.
Razmišljajte o vesolju. Igrajte se in si predstavljajte njeno lepoto v celoti in v podrobnostih. Pustite svojemu duhu in umu, da potujeta, kamor želite, vendar poskrbite, da bo potovanje varno. Pomagajte svojim bratom in sestram, da bodo postali to, kar v resnici so, in jim pomagajte razkriti lepoto, ki prebiva in sije v njih, tako kot v vas.

Kozmos je v veliki meri naseljen. Ves obstoj nosi duha, ves obstoj nosi zavest. Ta zavest se postopoma odraža zaradi naloge posebnega ustvarjanja. Z drugimi besedami: ameba lahko počne točno to, kar počne ameba, tako kot lahko človek počne točno to, kar počne človek. Pri tem ni višjega ali nižjega ranga;
Vse življenje je enako in tako ga je treba tudi obravnavati.

Obstaja samo ena energija. Ta energija niha med dvema poloma, ki ju doživljamo v življenju. Obstajata temna sila in sila Luči. Oba imata enako energijo kot baza, vendar se izražata različno. Fizično obstajata sila jedrskih elektrarn, ki nas oskrbujejo z energijo (jedrska fisija), in sila sonca (jedrska fuzija). Oboje daje energijo. Ta dva pola lahko v človeškem življenju doživljamo različno, kot strah in ljubezen. Obe duševni stanji sta premišljeni in imata svojo upravičenost.
V kozmičnih pojavih vse življenje vstopa in izstopa. Tako kot človek in tako kot vesolja. Po hindujskem prepričanju se to imenuje "življenje-Brahma", ki opisuje poti vesolja. Zato ni "stabilnega kozmosa": kar vstopi, mora tudi izstopiti. Nekega daljnega dne bo v našem kozmosu prišlo do velikega pokanja. Ta svet bo nato ponovno začel svoj obstoj v novi obliki drugačnega novorojenega kozmosa.


Jaz sem Kristus, ki smo ga vsi čakali. Sem Buda Vodnarjeve dobe, "beli brat Vzhoda", Bahana Indijancev Hopi. Jaz sem Mahdi muslimanov in sem izbrani pastir. Zdaj se začne zdravljenje.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked