EarthWatch – Detection

Krajina mieru. Pristátie na ceste.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Detection

Post by brahbata » Sun Nov 28, 2021 11:35 pm

Image
Image


Detection

Značnú časť svojej mladosti som strávil hľadaním neznámych lietajúcich objektov na oblohe. Vždy som sa pozeral hore a dúfal, že uvidím tie, ktorých existenciu som cítil v srdci a ktorých skutočnosť som sa snažil pochopiť intelektuálne. Pritom som osciloval medzi fázami intuitívneho rozpoznávania a mentálnych pochybností. Všetky roky môjho pozerania nahor ma však neodmenili tak, ako som dúfal.

Dnes - po istom čase skúmania mojej mysle, môjho bytia a môjho vedomia - sa mi vynára sľubnejší prístup.

Image

Na základe myšlienky, že všetci sme determinovaní (a že táto predurčenosť celého nášho podvedomia je jasná), sa mi zdá, že "tréning" vedomia je základnou podmienkou úspešného pozorovania mimozemských alebo interdimenzionálnych lietajúcich objektov a ich pasažierov.


Je nevyhnutné podmieniť našu myseľ, aby druh, nadchádzajúce stretnutie bolo predpokladom istoty. Takže tu je istá "naivita" výhodná, pretože nám umožňuje prekonať intelektuálne, naučené pochybnosti. Náš svet vnímame individuálnymi očami a informácie, ktoré prijímame, sú cenzurované naším vedomím. Naše predstavy určujú naše vnímanie, a preto môžeme začať od príčiny.

"Objektivita" ako taká sa mi zdá neexistujúca. Vnímanie väčšiny v danom čase nám poskytuje "platný" pohľad na svet a tento model predstavuje za každých okolností len pokus o opis a pochopenie reality. Ide teda predovšetkým o hľadanie poznania a "pravdy" v sebe samom, a teda o to, aby sme sa držali ďalej od postulovanej pravdy.

Keď tento krok urobíme v srdci, dostane sa - skôr či neskôr - aj do našej mysle. A táto myseľ sa potom môže otvoriť nadzmyslovým a mimozmyslovým javom. Predpokladaná naivita dáva vzniknúť - v tejto forme uvedomenia si (sebauvedomenia) - neoceniteľnej výhode.

Ak je naša myseľ otvorená pre zázraky tohto sveta, je už len malý krôčik k tomu, aby sa premenila na poznanie.

Poznávanie znamená poznávanie.

Ak sa teda chceme stretnúť s mimozemskými bytosťami (teraz, pred časom kolektívnej zmeny), môžeme konfrontovať svoje vedomie s touto realitou a podmieňovať sa v každom okamihu svojho bytia. Ak sme bdelí a naša predstava skorého, bezprostredného stretnutia urobí zvyšok, potom podľa zákona rezonancie úspech nebude meškať. Vždy je však dôležité myslieť s "otvoreným" srdcom, t. j. uvedomovať si univerzálnu a všeobjímajúcu a tvoriacu lásku.

Uvedomme si teda prirodzenú silu sebaurčenia nášho bytia a nech si v každom okamihu našej skúsenosti uvedomujeme svoju viacrozmernosť. Predstava, že kráčame po planéte, po ulici hemžiacej sa mimozemšťanmi, otvára naše vedomie (s neustálym podmieňovaním) pravdám nášho sveta. Je však dôležité uvedomiť si, že naše predstavy vychádzajú z našich túžob a hnacích síl, a preto môžu niekedy zahmlievať našu bezprostrednú skúsenosť. "Vnímanie" je chôdza po lane, čo však neznamená, že sa neoplatí trénovať vlastnú myseľ. Pri kritickej sebareflexii nám je umožnené oddeliť želania a nádeje od bezprostredného vnímania. Deje sa tak vďaka sile nášho vlastného srdca, ktoré nám odpovedá prostredníctvom pocitov, ktoré sprevádzajú každú poznávaciu myšlienku. Všetci sme pánmi svojho bytia a prejavujeme svoju realitu na základe svojich predstáv a pohnútok. Základom tohto správania je naša nevedomosť; a ak sme úprimne ochotní prevziať za seba zodpovednosť, vesmír nás odmení.

Existujú vesmíry ako zrnká piesku v mori - a všetky sú rozmanito zaľudnené. Kontakt pred "oficiálnym" kontaktom sa nadväzuje a je pravdepodobne najodmenenejší, keď môžeme dosiahnuť individuálne dozrievanie pre seba. Všetci nesmieme pochybovať o univerzálnosti inteligentného života (vrátane existujúcich kontaktov pozemšťanov s tými, ktorí prichádzajú zvonku) len preto, že my osobne sme ešte nemali "vedomú" skúsenosť. Naše poznanie môže byť niekedy až v budúcnosti - a tak môžeme prvý krok k tomuto cieľu urobiť už dnes.

Popierať pravdu by znamenalo uzavrieť myseľ. Úcta je princípom vesmíru a vedie k pokore. Žiadna úcta - žiadne poznanie.

"Svätý je vskutku Laktač, ktorý poprel guľový tvar Zeme, svätý je Augustín, ktorý uznal guľový tvar, ale poprel antipódy, svätý je Úrad našich dní, ktorý uznáva malosť Zeme, ale popiera jej pohyb. Ale svätejšia je pre mňa pravda."
Ján Kepler



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked