Rôzne - Sen 1

Krajina mieru. Pristátie na ceste.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Rôzne - Sen 1

Post by brahbata » Fri Nov 12, 2021 11:52 am

Image
Image


Sen 1

1.


Je noc, neďaleko budúcnosti. Som v obdĺžnikovej miestnosti bez okien s rozmermi asi päť krát osem metrov. Okrem troch trstinových kresiel potiahnutých hnedým čalúnením a malého stolíka vedľa kresiel je miestnosť nezariadená. Nábytok nie je umiestnený centrálne, ale v rohu na dlhšej strane miestnosti. V izbe stojí môj brat, moja matka, jej priateľ a dvaja neznámi muži asi tri metre odo mňa. Ja sedím v jednom z kresiel, otočený smerom do stredu miestnosti - oproti mne sedí približne 25-ročná žena s pokojným pohľadom a dlhými tmavými vlasmi. Čakáme a ja si uvedomujem, že miestnosť je čakáreň. Cítim sa vážne a pokojne.

Žena oproti mne sa so mnou rozpráva. Hovorí, že naša cesta sa čoskoro začne a že by som sa mal pripraviť. Spoznávam v nej Plejáďanku. Hlboko sa jej pozriem do očí a obe vieme, čo si tá druhá myslí a kam cesta smeruje.

Miestnosť je plná kryštalického, dúhového svetla, ktoré tancuje a prúdi po stenách. Trblieta sa všetkými farbami - ako drahokamy. Svetlo prichádza cez otvor na mojej ľavej strane, cez ktorý sa nemôžem pozrieť von, pretože otvor je rovnobežný so mnou. Svetlo je chladné, hoci zároveň teplé, akési jarné, trblietavé. Uvedomím si, že sú to odrazy svetelnej lode, ktorá pristála vonku a čaká.

Môj brat sa na mňa pozrie so zmesou uznania, pochybností, vážnosti a strachu a spýta sa: "Čo je to za auto, v ktorom ideme?" V jeho hlase sa skrýva poznanie odpovede, ktorú si už dal. Usmejem sa naňho a pokojne poviem: "Toto nie je auto, drahý Jens." Môj brat sa cíti potvrdený vo svojom rozpoznávacom predpoklade a skloní hlavu - viditeľne nervózny, vážny a vzrušený - meditatívne rozpoznáva a zamyslene cíti.

Žena oproti mne sa mi pozrie do očí a dá mi najavo, že čoskoro príde čas. Vnímam jej myšlienky. Poprosím ju, aby najprv sprevádzala moju rodinu, pretože sa chcem ešte rozlúčiť so zemou v meditácii a modlitbe. Viem, že cesta tam a späť - kým ma vyzdvihne - trvá pol hodiny.

Moja rodina spolu s dvoma mužmi a ženou opúšťajú miestnosť a nastupujú na palubu svetelnej lode. Ja sa modlím a meditujem. Viem, že po nejakom čase sa vrátim na Zem. Objímam a milujem Zem svojím duchom a srdcom a ďakujem jej. Prebúdzam sa.

2.

Som na prízemí okrúhlej veže, ktorá má asi päť poschodí. Miestnosť má priemer asi šesť metrov. Sú v nej okenné štrbiny, podobné priezoru. Miestnosť nie je zariadená a jej steny sú z bielo-sivého betónu. Na stenách nie sú žiadne obrazy. Na tomto poschodí som sám. Je tesne pred súmrakom.

Viem, že sa blíži invázia. V budove - ktorých je veľa - sa na horných poschodiach zhromažďujú nejakí ľudia. Čakáme na evakuáciu.

Rozviažem si gumičku vo vlasoch a vlasy mi padajú na plecia. Mám na sebe biele rúcho - podobné dlhej tóge. Vyjdem o poschodie vyššie a vidím stráže a ľudí v rovnakých rúchach, aké mám na sebe ja. Ľudia tu majú strach a ja v sebe cítim bezmocnosť a uznanie.
Utvoríme kruh a kľakneme si. Modlíme sa.

Zrazu sa ocitám na streche budovy. Vidím množstvo vesmírnych lodí a mužov v čiernych bojových odevoch, ktorí "šturmujú" našu vežu. Všade cítim vzrušenie a uznanie. Zem a jej bytosti prestali spať. Modlím sa. Prebúdzam sa.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked