Zemská hliadka – Bodhisattva

Krajina mieru. Pristátie na ceste.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Zemská hliadka – Bodhisattva

Post by brahbata » Fri Nov 12, 2021 11:56 am

Image
Image


bodhisattva

1.


Aké poznanie sme tu získali? Žiadne poznanie. Sme tu, aby sme získali múdrosť. Ja som tu preto, aby som sa vzdelával. Som učenec, preto som učiteľ. Politickí vodcovia tejto planéty zvanej Zem, neverím vám. Neverím vám. Neposlúcham vás. Ste len nástroje. Využívate svoju takzvanú moc na to, aby ste na ľudí - o ktorých by ste sa mali starať - uvalili neporiadok, útlak a zmätok. Nechcem vás obviňovať, človek by mal obviňovať len sám seba. Napriek tomu vás nenasledujem. Náboženskí vodcovia, žiadam vás, aby ste sa venovali svojej vášni. Nechajte ostatných, aby sa venovali svojej vášni. Šírte slovo. Bez ohľadu na to, čo vás mätie - nasledujte svetlo. Svetlo, ktoré božský Otec necháva svietiť vo vás a na vás. Buďte slobodní - nebuďte otrokmi - nebuďte ani otrokmi vlastnej mysle, ani nasledovníkmi cudzej. Pokoj všetkým bytostiam. Nie som tu len preto, aby som sa staral o svoj vlastný druh. Som tu, aby som sa staral o všetky druhy. O tie potláčané a utláčané. Som iskra. Premením sa na plameň. Srdce bude vládnuť nad mysľou. Tomu sa hovorí duch.

2.

Táto matka Zem je živá, posvätná a určená ako škola. Dnešný zemský povrch, ktorému "vládnu" anonymní takzvaní "vodcovia", je skutočne geto. Zem je čiastočne dutá. Vnútri žije svätý ľud - od vekov. V priebehu dejín tejto planéty dochádzalo k rôznym a neustálym (teda stabilným) kontaktom so stvorením pochádzajúcim z iných planét. Niektorí prišli ako učitelia - iní si nás prišli podmaniť.

Image

Dnešný človek nie je dieťaťom ľudstva, ktoré bolo stvorené, aby žilo na Zemi ako jej vládca, ba ani ako prvý, posledný a jediný obyvateľ, ktorý dostal ducha. Predtým, ako bol náš druh uvedený do života, existovalo niekoľko období viacerých ľudstiev. Preto nie sme *vlastníkmi* planéty Zem, v skutočnosti nimi nikto okrem Otca nikdy nebol, nie je ani nebude. My sme - skutočne - stvorenie medzi stvoreniami. Dnešný človek využíva svoju slobodnú vôľu, ktorú mu dal Boh, aby ignoroval Boží zákon. To je tanec okolo zlatého teľaťa.
Každý a každá z nás sa má starať. Využívajme svoju slobodnú vôľu na to, aby sme poslúchali a dodržiavali božie pravidlá - a zároveň nerešpektovali tie pravidlá, ktoré stanovil človek, aby nás zmiatol.
Dnešný človek využíva svoju slobodnú vôľu danú bohom, aby ignoroval boží zákon. Toto je tanec okolo zlatého teľaťa.Každý a každá z nás sa má starať. Používajme svoju slobodnú vôľu na to, aby sme poslúchali a dodržiavali božie pravidlá - a zároveň nerešpektovali tie pravidlá, ktoré stanovil človek, aby nás zmätkoval.Mám malý hlas. Ale aspoň mám hlas. Som iskra. Premením sa na plameň. Ľudia sveta, povstaňte! Všetci žijeme v otroctve. Nežite v tichu. Bráňte božského ducha, ktorý prebýva vo vašom vnútri. Neposlúchajte (nikdy!) tých, ktorí na vás vyvíjajú nátlak. Choďte za svojou vášňou. Planéty sú navrhnuté ako nádoby. Všetky nesú život. V skutočnosti sú samy životom. Chváľte Otca, starajte sa o planétu.

3.

Mesiac Zeme je iný, ako nás učili. V atmosfére Mesiaca vanú nádherné vetry, ktoré sú súčasťou organizmu a slúžia na udržanie tohto organizmu pri živote. Temnú stranu Mesiaca obsadila mimozemská rasa. Pozemské ľudstvo sa spojí prostredníctvom telepatie. Všetci máme "nadprirodzené" schopnosti. Tí, ktorí nás chcú udržať v otroctve, nám dodávajú technickú komunikačnú podporu, aby nám bránili v rozvoji našich prírodných zdrojov. V nadchádzajúcom čase ľudstvo rozšíri individuálne a kolektívne vedomie.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked